Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hétvégén is nyitva tartó bankban ilyenkor is tudok pénzt befizetni a saját számlámra, vagy korlátozottak a szolgáltatások? fórum

Hétvégén is nyitva tartó bankban ilyenkor is tudok pénzt befizetni a saját számlámra, vagy korlátozottak a szolgáltatások? (tudásbázis kérdés)

8. kenzol (válaszként erre: 6. - Vikó 26)
2013. márc. 15. 15:29
Én már intéztem Otp-be hétvégén utalást is. Szóval tudsz befizetni.
7. Highlander73 (válaszként erre: 6. - Vikó 26)
2013. márc. 15. 14:58
Honlapon nézd meg!!!Ha nyitva lesz az Árkádban,akkor a pénztár is működni fog!
2013. márc. 15. 14:58

Tudom,hogy ma nincs nyitva bank,nyilván!

Holnapi napra gondoltam,az Árkádban hétvégén is nyit a az otp csak nem tudom,hogy milyen ügyeket lehet ilyenkor intézni és nem szeretnék potyára menni!

Elég sürgôs lenne és ha legalább betudnám fizetni a pénzt,utána ithonról netbankon már én tovább tudnám utalni!

2013. márc. 15. 14:54
Amit ATM-en befizetsz,az hétfőn lesz a számládon!
2013. márc. 15. 14:53
Ma biztosan nincs nyitva egyetlen bankfiók sem.Esetleg holnap egy-kettő,plázákban,de az sem tuti.Nézd meg a honlapjukon!Ott ki van írva az ünnepi nyitvatartás.(Legalábbis az én bankom honlapján láttam.)
3. kisj
2013. márc. 15. 14:53
ja, bank autmatán tudsz pénzt befizetni
2. kisj
2013. márc. 15. 14:52

ma kizárt, hogy bármilyen bank is nyitva legyen

de még szimpla hétvégén sincsenek nyitva (legalábbis én egyről sem tudok)

2013. márc. 15. 14:50
Hétvégén is nyitva tartó bankban ilyenkor is tudok pénzt befizetni a saját számlámra, vagy korlátozottak a szolgáltatások?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook