FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Mi a véleményetek a Szulejmán c. török filmsorozatról (28. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Csevegős témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1493. Mazsinka2013-12-07 12:36
A sárga ruhában tényleg az volt, de előtte, amikor fürdött, akkor olyan közönséges és pufi hatást keltett. Izabella szép, de színésznőnek nulla.

1492. Cippora2013-12-07 12:33
Pedig a sárga ruhában most szerintem gyönyörű volt.

Izabella arca (is) szét van plasztikázva.Állítólag valami nagy fejes lánya,csak ezért került be a sorozatba.
(válasz Mazsinka 1491. hozzászólására)

1491. Mazsinka2013-12-07 12:20
Ez a Hürrem egyre csúnyább... Izabella viszont gyönyörű. Igaz, kicsit gekkóképű, de azért...

1490. Cippora2013-12-07 11:49
Szinte tudtam,hogy Ármin meghal :(

Hogy öli meg Hürrem Izabellát?
(válasz lipe 1489. hozzászólására)

1489. lipe2013-12-07 11:05
Láttom hiányoztam! :-D A 4-dik évad 114-es török részhez fent vannak már a képek,a leírást délùtán hozom!

Kérdéseitekre a válaszok: Ármin zsidó ezért apja nem engedi Báli Béghez.Báli Bég megszökteti de kitudódik.Àrmin elkapja a himlőt ekkor apja belemegy hogy Báli Bég elvegye.Ármin a nászéjszakán meghal.

Izabella most még nem de kicsit később a szultán ágyasa lesz.Izabellára a szultán visza teszi a köntöst majd otthagya.Izabella végső elkeseredetségében magára gyùjtja a villát de kimentik.Ekkor a szultán áthelyezi Hatidze palotájába.Izabella itt jól érzi magát és bele szeret a szultánba már nem is akar elmeni.Ekkor a szultán átviszi a háremébe.Párszor együtt lesznek aztán Hürrem elteszi lábalól.

1488. Mazsinka2013-12-07 10:58
Lipeeeeee... cvatu, sve je isto, ko i lani, hej samo... ne znam, šta će se desiti u sledećoj epizodi. :D

Na, egy kis átköltött Bijelo Dugme számért cserébe csupán e röpke információ érdekelne még szerda előtt, plíz! :)

1487. Mazsinka2013-12-06 21:32
Valaki írja már meg, hogy Szulejmán megdöngeti-e Izabellát, mert nem bírok majd aludni az éjszaka.

1486. megi042013-12-06 20:21
Arról nem is beszélve,hogy ott,ahol férfi uralom van,majd egy férfi hagyja,hogy egy nő pofozgassa...!Na,ja!

1485. megi042013-12-06 20:20
Hát oké...de miért pofozza azt a szerencsétlent?Kűggye' arréb' de lassan buci lesz a képe a szerencsétlennek!
(válasz CsillagTM 1480. hozzászólására)

1484. Ardilla2013-12-06 10:42
Minden lehet. És annak az ellenkezője is.

Lipe betol egy kis pénzt a mobiljára, és eloszlatja a kételyeinket. Vagy más fórumozó, aki már előrehaladottabb a történetben.

Szerintem egyébként korábban volt már róluk szó, csak ugye akkor még mi, kedves magyar nézők nem tudtuk, hogy kik ők, és most meg lusták vagyunk több ezer hozzászólást átvizslatni.
(válasz Cippora 1483. hozzászólására)

1483. Cippora2013-12-06 10:31
Jaj te :D Lehet nem is Ármin,csak így kell ejteni :) maradjunk abban,hogy biztos leszbikus ;)
(válasz Ardilla 1482. hozzászólására)

1482. Ardilla2013-12-06 10:24
Kiderül róla, hogy valójában férfi. Különben miért hívnák Árminnak?
És akkor már világos, hogy miért taszigálja el magától az űberguszta Balibéget. :-)
(válasz Cippora 1481. hozzászólására)

1481. Cippora2013-12-06 06:38
Az tuti,pláne egy nőcsábász.De valamiért azt gondolom,mégsem fog beteljesülni ez a szerelem.

Lipe!Mi lesz Árminnal?
(válasz CsillagTM 1480. hozzászólására)

1480. CsillagTM2013-12-05 22:54
de ő csinálja jól...a pasik azt csípik, ha valakit nehezen kapnak meg! ;)
(válasz Cippora 1479. hozzászólására)

1479. Cippora2013-12-05 18:36
:D
Mi már tuti a karjaiba omoltunk volna... ;)
(válasz megi04 1478. hozzászólására)

1478. megi042013-12-05 15:34
Ha még egyszer pofon vágja az a liba(Ayrin)azt a világszép embert,én komolyan mondom,hozzávágom a papucsomat!!!!

1477. grizus2013-12-05 06:53
Én szörnyen untam ezt a részt.

1476. *Zolcsika*2013-12-05 00:53
Az micsoda? :)

1475. Orchidea762013-12-04 23:28
Segítsetek már lécci,mert megöl a kíváncsiság.Összefekszik a Szulejmán Izabella hercegnővel??????

1474. bnedora2013-12-04 22:19
Ez a rész nagyon unalmas, ott is hagytam. Elég, ha hallom, mint mondanak:-)
(válasz lipe 1473. hozzászólására)

1473. lipe2013-12-03 20:30
2013.december.04. 59-dik magyar rész,30-dik török rész második fele,21:45-23:05h:

Az aktuális rész ismertetője: Ibrahim útnak indul, hogy leszámoljon az anatóliai felkelőkkel. A lázadó Kalender sah azonban igen komoly sereget állított fel, így a pasa titkos tárgyalásokat kezdeményez a sah híveivel. Ők azonban hűségesek maradnak Kalenderhez. Hatdizse egyre nehezebben viseli Ibrahim távollétét, és dühét rendszeresen Nigaron vezeti le. A szolga arra kéri Daje asszonyt, helyeztesse vissza a palotába, mert fél a szultánától. Hürrem továbbra sem sejti, ki a titokzatos nő a vadászkastélyban, ezért váratlanul megjelenik ott. Épp, amikor a szultán is
tiszteletét teszi Izabella hercegnőnél. Izabella mindent megtenne, hogy jegyesét ne végezzék ki, ezért felajánlja Szulejmánnak a szolgálatait.

(Ezt a port.hu-ról másoltam ki,mert nagyon akadozik a netem és alig van már a mobilomon pénz,bocsi)

1472. lipe2013-12-02 12:45
Igen,Esmanur a neve.Hatidzse el fogja venni szüléskor és azt hazudja meghalt.Amikor kiderül hogy él Ibrahim elhelyezi amolyan gyerekotthon félébe és Niger is látogathasa.Niger megpróbálja megszöktetni ekkor ismét nem láthatja.Végül Ibrahim és Hatidzse valamint Niger halála ùtán Nasuf effendihez kerül aki felneveli és felnőttként a hárembe fog kerülni.
(válasz grizus 1471. hozzászólására)

1471. grizus2013-12-02 04:16
És Niger lánya Ibrahimtól lesz? Pikáns.
(válasz lipe 1469. hozzászólására)

1470. lipe2013-12-01 14:59
Hoztam pár rövid videót a 4-dik évadhoz ami nekem nagyon tetszik:

http://www.youtube.com/watch?v=omxABHTccbk&feature=youtube_g..

https://www.youtube.com/watch?v=UMmYaR4mvGA&feature=youtube_..

https://www.youtube.com/watch?v=iwzpgc4TPSU&feature=youtube_..

https://www.youtube.com/watch?v=4iqCJ1b0L1E&feature=youtube_..

http://www.youtube.com/watch?v=V5go1L2JCWI&feature=youtube_g..

https://www.youtube.com/watch?v=Feq-NHDhC8k&feature=youtube_..

1469. lipe2013-12-01 14:29
Nem lesz egy idős,mert ez a gyerek meghall.Az ikrek peddig fiú és lány.Niger lánya Hatidze első gyermekének halála ùtán születik,de még az ikrek előtt.
(válasz megi04 1468. hozzászólására)

1468. megi042013-12-01 12:18
És utána malackodni fognak...Tehát Nigar lánya voltaképpen egy idős lesz Hatize fiaival..?
(válasz lipe 1463. hozzászólására)

1467. lipe2013-12-01 12:11
A szerb Prva1 tv is adja már a 4-dik évadott a 109-es török rész első fele lesz hétfőn 21:10-22:10h.

Most hogy szerbül is látom néhány dolgot jobban értek és találtam félre fordítást is.Hiába a Facebook-os Viki,Henni semm tudják tökéletesen a törökről fordítani,én peddig tölük hoztam mert nem tudok törökül.Nembaj pici idő és beérik a szerbek a török részeket! :-)

1466. grizus2013-12-01 04:13
Ez izgi lesz, akkor nem hagyom ki.
(válasz lipe 1463. hozzászólására)

1465. l.luiselotte2013-11-30 13:18
Igen, a Bali bég amilyen szép fiú, egy kicsit öltözhetne változatosabban is ...
(válasz grizus 1462. hozzászólására)

1464. lipe2013-11-30 09:38
4-dik évad 113-as török rész:
Szelim Nurbanuval alszik.Ùgyanolyan rémálma van mint az előző részben a szultának csak picit másként.
Bajazid és Musztafa az erdőben egy tisztáson fehér ruhában,össze kötött kézzel térdelnek.Szelim oda megy és lefejezni készül őket de ekkor Dzsihangir hátba szúrja egy tőrel.Szelim rémülten néz miközben a többiek kinevetik.
Másnap Mihrimah vacsorája katasztrofálisra sikerül.A vacsorán mindenki időben megjelenik csak Szelim hiányzik.Nurbanu alig tudta rávenni hogy elmenyen.Szelim megérkezik de nem egyedül Nurbanu is vele van.Mihrimah dühös,mert külön kérte hogy csak a testvérei jöjönek.Ezt szóvá is teszi.Mihrimah még Rüsztemet is elküldte.
A vacsorán eleinte jól menek a dolgok de ùtána Szelim elkezdi piszkálni Bajazidot.Bajazid persze nem hagya magát.Musztafa próbálja lenyugtatni őket sikertelenül.Majd amikor mindanyian kijelentik nem méltó Maniszára,Szelim neki esik Bajazidnak.Verekednek,közben elökik Dzsihangirt is.Bajazid felül kerekedik és kicsit megfojtogatja Szelimet.Ekkor szedi szét őket Musztafa majd távoznak.
Nurbanu még aznap beszélni akar Hürremel de Faihre nem engedi be.Másnap is próbálkozik de Hürremnél Mihrimah van.Nurbanu beront a szobába.Hürrem le akarja cseszni de Nurbanu kiabálva közli hogy Szelim épp a szultánhoz tart hogy lemondjon Manisza kormányzásáról.
Hürrem még beéri Szelimet de megállitani nem tudja.
Szelim a szultánál azt mondja hogy tùl nagy falat neki Manisza.A testvérei peddig rá dühösek amiért őt nevezte ki Maniszába.Féltékenyek rá és folyton piszkálják.Elmeséli a vacsorán történteket persze a javára forditva.Majd kéri helyeze másik tartományba Manisza helyet A szultán dühös.Mindegyik herceget oda rendeli és kiosztja őket.Ő a szultán,ő küldte Szelimet Maniszába mert megfelelőnek tartotta erre a pozicióra.Nem akar még egy ilyen esetről hallani mint a tegnapi vacsora! Szelim méltó szultának.
Ezùtán mindenki felbojdùl hisz a szultán Szelimet gyakorlatilag megnevezte a trón várományosának.
Ezùtán Bajazid,Dzsihangir,Musztafa a kertben beszélik meg a történteket.Bajazid azt mondja ha volt is benne még egy hajszálnyi remény most az is elszált.Musztafa azt mondja hogy ő már rég elvesztett minden reményt.Dzsihangir nem érti hogy lehet apja ennyire vak? Hogy nem látja Szelim igazi arcát? Majd búcsút vesznek ideje viszatérniük a tartományokba. Yavuzz meglátogatta Cevher asszonyt és most Hürrem titkos szobájáról a hírt eljutatja Fatmának,Barbarossának és Piri Reis-nek.
Fatmának eszibe jutt hogy látta Szümbült egy helyen ahol semmi sincs de csak van ott valami.Fatma egy gyertyával keresi mert ott ahol titkos ajtó van hùzatnak kell lennie.Melek kalfa addig vigyáz senki meg ne lássa.Fatma megtalálja az ajtòt de nem sikerül kinyitni aztán meglátja a fáklyát elkezdi hùzogatni és kinyilik az ajtó.Fatma örül hisz Hürremnek ezzel vége.El is mondja Musztafának.
Musztafa nem akar azzonal reagálni.Elindùl Mühriniszáért.Atmaca Mühriniszát az erdőbe csalja hogy végre hajtsa Piri Reis parancsát és megölje.Mührinisza az erdőbe kapcsol és azt mondja ez esetben nem használhat gőrt csak kötelet.Mert felségi vér törvényileg nem fojhat.Ezért kapot Ibrahim is kötelet.Atmaca azt kérdezi miről beszél ő nem a szultána.Mihrünisza azt feleli ha megölsz megölöd a herceget is akit a szivem allatt hordok.Ő peddig felség.
Ekkor Atmaca össze zavarodik és mégsem öli meg.Még épp időben viszaérnek Musztafa érkezésére.Musztafa elmondja hogy olyan dologra bukantak ami miatt tovább kell maradnia a palotában.Mihrünisza nem bízik tovább az őrökben.Atmaca Piri Reisnek számol be.Piri Reis azonban kételkedik a terheségben és ùgy gondolja ìgy is meg kellett volna ölni Mihrüniszát.Cevher asszonynak rémálma van hogy Yavuzz a titkos szoba miatt megöli Szümbült ekkor felriad.
Fatma beszél Rüsztemel hogy Hürrem kihallgata a Divánokat.Ezen még Rüsztem is kiakad.
Fatma persze értesiti a szultánt is,aki nem hisz a szemének amikor meglátja Hürremet a titkos ajtón kijönni.Ő is bemegy és meghalja a csövön keresztül Rüsztem hangját a divánról.Ledöbben nem tudja mit tegyen.
Nurbanu megszül Maniszában,immár szultána lett.
Szümbül kapcsol hogy csak Cevhernél beszélhetett részegen a szobáról.El is megy hozzá.Meg akarja folytani amikor a nő beismeri hogy egy kém.Felbérelték pénzt kapot a munkáért.Szümbül ordìt ki bérelt fel ? Musztafa?
Cevher elmondja hogy egy Yavuzz nevű fickó volt.Szümbül azzonal tudja hogy ő az elhunyt Barbarossa embere.
Fatma,Máhidevrán és Gülfem örvendeznek Hürrem bukásán.
Bajazid Kutanyába Ránával van akitől van ké fia is.Orhan és Osman.Àm az esze Huridzsihánon jár.