Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Női autók fórum

Női autók (beszélgetős fórum)


10. sajert
2013. márc. 16. 20:23

Gyerek előtt az autóm:

Hetente lemosva, kitakarítva, enni se lehetett benne. Nagyon ráértem, így visszagondolva :-).


Gyerek születése utáni egy évben:

Havonta lemosva, hetente kitakarítva, enni nem lehetett benne. Még itt is nagyon ráértem, akkor még itthon voltam vele :-).


Gyerek kb. egyéves kora óta (most öt éves):

3 havonta lemosva, havonta takarítva, és már lehet benne enni. A darabos szemetet naponta kiveszem belőle.


Kupi nincs és nem is volt benne.

2013. márc. 16. 19:57
Na azért megoszlanak rendesen a vélemények.. :) amúgy egy castrolos oldalon olvastam. Feltételezem azért ott elég sok autóval találkoznak szóval nagy átlagban talán igaz.. :/
2013. márc. 13. 16:30

Az én autóm mindig tiszta és rendes. A gyerekülés környékén néha előfordul némi morzsa, de ahogy tehetem kitakarítom.

Azért szomorú, hogy tipikus, hogy a női autók elhanyagoltabbak, inkább fordítva kellene hogy legyen.

2013. márc. 13. 15:57

Az enyém a kivétel:-) Már a külseje sem kimondottan feminin, batár 7 személyes terepjáró. Szinte állandóan sáros kívül, és belül is non-stop a kupi.

Mentségemre legyen mondva, földúton használom, és minden nap 5 gyereket viszek benne, így némi kajamaradék, elszórt játék, papírzsepi tuti hogy előfordul.

Pedig nagyon igyekszem. Naponta kiszedem a darabosat, hetente porszívózok, ha a városban járok, lecsapatom, de reménytelen.

Viszont minden rezdülését ismerem, és az első gyanús jelre viszem a doktorhoz. Meg is hálálja, 27 évesen tökéletesen működik.

2013. márc. 13. 13:57
Az én autómra az autószerelőm azt mondta, ha eladnám, szóljak, megvenné a nőjének...relatív tiszta is, bár így 8 hónapos terhesen már nem takarítgatom hetente (max a műszerfalat kendővel):)
5. Hajni0121 (válaszként erre: 3. - Hajni0121)
2013. márc. 13. 13:48
Ja és a szervizelés alap, az autó úgy autó sokáig! Ha jelzi, hogy menni kell, már viszem is :)
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Motorostunde)
2013. márc. 13. 13:36

Nekünk váltivarú autónk van :o)

Én takarítom, mert (bár mikor megismertem, erre is nagyon adott) ő utálja az autóját, és nem hajlandó fogalakozni vele a szükségesen felül. Viszont én képtelen vagyok olyan hangváltásokat meghallani, amit ő igen.

Bár hozzátartozik, hogy mikor nem egy autót használtunk, nekem is rögtön fület ütött, hogy valami nem doxa, és most is én szólok napjában háromszor, hogy amit észrevett jelezze a szerelő felé.

2013. márc. 13. 13:14
Az én autóm nem igazán a csilli-villi kategóriába tartozik. Kutyákat viszek benne sokszor, és hiába vannak a csomagtartóban előre jön a kosz is, és sokszor eszek benne, bizony papírok is hánykolódnak... Persze, nagy káosz nincsen, és nem leszel koszos, ha kiszállsz :D Pici babát is viszek sokszor, azért oda figyelek ;)
2013. márc. 13. 13:11
Nő vagyok-az én autóm természetesen tipp-topp állapotban van:)-de nekem is az a tapasztalatom, hogy a nők kevésbé "megszállottak" az autó rendbentartását illetően.
2013. márc. 13. 13:01

Sziasztok!


A múltkor a szervízben megdícsértek, hogy milyen szép rendben tartom az autómat. Kiemelte az úr, hogy az ő tapasztalatai szerint a női autók sokkal többször vannak elhagynagolva mint a férfiaké. Tele van szeméttel, magazinnal, papírzsepivel, nincsen karbantartva a karosszéria, motor stb.


Ehhez mit szóltok? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook