Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Használ valaki hormon nélküli fogamzásgátlót és ha igen mik a tapasztalataitok? fórum

Használ valaki hormon nélküli fogamzásgátlót és ha igen mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 15. 16:27

Óvszer 10 éve: no problem.

1-2 csomagtól eltekintve az összes ugyanaz a márka volt, viszont pár hónapja váltottunk teafaolajas, nem latexes óvszerre, ami legalább nincs telekenve minden mesterséges cuccal. Az is teljesen bevált eddig.

8. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Tnde)
2013. márc. 15. 09:16
a szüneteléssel jobban felborítod a hormonháztartásod, mint ha simán folyamatosan szednéd
7. b4b1d52444 (válaszként erre: 5. - Tnde)
2013. márc. 15. 08:57

Nem mondod :O :O :O Ez nekem eszembe sem jutott...

Viccet félretéve. Igen, tudom, persze, élek is azzal a 10 perccel. De nekem a spontán szex hiányzik, egyébként is az villanyozott fel mindig. Hogy akkor és rögtön amikor eszembe jutott.

2013. márc. 15. 08:35
Én is használtam a Pharmatexet, nekem bevált. Szerintem enélkül sem árthat senkinek 10 perc előjáték. :) Legalábbis mi feltaláltuk magunkat. :P
5. tnde (válaszként erre: 4. - B4b1d52444)
2013. márc. 15. 08:26
DE az alatt a 10 perc alatt,lehet szeretgetni egymást:))))
4. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Nina6)
2013. márc. 15. 08:24
Hormonfelborulás miatt használom a Patentexet+óvszert október óta. Nem szeretem, de muszáj. Így kilőve a spontán szex, az biztos... Várni kell ugye 10 percet, folyik össze-vissza... áh nem nekem találták ki. Remélem pár hónap múlva már újra használhatok fogamzásgátlót.
3. tnde
2013. márc. 15. 08:23
Mivel évente egy hónapot szüneteltetni szoktam a fogamzásgátló gyógyszer szedését,a Pharmatex hüvelytablettát szoktam használni.Eddig mindig bevállt,csak odafigyelés kérdése az egész.Igaz egy kicsit a páromnak is figyelnie kell,de egy hónap az egész,addig ő is megértőbb.Lehet,hogy hosszabb távon,és peteérés környékén nem olyan hatásos,de ha odafigyelsz a tested jeleire,tudod,hogy mikor van peteérés.Végül is nálam a naptármódszer évekig bevállt,amíg nem szedhettem gyógyszert.
2013. márc. 15. 08:10
Pharmatex hüvelytabletta: közel 6 éves gyönyörű kislány az erednénye. :)
2013. márc. 15. 07:22
Használ valaki hormon nélküli fogamzásgátlót és ha igen mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook