Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka annak, hogy nem jön meg? fórum

Mi lehet az oka annak, hogy nem jön meg? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 13. 21:45
antibiotikum, láz, influenza is okozhatja
12. pillaa
2013. márc. 13. 21:28
Nem ezekből semmit nem tapasztaltam.
2013. márc. 13. 21:10

Sziasztok!


Ha érzel fáradtságot, kimerültséget is, hullik a hajad, fázol, néha zsibbadsz is nézesd meg a pajzsmirigyed is. Lehet alulműködő pajszmirigy is, de szimplán a kimerültség, fáradtság is okozhatja.

10. pillaa
2013. márc. 13. 20:29

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Igen orvoshoz mindenképp terveztem menni csak kicsit nehéz beleszorítani ebbe a hetembe, de jövő héten mindenképp megyek :)

Remélem csak valami kisebb gond lesz..

2013. márc. 13. 20:27

nekem sem szokott megjönni, szinte soha 28 napra, én már meg sem lepődöm a 40 napon túli ciklusaimtól

sztem várj pár napot, ha eddig rendszeres volt, valószínű, hogy meg fog jönni hamarosan

8. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Pillaa)
2013. márc. 13. 20:10

Ugyanígy voltam, 4 tesztet csináltam (4 naponta), mind negatív volt.

Szerintem ne aggódj, ha 5 hete szexeltél utoljára, akkor az már 7 hetes terhesség lenne (nekem a doki mondta így). Azt már kimutatná a teszt.

Doki megvizsgált, tapintásra minden oké, azt mondta, szedjek 10 napig napi 200 mg E vitamint. Meg is jött pár nap múlva.

(Ha nem jött volna, akkor Norcoluttal meghozta volna).

Bármi lehet, ideg, stressz, hirtelen jött cukorbetegség, nekem ezeket mondta a doki.

7. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Pillaa)
2013. márc. 13. 20:04

Mindenképpen hormonzavar, nem vált le idejében a méhnyálkahártya. Ennek nagyon sok oka lehet, de a végeredmény mindenképpen az, hogy összezavarodtak a hormonjaid.


ne hagyd annyiban, keresd fel az orvost, UH-n megnézi, mi a helyzet, és mérlegeli, hogy megvárjátok-e a következő ciklust, hogy addigra helyrejön-e a dolgo magától, vagy ad-e rá gyógyszert. Nekem egyszer volt ilyen nagymértékű fogyás után, de csak az utolsó kilóknál, kaptam Provera gyógyszert, 8 nap múlva megjött a vérzésem, és utána már rendben volt, bár peteérés nélküli négy ciklusom volt még, mire ténylegesne is helyrerázódott minden. Abban a hónapban teherbe estem, úgyhogy zat nem tudom, legközelebb hogyan alakulnak majd a dolgok:)

2013. márc. 13. 19:33

Én is pont ugyan ebben a cipőben jártam... 10 napja késett, 2 negatív teszt. Mentem is a dokihoz, aki szintén azt mondta, hogy szerinte sem vagyok terhes. Azt mondta, hogy várjunk még 1 hetet, ha nem jön meg, akkor menjek vissza és "meghozzák". :/

Végül is megjött abban az 1 hétben.

Nekem a vizsgák miatti feszültség, idegesség idézte elő az egészet.

2013. márc. 13. 19:30
Ideges semmiképp, feszült voltam de nem olyan nagy mértékben
4. 06718ca650 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. márc. 13. 19:28
lehet, de lehet stressztől is. nekem pl akkor késett 10-12 napot simán, ha agybajos voltam.
3. erigan (válaszként erre: 1. - Pillaa)
2013. márc. 13. 19:28
Nem vagy mostanában nagyon feszült, ideges?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pillaa)
2013. márc. 13. 19:25
Simán lehetsz terhes 2 negatív teszt ellenére is.
2013. márc. 13. 19:23

A menstruációm 11 napja késik,görcsölgetek néha kicsit, de semmi...

Az utolsó szexuális együtt létem 5 hete volt. Gondoltam a terhességre is, de 2 negatív teszt után nem hinném..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook