Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek honvágya van, ide! fórum

Akinek honvágya van, ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. márc. 24. 03:40
És főleg ilyenkor ünnepek táján még erősebb mint bármikor az a csúnya honvágy.
13. acci (válaszként erre: 12. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 03:00
Ebben teljesen igazad van. En mar csak tudom....
2008. márc. 24. 02:49
Mindenhol jó, de a legjobb otthon! és ez nem vicc.:)
11. acci (válaszként erre: 4. - Hetessycintia)
2008. márc. 24. 02:32
Ne haragudj de nincs igazad. Jelenleg 3 eve eleg messze vagyok Magyarorszagtol, [a csaladomtol, es mind azoktol, akik fontosak Nekem]. En is azt hittem, hogy nem lesz honvagyam. De ez nem igy tortent.Hiaba a telefon es a levelezes, ez csak egyfajta kapcsolattartas.Most mar borzalmasan erzem magam,[ annak ellenere, hogy a parommal eggyutt vagyok itt, es nem egyedul] mennek haza. Illetve megyunk is a nyaron.Ez az erzes belulrol jon ennek Te nem tudsz parancsolni.Igenis van honvagy csak van akiben erosebb, es jobban birja [vagy nem mondja] es van akiben gyengebb. Hidd el tapasztalatbol mondom, es mar ott tartok, hogy semmi penzert nem maradnek tovabb a kituzott datumig.Alig varom hogy Ferihegyen leszalljak a geprol, es Istenkenek megkoszonjem azt ,hogy ujra otthon vagyok.
10. imolaviola (válaszként erre: 9. - 60dc903c1a)
2008. márc. 23. 16:26
Köszi, nagyon aranyos vagy, nem felejtettél el. A mai nap csodálatos volt, még itt a távolban is. Csak mi voltunk, hárman a család és nagyon meghitt családi légkör alakult ki, nagyon jó volt. Holnap már nehezebb lesz mert a férjemnek munkába kell menni és csak a kisfiammal leszünk itthon, de remélem jó lesz továbbra is.
9. 60dc903c1a (válaszként erre: 1. - Imolaviola)
2008. márc. 23. 08:41

Egy Húsvét vasárnapi ölelés a távoli országba... :)

Én is itthon ragadtam, lerobbant az autónk, így nem mentünk haza Szlovákiába a "messzimamához" ... :(

Ennek valamiért így kellett lennie, hát nem szomorkodom... Puszillak.

2008. márc. 4. 11:28
Sziasztok! Igaz én nem külföldön vagyok jelenleg, ccsak 170 km-re az otthonomtól. De nagyon hiányzok az otthoni közeg, és persze a családom akik mind otthon vannak! Szegény fiam, akit magammal hoztam gondolatban az ő érdekében, sajnos még nehezebben viseli a távollétet mint én. Neki mind ottmaradtak a kicsikortól az iskolás barátaiig mindenki, és sok lehetősége sincs a kapcsolat fenntartására, csak neten. Alig várom azt a pillanatot amikor megint otthon lehetek vele és boldognak látom!
2008. márc. 3. 21:02

Sziasztok,

Nekem honvágyam már régota nincs, - érdekes még számomra is, ez a dolog.

Lehet mert már tul régota vagyok távol kis hazámtól.

Biztos nektek is lesz könnyebb majd, de azért együtt érzek veletek, mert emlékszem még, mikor én is ilyen érzésekkel vivödtam.

Üdv Livia

6. imolaviola (válaszként erre: 5. - 60dc903c1a)
2008. márc. 3. 12:05
Előre is köszönom.:))))))))))))))
5. 60dc903c1a (válaszként erre: 3. - Imolaviola)
2008. márc. 3. 12:04
Ne szükséges tartogatni, addig még küldök egy kis ráadást...
2008. márc. 3. 08:04
Ha nekünk lenne lehetőségünk kimenni külföldre melózni,nem lenne honvágyam.Bár sajna nem jó a kapcsolatom a szüleimmel.
3. imolaviola (válaszként erre: 2. - 60dc903c1a)
2008. márc. 3. 08:00
Köszi, ezt az ölelést megtartom húsvétra, mert akkor majd nagy szükségem lesz rá. köszi szépen. Puszika.
2008. márc. 1. 19:09

Nekem most éppen nincs olyan nagyon honvágyam (... 22 éve vagyok itt Magyarországon, már megszokhattam...), de most küldök neked egy otthoni ölelést :)

Puszillak.

2008. febr. 23. 08:38
Ha távol vagy otthonodtól, és néha honvágyat érzel, gyere beszélgessünk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook