Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek honvágya van, ide! fórum

Akinek honvágya van, ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3
74. imolaviola (válaszként erre: 73. - Acci)
2008. ápr. 18. 03:55
Szia, tényleg azt gondoltam már nem irsz, és azért nem irtam én sem mert nem akartam tolakodni. De örülök, hogy nem igy van. Mi jól vagyunk, nagyon gyorsan telnek a napok, kevesebb időm jút a géphez, mert sokat vagyunk kint a szabadban. Átnézek az általad irt fórumba is, remélem még sikerül dumcsizni, addig is minden jót, szép napot és kellemes hétvégét. Vigyázzatok magatokra. Puszika!
73. acci (válaszként erre: 72. - Imolaviola)
2008. ápr. 17. 14:23
SziaRemelem jol vagytok. Nem voltam egy par napig, mert eloszor internetem nem volt 2 napig, majd elromlott a gep. Vennem kellett ujat.Holnaptol itthon leszek par napig [hala istennek] De meg ma mennem kell dolgozni.Gondolom azt hitted, hogy elfelejtettelek, ezert nem irok Neked. Hat nem igy volt. Most nem tudok sokat irni. Gyer at a BUDAPESTI OTVENESEK ES BARKI..... forumba, En nyitottam. Egy paran csajok dumcsizunk ha van idonk. Nagyon aranyosak.Most mennem kell vigyazz magadra Puszi....[ koszi amit irtal Nekem]
72. imolaviola (válaszként erre: 71. - Imolaviola)
2008. ápr. 9. 10:00
Bocsi> megnezheted<
2008. ápr. 9. 09:59

When the sun comes up in Korea

The sun goes down in Amerika.


When the sun comes up in Korea

Love lasts forever.


When the sun comes up in Korea

the sun goes down in Amerika.


When the sun comes up in Korea

Games are forever.


(Leslie Mandoki & Csepregi Eva - Korea)


A videoklippet megnezted a naplomban. Fogadd szeretettel. Puszi. Imola

70. imolaviola (válaszként erre: 69. - Acci)
2008. ápr. 8. 14:47

Szia, nekem sem nagyon volt időm, most hogy jó az idő, sokat vagyunk kint a szabadban. Találtunk egy jü játszóteret, rengeteg gyerek volt ott. Nagyon tetszett a kicsikémnek. Az allergiám, enyhült. Iszom naponta a ginzeng teát és gondolom attól lett jobb, mert érezhetően javult. Most minden nagyon jó, meleg van. Már rövid nadrágban és rövid ujjuban voltam ma. Nagyon jól esik a meleg, habár a tél sem volt túl hideg. Rengeteg a virág, a naplómba tettem fel képeket, ha érdekel megnézheted.

Kivánok neked jó munkát, és kellemes szép napokat. Még talán sikerűl összefutnunk. Puszi Imola.

69. acci (válaszként erre: 68. - Imolaviola)
2008. ápr. 8. 13:22
Szi Bocs, hogy ilyen sokaig nem irtam, de olyan munkam van ami rengeteg idomet elveszi.Azert ez nem lesz mindig igy. Naponta nagyon keveset tudok leulni a gephez. Remelem jol vagytok.Az allergiaddal ni van?Van valtozas? Kisfiad orul a jo idonek, mivel sokat lehet kint. Gondolom mar unta a lakast. Puszillak benneteket vigyazz magadra.
68. imolaviola (válaszként erre: 67. - Acci)
2008. ápr. 4. 07:37

Szia, köszi, hogy aggodsz értem. Másképpen jól vagyunk, a tegnap szülinapozni voltunk, nagyon jól telt. A barátaink kisfiának volt a szülinapja.

Itt már nagyon jó meleg van, teljes mértékben tavasz. Igy nekem is kevesebb idő jut az internetezésre, mert többet vagyunk kint a szabadban, de azért holnap itthon leszek, várom hogy jeletkezz.

67. acci (válaszként erre: 66. - Imolaviola)
2008. ápr. 4. 04:25
Szia Jol vagytok? Nem nagyon volt idom levelezni, illetve sokmindenre nem volt. Holnap az az penteken itthon vagyok, es ha Neked is van idod akkor beszelhetunk egy picit. Orvoshoz nem artana elmenned, hatha gyogyszerrel enyhulne a panasz. De ne adj Isten lehet, hogy masra is allergias vagy. Legyen szep napod. Puszi
66. imolaviola (válaszként erre: 65. - Acci)
2008. ápr. 1. 14:25

szia, itt vagyok. Nem jártam semmi új helyen, csak a megszokott útvonal, de ma rájöttem, hogy valamilyen virágra allergiás vagyok, mert két napja nem érzem igazán jól magam, és ma ahogy kimentünk, tüsszentettem egyfolytában és elég nehezen lélegeztem. Gondolom a magnólia lehet az oka, az virágzik most. Másként jól vagyunk, ezt leszámitva, nagyon hamar telnek a napok. Jó meleg van, hétvégére alitólag még melegebb lesz (19 fok)

Ti jól vagytok? Ma már nem leszek, mert kell a férjemnek a gép, de ha irsz reggel elolvasom és majd válaszolok. További szép napot. Vigyázz Április elseje. :)))

65. acci (válaszként erre: 64. - Imolaviola)
2008. ápr. 1. 14:09
Szia Remelem,hogy jol vagytok. Regen beszeltunk, mar azt hittem, hogy nem irsz tobbet.Merre jartatok?[vagy jartal]. Kellemes estet Neked.
2008. ápr. 1. 10:19

Sziasztok itt vagyok, csak egy kicsit elcsavarogtam. Szép napot kivánok, és elviselhető honvágyat.


Ma Április elseje van vigyázat szabad a tréfa.:-))

63. acci (válaszként erre: 62. - RLindi)
2008. márc. 28. 15:39
Sajnos En 3 eve nem voltam otthon. Szerettem volna, de nem tudtam menni egy bizonyos ok miatt. Nem az En hibambol. De ha nyaron haza megyek, ide mar nem jovok vissza.Nektek kicsit konnyebb mert idokozonkent haza latogathattok.Ez is valami. Tudom , hogy ez nem vigasztal, de azert szamit.
62. RLindi (válaszként erre: 60. - Acci)
2008. márc. 28. 15:30
Szia! Írországban vagyunk és jelenleg én is a nyarat várom nagyon! Igaz mi közelebb vagyunk haza mint Ti de azért gyakran mi sem tudunk hazamenni sajnos,most karácsonyozni voltunk legutóbb,legközelebb meg majd június végén..még nagyon messzinek érzem.
2008. márc. 28. 15:18

Sziasztok!

2006.november 16-an jottem ide a ferjemhez. MAr 1.5 eve. Eddig ketszer egy-egy honapot voltam otthon es majd juniusban megyunk ujra egy honapra. Erdekes, eddig nem volt meg honvagyam. Sot! Amikor otthon voltam egy darabig jo volt, de utanna ugy ereztem mar nem oda tartozom es ide vagytam. Pedig magyar vagyok, Magyarorszag a hazam es megis igy ereztem. Szuleimmel hetente ketszer beszelek telefonon, igy mindent tudok roluk. Mo-on sem laktam veluk, igy nem hianyoznal olyan nagyon. Ami nagyon hianyzik, az a kutyam es az autovezetes. Es mivel nem tudok jol angolul, sot alig - alig, igy a jo nagy beszelgetesek hianyoznak.

60. acci (válaszként erre: 57. - RLindi)
2008. márc. 28. 15:02
A honvagy borzaszto erzes.Nekem is van, sajnos a hazamtol egy ocean valaszt el.De most mar egy kicsit felvagyok dobodva mert a nyaron megyunk a parommal haza. Mar alig varom. Te merre vagy?
59. acci (válaszként erre: 58. - Imolaviola)
2008. márc. 28. 14:59
Jo, ejszakat, kellemes napot holnap. Puszi
2008. márc. 28. 14:27
Na most mennem kell, mert le kell fektetnem a kisfiamat, nektek kellemes napot tovabbra is. Puszi.
57. RLindi (válaszként erre: 11. - Acci)
2008. márc. 28. 14:25
Bizony ezzel egyet értek. Én is azt gondoltam,h. nem lesz honvágyam mert hát itt van a párom mega kislányom kik a legfontosabbak,de azért mégis néha honvágyam van és mennék haza mert hát rajtuk kivül azért csak egyedül vagyok itt ami hosszu távon nem olyan jó.
56. acci
2008. márc. 28. 14:19
Ezt jol tetted, hogy nem hagytad otthon, Jobb az ha melletted van. Ne szakadjon el egy gyerek az Edesanyjatol ha nem muszaly. Foleg ilyen kicsi korban. Altalaban a gyerekek megszokjak a kozossefet hamar. Ha meg kicsit zarkozottabb tipus akkor is.
2008. márc. 28. 14:05
nem tudok róla, hogy kellene. De nem lesz könnyü az iskolában sem biztos, de otthon nem akartam hagyni.
54. acci
2008. márc. 28. 14:01
Mire haza mentek kezdi az iskolat. Ott ugy is kozossegbe lesz. Vagy elotte nem kell iskolaelokeszito?
2008. márc. 28. 13:45
A kisfiam jól érzi magát, szereti mert nem kell oviba menni. Otthon is eléggé zárkozott volt, de azért néha hiányzik a barátja.
52. acci
2008. márc. 28. 13:36
Gondolom az egy mas vilag, masok az emberek , a szokasok. Egyepkent sem a divatjarol hires nemzet.Rossz ez az idoeltolodas, mert mar megint nem tudunk sokat beszelgetni mert Te mesz nemsokara lefekudni.Kisfiad hogy van? Nem rossz ott neki egyedul? Mar nint ugy ertem gyerekek nelkul?
2008. márc. 28. 13:01
szia, szerencsém van mert még gépnél vagyok, mi már nemsokára megyünk lefeküdni. Igy van ez , ha ti felkeltetek mi mehetünk helyettetek. Voltam vásárolni, de csak élelmiszert, mert egyelőre egyébre nem volt szükségem. Ruhákkal még várok, mert látni akarom a felhozatalt, mert egyelőre elég furcsa öltözetben járnak a többség. Nálunk igy nem indulhatna el, mert kikacagnák. Vannak szépek is, de a többség elég izléstelenűl öltözik.
50. acci
2008. márc. 28. 12:56
Szia Most keltem fel nemreg, itt lassan 8 ora.Kezdodik ismet egy nap . Irtad lehult a levego nalatok, itt is kb. olyan most az ido , nem akar jonni a tavasz. Jol vagytok? Mit vasarolsz? Elelmiszert, vagy valami mast akarsz.? En is hetvegen megyek kel 1-2 dolgot vennem. Megigertem a lanyomnak, hogy veszek neki agytakarot a francia agyra.
2008. márc. 27. 23:58
Ma korábban keltem, mert a férjem is korábban ment dolgozni, ezért, még ma itt vagyok, az otthoniak csak most készűlnek nyugovóra, mi meg már nézzük milyen szépen süt a nap.
2008. márc. 27. 23:56

Szia, nem történt semmi különös az elmult napokban, csak annyi, hogy keveset voltunk sétálni, mert lehűlt egy picit az idő, igaz nem sokat de,( 12 fok volt), de azért többet bent voltunk. Nemsikára készülök vásárolni, mert holnapra esőt mondanak, és akkor megint inkább a gép előtt leszek.


Nálatok milyen az idő?

Valami újdonság? (Nekem onnan a távolból minden újdonságnak számit.)

47. acci (válaszként erre: 46. - Imolaviola)
2008. márc. 27. 14:06
Szia Jol vagytok? Nagyon rossz ez az idoeltolodas. Amikor En kelek, Te mar majdnem fekszel.Na de ez van. Tortent valami jo dolog ? Voltatok valahol.? Aranyos volt amit irtal, hogy vigyazunk egymas almara.Hat eleg messze vagyunk egymastol, az biztos. Mosyt egy ideig a gep mellett leszek. Ha tudsz irj. Puszi
2008. márc. 27. 02:37

Nálatok már este fél tiz van ha jól számolom, és ha nem tudnánk ma beszélni akkor jó éjszakát és szép álmokat kivánok nektek.


Ez van valaki mindig kell vigyázza a másik álmát. Ha én alszok vigyázol te, ha én felkelek mehetsz aludni te. Beosztjuk. Puszi. :)))


Figyelek.

2008. márc. 27. 02:35
Itt vagyok, kialudtam magam, indulhat a nap. Úgy néz ki ma is jó idő lesz, de éppen hallottam, hogy otthon lehavazott. Akkor már mégis jobb itt a jó tavaszi napsütésben. Az este felhivtak telefonon a férjem fönöke azt kérdezte, van-e kedvem megkostólni valami tengeri micsodár. Tudják, hogy a polipot, meg minden tengeri dolgot nagyon szeretek és azt készitettünk együtt az este náluk. Nagyon finom volt. Otthon is van de méreg drága, úgy hogy amig itt vagyunk kihasználok minden adódó alkalmat. .
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook