Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Betegszabi megoldások fórum

Betegszabi megoldások (beszélgetős fórum)


2013. márc. 14. 20:26
Nálunk azt mondják, aki beteg menjen el az orvoshoz, és maradjon otthon.
7. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Nikki01)
2013. márc. 14. 20:23
nálunk hazazavartak mihamarabbi gyógyulást kívánva és ágyba parancsoltak hogy feküdjem ki. meg hogy meg ne próbáljak bemenni meg megcsinálni ami lemaradt arra a hétre (riportok felmérések stb) mert az egészségem fontosabb.... nem tudtam hogy álmodom-e? :)Ű
2013. márc. 14. 15:37
Elég szomorú, a gyerek hazahozta a beteg gondozónőtől, most nyög az egész család, ez van :(
5. Kamillka (válaszként erre: 1. - Nikki01)
2013. márc. 14. 15:05
Nem- hazakuldik aki beteg, pontosan a korbefertozesek elkerulese miatt.
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2013. márc. 14. 14:35
a szupermenek körbefertőznek mindenkit, majd utána ha mégis elmennek, a maradék vért izzad, mire helyrehozza a szupermenek betegen elkövetett hibáit:S
2013. márc. 14. 14:17
Szerintem túlnyomórészt arról van szó, hogy kénytelenek bemenni, mert könnyen munka nélkül maradhatnak. A mai világban pedig nem olyan egyszerű munkát találni. :S
2013. márc. 14. 14:12

Amíg ilyen a munkáltatók hozzáállása, addig sajnos még ennél betegebben is bemennek az emberek.

Pont mostanában olvastam, hogy jóval kevesebb a kivett betegszabadság az előző évekhez képest, és nem azért, mert kevesebb a megbetegedés, hanem mert az emberek nem mernek betegszabira menni, nehogy kirúgják őket...:(

Meg aztán ott vannak a szupermenek, akik halálos betegen is tökéletes munkát végeznek - legalábbis ők azt hiszik...

2013. márc. 14. 14:10

Most kezdtem dolgozni és nálunk is behozták a bacikat de kb olyan a hozzáállás mint nálatok, akkor megnyugodtam h nem csak nálunk van így.

Sajna mára én is elkaptam, pedig még csak kedden kezdődött az egyik kolléganővel:( Egyik munkatársnőm mondta: "hogy egy kis köhögéssel, orrfújással torokfájással bemegyek. Munkatársaim szintén. Általában mindenki elkapja egymástól, ilyenkor pár napig mindenki beteg, de szépen letudjuk, influenzásan esetleg lázasan is bejön mindeki" Nálatok is van így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook