Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » HCG szint milyen értéktől mutatja a terhességet? fórum

HCG szint milyen értéktől mutatja a terhességet? (tudásbázis kérdés)


3. babszibobó (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2013. márc. 14. 21:25

Csak nem adtad fel...vérből is korai még a nem várt előtt egy héttel HCG-t nézni, bár a dokid döntése, gondolom nem véletlen és itt több mindenre gondolok.


Az előző fórumon láttam, hogy írtad hogy van hasüregi folyadék, az nem terhességi jel és inkább nem jó, mint jó kategória, bár van egy minimális ami még "megengedett".


Az érték amit írtál, az amit előttem is írtak, nem terhesség, fölötte , tehát minimum 3 fölött kéne lennie, ha fenáll a terhesség!


Az, hogy a nyálkahártyád vastagodott is egy normális folyamat...nem lehet belőle következtetni.


A lényeg, hogy labor alapján "nincs" HCG, nincs mi termelje, tehát nem áll fenn terhesség...

2013. márc. 14. 21:07

Ez a hatarertek azt jelenti, hogy ha nem all fenn

terhesseg akkor 2, 9 es ertek meg "normalis" nem terhes esetben. Vagyis 3 felett van terhesseg. De erdekes mert altalaban 5 ig van a hatarertek, legalabbis a legtobb laborban.

2013. márc. 14. 20:58

Sziasztok ma voltam laborba a hcg vérből nézve 0.0-2.9 ig van és nekem 0.32 lett...milyen értéktől jelez terhességet szerintetek???

Előre is köszi aki válaszol...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook