Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás, gyermekelhelyezés fórum

Válás, gyermekelhelyezés (beszélgetős fórum)


2013. máj. 17. 14:50
attól, hogy volt feleséged pszichológust is kér, az még nem jelent semmit. Ha a felek nem tudnak megegyzeni a gyermeket érintő lényeges dolgokban, akkor a bíróság kiremdel egy független szakértőt. (igazságügyi pszichológus)
2013. máj. 17. 14:49

3 éves kor felett a bírói gyakorlat az, hogy a különélő szülő elviheti a gyermeket. Tehát Zoltán elvileg jogilag nem ragaszkodhat ehhez a volt párod.


Bírói gyakorlat általában két hetente péntek délutántól vasárnap estig. Páros ünnepek fele, szünetek fele.


Nagyon úgy fest, hogy azzal van baja a volt párodnak, hogy új párra leltél, akivel összekötitek az életeteket! No ha még meg is kedvelte a fiad a menyasszonyodat, akkor végleg eltud gurulni a gyógyszer az exeknél! :(

2013. ápr. 30. 09:38
Lenne 1 kérdésem. Elvált férfi vagyok, van egy 3 és fel éves fiunk. Az exfeleségem most ragaszkodik hozzá,hogy csak a jelenlétében láthassam a funkat,mivel nekem már van menyasszonyom és az exfeleségem ragaszkodik hozzá,hogy ne érintkezzenk a kisfiuunk vele. Tudom,hogy ehez nincs joga, de most pszihologus segitseget kérte az uggyel kapcsolatban. Nem értem megis hogy képzeli. A láthataskor elszoktam hozni a fiamat haza, a menyasszonyom már itt lakik, nemsokár osszeházasodunk, akar o is jonne velunk?
2013. márc. 18. 10:49
A 2.-ik tárgyaláskor írásban rögzik, hol lesz elhelyezve a gyerek, , le lesz írva, mikor viheti apuka a láthatásra, valamint a nyári szünetre vonatkozó időpont, és az ünnepek is .
2. Annie1130 (válaszként erre: 1. - C67b4aa73a)
2013. márc. 17. 22:02
Ideiglenes gyermekelhelyezés történik a végleges határozat kimondásáig.
2013. márc. 17. 22:01
Elválaszt a bíroság, ha a gyermek ugyében még nincs megegyzés?Ugyértem ,a gyeremeklhelyezés csak a válás után van? Ha mindkét fél válni akar, ugye ez nem lehet akadály?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook