Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pueraria Mirifica fórum

Pueraria Mirifica (beszélgetős fórum)


2016. nov. 8. 15:10
az aliexpressz oldalon található sokféle ami itt nálunk több ezer forint!Még nem mertem rendelni de pénteken megteszem mivel 2 ismerősőm használja ezt az oldalt!Talán használ nekünk a krém is ha már nem jut plasztikára....
2016. nov. 8. 15:06
sziasztok!Én azt olvastam erről a növényről,hogy a legerősebb fitoösztrogént tartalmaz!Kínából lehet rendelni,itt magyarországon egy oldalt találtam ahol krémben is árulják,3880 ft-ért.Kínában,3-4 dollár ingyenes szállítás,persze 20-40 nap alatt!
6. milegyenmost? (válaszként erre: 5. - Rosszmájú laci)
2015. aug. 8. 08:41
:)) Annyira gyűlölöm azt, amikor rákattanok egy témára és ezer éve senki sem írt oda. Páran írják, hogy most kezdem, kipróbálom...stb. és később jelentkezem aztán sose többet... Mint mikor nem tudod meg a mese végét... :(((
2015. aug. 6. 19:44

Biztos annyira megnőtt a mellük ettől a csodavarázsbogyótól,hogy nem érik el a billentyűzetet:)

Ezért nem írnak.

2015. aug. 6. 19:39

Sziasztok!

Rég nem írt ide senki...

Azóta valaki valamilyen tapasztalat?

2014. szept. 29. 23:16
Én most kezdtem el egy hete szedni az Ainterol 100%-ban Pueraria Mirifica-t tartalmazó kapszuláját. Egyelőre csak egyet veszek be egy nap, aztán a második héttől kezdve duplázom az adagot. Ha lesz is hatása, az szerintem majd csak 1-2 hónap múlva lesz látható.
2013. márc. 18. 12:01
Senki? :( Ennyire ismeretlen ez itt nálunk?
2013. márc. 14. 11:12
A Pueraria mirifica vagy Kwao Krua Észak-és Északkelet- Thaiföldön és Mianmarban termő gyökérnövény. Fiatalító, adaptogén gyógynövény, elméletileg MELLNAGYOBBÍTÓ hatása van. A fitoösztrogén tartalma teszi ezt a szervezettel, ha jól olvastam. Na erre lennék kíváncsi, mert szívesen kipróbálnám, de szeretném tudni a tapasztaltabbak véleményét :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook