Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként élni fórum

Szeretőként élni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
319. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 312. - Virag32)
2013. márc. 19. 05:48
Bírom, amikor a feleséget, az édesanyát a szeretô a megvetô "az a nô" címmel illeti. Ilyenkor ökölbe szorul a kezem.
2013. márc. 19. 05:44
Az a "nô", aki még nem szült, de a másikat aszexuálisnak titulálja, kívánom neki, csináljon végig egy jó hányós-rosszullétes terhességet, nyomjon ki egy jó 3 kg-os magzatot egy tisztességes gátvarrással... és még legalább egy évig úgy érezze alfelét minden mozdulatnál, hogy kiszakad minden belôle, majd meglátom, hogy hancúrozna a férje kedvére-örömére.
317. a0c1361e44 (válaszként erre: 316. - 9678a02221)
2013. márc. 19. 04:40
Most már mindent értek...
2013. márc. 18. 22:20

Az elobbi hsz-mat kimoderaltak sajnos egy oda nem illo mondat miatt..Szoval csak annyit szerettem volna hozzafuzni az egeszhez a sok erkolcscsosz kedveert akik osztjak itt az erkolcstelen szeretoket,mert az o ferjuknek eszuk agaban sem lenne megcsalni oket,hiszen az erkolcstelen es kulonben is az o hazassaguk tokeletes,ok mintafelesegek szepek csinosak apoltak szexorultek a gyerek is zseni a lakas is ragyog a vacsoar pedig legalabb 3 fogasos pezsgovel,hogy nehogy aztan az emberrol egyszer kideruljon hogy a helyes takaritocsajt dugja a cegnel:)

Talalkoztam mar ilyennel (is)..

Ezek a mintahazassagokban van altalaban a legnagyobb baj mert olyan nincs hogy a problemakat mindig minden egyes alkalomkor szepen turelmesen atbeszeljuk a gyertyafenyes vacsora mellett nyuszko puszko...

Kamaszkoromban a szuleim ismeretsegi kore reven belatast nyertem a 'jolszitualt felso korok' csodalatos hazassagaiba...A rendezvenyeken az uriember megjelent a valoban intelligens jolapolt csinos feleseggel,viszont a szabadidos programokra mar az ugyeletes baratnot vitte..Aki korantsem volt olyan intelligens es jolapolt mint a felesege,de volt helyette 15 ev minusza es 120 as mellbosege..

Otthon meg ment a nyuszoka puszoka..

Nem szeretek eletem errol a szakaszarol beszelni,mert a Carpe Diem elvet vallom,de en konkretan ranyitottam az elso ferjemre..A gyerekunk temetese utan nem sokkal tortent az eset..Meg sem razott kulonosebben,abban az allapotban fol sem fogtam.Elvaltunk gyorsan es fajdalommentesen.Honapokkal kesobb belebotlottam a 'NAGY SZERELMEMBE'..16 evesen o volt a nagy O de egy hulyesegen osszevesztunk de mindketten tudtuk hogy meg nincs vege a sztorinak..Egymasba botlottunk O mar akkor kulfoldon lt csak hazalatogatott..Ott folytattuk ahol abbahagytuk 5 evvel azelott..Csak elfelejtett szolni hogy a felesege terhesen varja otthon..Kisvaros a mienk,hamar feny derult a titokra..Kidobtam a fenebe.A szivem akart megszakadni de nem akartam kozoskodni..Sokaig probalkozott meg de en eltuntem utana..A regi email cimemre meg az iden is kaptam tole Hianyzol! emailt..Soha nem valaszolok neki.

315. virag32 (válaszként erre: 314. - Slyte)
2013. márc. 18. 21:21

Igen, ebben abszolút egyetértünk.

Tény,hogy az én történetem nem a "tipikus" felállás.

314. Slyte (válaszként erre: 313. - Virag32)
2013. márc. 18. 21:15
A te eseted kivételes, jól sült el. Sajnos ez ritka, és sajnos a szeretők többsége éppen azt gondolja, hogy majd ő lesz a kivétel...
313. virag32 (válaszként erre: 311. - Slyte)
2013. márc. 18. 21:10

Olvasd el, amit én írtam, a feleségről.

Egy feleségnek nem csak az a "dolga",hogy meleg vacsorával várja a férjét, más dolgokat is melegen kellene tartani. Ő nem tette, a pasi meg néhány év meddő várakozás után úgy döntött,nem vonul kolostorba, hanem máshol keresi, amit a feleségétől hiába vár.

312. virag32 (válaszként erre: 309. - Ittmost)
2013. márc. 18. 21:09

Nem, amikor belementem, még nem mondta ezt. :)))


Akkor még azt hittem, ő olyan fajta,hogy a legyet is röptében, csak az első alkalom után omlott össze a lelkifurdalástól, azután mondta ezt el.


Nem, az a vicc,hogy a nő nagyon szerette ezt a pasit, szerintem szerelemmel, de egyszerűen kvázi aszexuálissá vált a gyereke születése után.

De ahogy írtam, újra egymásra találtak, a nő rájött,hogy van vesztenivalója, és azóta két gyerekük született, a nő pedig most, 32 évesen százszorta szebb, kivirultabb,mint anno, amikor én ismertem és zajlott a sztorink.

311. Slyte (válaszként erre: 306. - Ittmost)
2013. márc. 18. 21:06

Van olyan is, hogy valaki otthon ideális társnak tűnik, közben pedig berendezkedett arra, hogy sportként űzi... Több válfaja van. :(

De minden esetben a hűtlen társ, és a szerető is választ. A házastárs az egyetlen kiszolgáltatott.


Sajnáljuk a szeretőt, aki akár évekig is hagyja magát hülyíteni, de leszóljuk a feleséget, aki évekig igyekszik jó házasságot kialakítani? Nem érzed benne a ferdítést?

310. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 309. - Ittmost)
2013. márc. 18. 21:04

Vannak feleségek, akik azt mondják, hogy én vagyok x-né, hazaadja a fizetését... itt vannak a gyerekek...;

a többit viheti oda, ahova akarja...

a felség, az anya akkor is én vagyok, a másik csak a *ja...

Ez is egy hozzáállás...

309. ittmost (válaszként erre: 307. - Virag32)
2013. márc. 18. 20:54

Ijj..

és te ebbe belementél:S lehet benned 1 adag mazochizmus...

Lehet,hogy nem hitte a felesége,csak egyszerűen már nem érdekelte a ffi. Meg az igényei.

Azt sem tarom kizártnak,hogy a nőnek szeretője volt...

308. Slyte (válaszként erre: 307. - Virag32)
2013. márc. 18. 20:49
Akkor ezek szerint annak aki 7 évig várt a férjére, nem válni kellett volna, hanem félremenni?
307. virag32 (válaszként erre: 306. - Ittmost)
2013. márc. 18. 20:39

Érdekes ez a dolog,ugyanis ez nálunk úgy volt,hogy a pasi kerek perec megmondta nekem,hogy ő legszívesebben a feleségével szeretne szeretkezni,de az nem akarja. Így, pacekba. :))


Szóval például nálunk nem az volt a sztori,hogy ott voltam én,és nem tudott nekem ellenállni, belém zúgott,stb, hanem egyszerűen olyan mértékben nem "foglalkozott" vele a felesége, hiába csak vele szeretett volna lenni,hogy képtelen volt tovább parancsolni a szexuális vágyainak. Öt évig élt mellette csaknem cölibátusban!! Kb. havi egy szexszel. Én a mai napig azt mondom,le a kalappal,hogy csak öt év után jutott el odáig,hogy megcsalja. Én nem értettem a feleségét,hogy ezt komolyan gondolja,hogy tessék-lássék módon havonta egyszer "odafordul", és ezzel beéri egy életerős férfi??

Úgy látszik,azt hitte.


Mégegyszer mondom, engem nem hülyített a pasi, nem dumából mondta,amit mondott,hanem teljesen őszintén elmondta,hogy ha tehetné,ő a feleségével lenne, nem velem. (Nem ilyen durván mondta,de ez volt a lényege.)

306. ittmost (válaszként erre: 300. - Slyte)
2013. márc. 18. 20:18

Szívfájdító,de:nem kell 7 évig várni a csodára!!! Észre kell venni azt,ha már hiába állsz kézen,az sem kell.Sőt,szerintem nem kel elmenni a kézenállásig,agyba-főbe alázni magunkat a párunk előtt.

Ha az ember már mindent(?szerintem nem kell mindent) kipróbált,mondjuk 1év alatt,utána tudomásul kell venni,hogy nem én kellek neki.Nem azért,mert nem vagyok elég jó,hanem mert neki már valami más kell-aki lehet,hogy"rosszabb" nálam.Ha ezt,így művelnék,nem lenne akkora életreszóló önbizalomvesztés,meg csalódás.

305. ittmost (válaszként erre: 300. - Slyte)
2013. márc. 18. 20:13

Én is azt tartom,hogy a megcsaló a hibás elsősorban.Ő TUDJA pontosan,hogy milyen kötöttségei,ígérete van a párja fel.Neki kéne betartani.A szerető külsős.

(ezzel együtt én sem lennék szerető,de őt csak másodsorban "szabad" hibáztatni.

304. Cippora (válaszként erre: 301. - Ildikopopescu)
2013. márc. 18. 20:08
Úgy beszélsz mintha ez valami győzelem lenne.Lehet valakinek megfelel az hogy a férj félremegy,hiszen végül csak a feleséggel marad...én ettől biztos nem lennék boldog,inkább menjen...
303. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Gabócika:))
2013. márc. 18. 19:11

Olvasd el a feleség sorait!


Fórum - 50-es férjem dobott egy 29 éves csajért. Hogy éljem túl?

302. b8103f009a (válaszként erre: 299. - Ittmost)
2013. márc. 18. 18:53
Ő lehetne a király, ha pár cm-el nagyobb lenne neki. Ha meg az asszony megtudja a dolgot és elkapja, akkor még mindig lehet királynő :-)))
2013. márc. 18. 18:35
A szereto,az csak a masik marad mindig,a pot wc.a feleseg,az mindig az elen van,mindig a feleseg marad
300. Slyte (válaszként erre: 299. - Ittmost)
2013. márc. 18. 18:33

A szerető választhat!!!, de a feleség ott áll vakon, miközben elveszítheti teljes önbecsülését, és lelkileg tönkremehet, ahogy pár idézet innen, feleségektől, csak úgy kutyafuttában, és nem a legszívfájdítóbbak:


„El sem tudod képzelni, hogy akik idáig jutnak, hogy vadidegen emberekkel megosztják a bánatukat, előzőleg mit ki nem próbáltak. Ezerféle színt vittem a kapcsolatba, a létező összes trükköt és praktikát kipróbáltam, mindenben benne lettem volna, de semmi nem jött be.

ebben a hónapban már 3X voltunk együtt(lehet nevetni,de nálunk ez már marha nagy szó,mert általában 2-3 hónap alatt szokott ennyi összejönni).Persze a minőséggel akadtak problémák,de az is jobb volt mit az utóbbi időben.De az az igazság én már nemigen merek örülni,mert máskor is volt már ilyen tiszavirág életű "fellángolás",miután nagyon kiborultam

" De lehet nem így van, nem tudom. . ."

Ez a legpocsékabb:S

Tökmindegy mi van, mégiscsak jobb, ha az ember tisztán lát. Nekem legalábbis minden jobb a bizonytalanságnál. A rossz sem élmény, de legalább tudja az ember és kiutat keres belőle.

Már nem tudok benne bízni, félek közel engedni magamhoz. Félek, ez is hazugság, mint kiderült az egész eddigi kapcsolatunkról.

Bele lehet-e ebbe egy nőnek keseredni és meddig lehet kibírni?

Én 7 évig bírtam, és vártam a csodára. Mindent bevetettem, de nem oldódott meg.Az ember önbizalma teljesen lesüllyed. A vége az lett, hogy elváltunk.Ilyenkor az ember magában keresi a hibát, hogy miért nem kívánja a férje.Nem jó sokáig várni, mert tönkre megy az ember lelkileg.”

299. ittmost (válaszként erre: 295. - Slyte)
2013. márc. 18. 18:16
A feleségnek ÉS a szeretőnek is rémes.Általában csak a megcsalónak jó.Azt hittem,ez nyilvánvaló. Ő a király.
298. ittmost (válaszként erre: 294. - E49241a632)
2013. márc. 18. 18:15
:D holnapig összeszedem a tudományt
297. bnedora (válaszként erre: 280. - Virag32)
2013. márc. 18. 18:13
Tévedsz, nem mindenki életében fordulhat elő ilyen.
296. Slyte (válaszként erre: 293. - Ittmost)
2013. márc. 18. 18:13
Erre én is kíváncsi vagyok. :)
295. Slyte (válaszként erre: 291. - Ittmost)
2013. márc. 18. 18:11

Várni a férjre, amikor esetleg meglepit is készített a feleség, és netán a hónap alatt összespórolt szexi fehérneműben, ... férj pedig "túlóra után, fáradtan" hátat fordít neki...


Miközben nem tudja, hogy "ott a másik nő,és esetleg a gyerekek" is...


Tényleg szegény szeretőnek a borzasztó, és rémes... :(

294. e49241a632 (válaszként erre: 293. - Ittmost)
2013. márc. 18. 18:06
Írd meg légyszi..!
293. ittmost (válaszként erre: 289. - Slyte)
2013. márc. 18. 18:05
Azztabetyármindenségét! ez az írás viszket azért,hogy megírjam a női párját:D hogy milyen a ""jó"" férj..
292. e49241a632 (válaszként erre: 289. - Slyte)
2013. márc. 18. 18:03
Haha. Létezik ilyen, úgy hívják, hogy robot:)
291. ittmost (válaszként erre: 288. - Virag32)
2013. márc. 18. 18:03

Nem is jött le az,hogy büszke lennél rá.A tiéd pont egy normális,emberi,reális történet volt.


Szerintem is rémes lehet annyira érzelem vezéreltnek lenni,hogy úgy beleszeretni egy ffiba,hogy tudják: ott a másik nő,és esetleg a gyerekek.Nemcsak hogy beleszeretni,hanem nem tudni kilépni belőle,mikor kiderül-ez is borzasztó lehet.

2013. márc. 18. 18:00
Én azzal nagyjából egyetértek, hogy a nagyobb felelősség azé, aki örök hűséget fogadott. Viszont egy ilyen viszony harmadikként bennem nem izgalmat keltene, hanem alantasnak érezném magam. Valahogy annyira el tudom képzelni a háthahagyott családot otthon, amikor még semmi nem derült ki, apuka késik, nem ott van, ahol mondta, anyuka ideges, jó esetben próbálja magában meg a férjjel rendezni, rossz esetben bevonja a gyerekeket. Gyerekek szoronganak, mi lesz, apa már nem szeret, stb. stb. Pláne ha kiderülnek a dolgok. Egy jóérzésű ember szerintem minden erőfeszítést megtesz, hogy kerülje az ilyen helyzeteket. Még akkor is, ha "úgyis megtenné mással".
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook