Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A leggings-tunika páros még mindig nyerő? fórum

A leggings-tunika páros még mindig nyerő? (tudásbázis kérdés)


23. Nyamitörp (válaszként erre: 22. - Amaunet)
2019. márc. 23. 13:08

Én csak harisnyaként vagyis aláöltözetnek szoktam hordani.

Nincs vele különösebb bajom, ha más hordja, látni ezen kívül is furcsaságokat. Pl. miniszoknyát se kéne mindenkinek magára aggatni vagy nagy ritkán látok olyat, akinek a ruhája rövidebb, mint az én felsőm, stb..., de nekem a leggins pont olyan érzetet ad, mint ahogy írtad is, mintha harisnyában mászkálnék.

22. Amaunet (válaszként erre: 19. - Birebora)
2019. márc. 23. 11:40

Ez tk. egy vastagabb szövésű harisnyanadrág.

Még gyermekre sem adjuk úgy, hogy ne takarja a fenekét.

2019. márc. 23. 11:37

Egyetértek a szörnyülködőkkel.:)

Itt a tavasz és az utcán újra látni ezt a "jelenséget".

Leggyakrabban fekete változatot, amin átlátszik a bugyi. Gusztustalan. (már ha hord valaki bugyit) Bugyi nélkül is hányingerkeltő.

Nem szokásom ezekre "vadászni", de közlekedek és a rosszullét környékez, ha a mozgólépcsőn egy ilyen elém kerül.:(

20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Birebora)
2019. márc. 23. 11:30

Hát ez az, ráadásul hátulról nyilván nem nézte meg.


Mindenképp a feneket takaró valamivel kell hordani szerintem.

2019. márc. 23. 11:19
Igen, még akár csinos is lehet, de ez a testszínű tragédia:)
2019. márc. 23. 11:17
Nekem semmi bajom a leggings-szel. Ha valaki csinos, jól áll neki, hordja. Melóban csak olyan helyre, ahol "elfér".
17. birebora (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2019. márc. 23. 11:14
És ezt, hogy?:)
16. Bless the child (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2019. márc. 23. 11:09
Jesszusom😱😱😱
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Timycat)
2019. márc. 23. 09:52

Náray Tamás Alaptörvényeiből:


6. Ha te magad vagy a Rubint Réka, akkor se, kérlek szépen, sose vegyél fel magában macskanadrágot. Ne mondd, hogy meleg, kényelmes... meg ilyesmi. Ha ragaszkodsz hozzá, tarts otthon macskanadrágos vasárnapokat, és járkálj benne kedvedre, de az utcára ne menj ki így.

14. timycat (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2019. márc. 23. 09:47
Te jó ég 😦
2019. márc. 23. 09:45
Sose volt menő. Munkába végképp nem. Én max házimunkához húzom, vagy elszaladok benne hétvégén piacra, bevásárolni, de csak azért mert kényelmes. Az "életbe" menni nem húznám fel.
2019. márc. 23. 08:55

Ezekben az esetekben elkelt volna egy tunika.:D


[link]


Nem rossz dolog a tükör az előszobában, hogy mielőtt elindul az ember otthonról egy végső pillantást vessen az öltözékére.:)

11. grizus (válaszként erre: 6. - Evelili)
2014. dec. 31. 02:13
Balerína.
10. 2798c29832 (válaszként erre: 9. - Inezróka)
2014. dec. 29. 14:02
Igen nyerő szerintem jól néz ki nagyon.
2013. aug. 15. 08:28
Imádom a leggings és tunika párosítást, de szeretem csipke felsővel (hosszú fazon, mell alatt húzott, spagettipántos, és szigorúan pánt nélküli melltartóval. Vékony vagyok, de találok olyan fazont, ami jól áll. Bár érdekes, hogy azt mondják, általában a teltebbeknek áll jól ez a páros, de akkor miért gyártják a méretemben? Mindegy. Az igazi kánikulában mindenki hordjon olyan ruhát, amiben el tudja viselni a meleget. Amúgy hivatalban dolgozom, elég hangulatember vagyok (öltözködés terén is), de még nem szóltak, hogy túl szabadosan öltözködöm. Amúgy egy sportos flip-flop papucs nem való hivatalban, de ha már egy virág van rajta, vagy nőies kiegészítő díszítés, akkor már szalonképes. Igazából úgy vagyok vele, hogy megszüntették a ruhapénzt, tehát ha nem öltözködöm túlságosan szélsőségesen, akkor nincs joguk e témában hozzám szólni a munkáltatónak.
8. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Evelili)
2013. márc. 19. 12:21
Hát nem mindegy, hol dolgozol. Hivatalban nyilván nem.
7. Anda39 (válaszként erre: 6. - Evelili)
2013. márc. 19. 12:09
Én fodrász vagyok és jórészt itthon, helyben dolgozom, tehát nekem munkába tökéletes. :) Azért nem mindegyik munkahelyre illik.
2013. márc. 19. 11:38

Munkába is illő ilyet felvenni? Ti milyen cipővel hordanátok?

Az biztos, hogy nagyon kényelmes, ebben azt hiszem mind egyetértünk. Már elegem van a farmerek vastag anyagából... Rövid felsővel (ami nem takarja a feneket) soha nem venném fel!

2013. márc. 18. 10:46

szerintem nyerő.

csak az a gáz amikor rövid felsővel veszik fel.! :D.

Mert az közönséges.!!!!

de tunikával szupi :)

2013. márc. 18. 09:22
Én is fogom hordani, de nem azért, mert divat (tényleg?), és nem csak addig, ameddig divat lesz. Tök kényelmes és csinos összeállítás hétköznapokra, munkába.
3. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Evelili)
2013. márc. 18. 09:21

Nem biztos, hogy ugyanolyan divatos lesz, mint tavaly, de igazából nem ez számít, hanem, hogy illik-e hozzád, az alakodhoz, a stílusodhoz, és jól érzed-e magadat benne.


Ja, amúgy ha most akarsz venni, és a butikokban látsz, akkor divatos lesz, más is onnan öltözködik:)

2013. márc. 18. 09:12
Szia! Engem nem érdekel, hogy divatos-e. Tavaly még nem hordtam, idén viszont tuti fogom. Egyszerűnek, praktikusnak, jól variálhatónak gondolom. Szóval idén nem hagyom ki az tuti. ;-)
2013. márc. 18. 09:05
Sziasztok! Erre a hétre tervezek egy kis vásárlást, szeretném felfrissíteni a ruhatáramat pár tavaszi cuccal. :) Tavaly kimaradtam a leggings-lázból, ugye idén is divatos tunikával hordani? Ti szeretitek ezt a párost?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook