Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen színek illenek nekem? Sötétbarna haj, világos bőr, zöld szem fórum

Milyen színek illenek nekem? Sötétbarna haj, világos bőr, zöld szem (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 17. 11:43
bnemrég vettem magammnak egy felsőt korallkép, kis tulzással ocsmány rajtam ...
2013. márc. 17. 10:55
zöld, narancssárga, barna, khaki
2013. márc. 17. 10:24
a barna és a zöld
5. 9d7907a17a (válaszként erre: 3. - Annie1130)
2013. márc. 17. 10:18
Igen, ebben is sok igazság van, hogy ha az ember jólérzi magát a bőrében azaz a ruhájában akkor nem igazán számít a színe.
2013. márc. 17. 10:15

fehér bőrrel, zöld szemmel és sötétszőke hajjal én lilát, zöldet és feketét hordok zömében, de az új szerelmem a szürke.


A zöld és a lila szerintem neked is jó, de a fekete helyett lehet, hogy inkább barnákkal kellene probálkoznod.

2013. márc. 17. 10:11
Nekem is világos a bőröm és zöld a szemem. A hajam változó Szokott vörös is lenni, szőke, barna, vagy akár fekete is. Nekem szinte minden szín jól áll. A fehéret nem szeretem annyira...A kérdésed leginkább ízlés dolga. Minden jól áll, amiben az ember jól érzi magát. Manapság pedig már nem érnek a régi divatszabályok, hogy pl. pirosat a lilával ne, mert a megfelelő árnyalatban,a megfelelő kiegészítőkkel feldobva bármit lehet kombinálni. Inkább abból indulj ki, hogy melyek a kedvenc színeid!Azok közül is kísérletezz árnyalatokkal!
2013. márc. 17. 10:07
Elsőre a lila ugrott be. A föld színek is biztosan jók lesznek.
2013. márc. 17. 10:03
szóval sosem tudtam rájönni melyik szín is illik nekem igazan , szerintetek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook