Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rendelt e már valaki USA ezüst féldollárost? fórum

Rendelt e már valaki USA ezüst féldollárost? (beszélgetős fórum)


15. hamyka (válaszként erre: 10. - Annie1130)
2013. márc. 14. 00:13
Hiba. Az oldal nem található!?!
14. Annie1130 (válaszként erre: 12. - Beneliv)
2013. márc. 13. 19:05
Biztosan rajta vannak már az ügyön!
13. hamyka
2013. márc. 13. 18:57
köszi a figyelmeztetést nem fogok vele foglalkozni
2013. márc. 13. 14:14
Nagyon örülök, hogy feltettem ide! Úgy tűnik más is, de én is jól jártam! Szerencse óvatos lettem én is! Nincs hatóság aki az ilyen esetekben eljár, mert ez szerintem büntetendő, félrevezet, hamisít!
11. töprengő (válaszként erre: 10. - Annie1130)
2013. márc. 13. 12:57

Na mostmár elolvasom azt a levelet amit mi kaptunk.

Minő szerencse, nem ezt gyűjtöm, nem is vennék...

2013. márc. 13. 11:51

A blogon olvasható továbbá:


[link]


"Most új néven próbálkoznak újra.

"Magyar éremkibocsátó intézet"

Ezen a néven dobálják a levélszekrényekbe a beetető borítékot.

"Kizárólag a címzett részére" (címzett nincs)

Szent István ezüstdénárját lehet megrendelni most csak 2990 forintért.

Gondolja meg mindenki, hogy rendel-e ebből az ezüsttel bevont fémből, mert, amint megadja az adatait, kéretlenül további érméket kezdenek küldeni, már 10 ezer forintos csekkekkel. Ha ezeket a bizonytalan értékű érméket, amit simán postáznak, nem akarja megtartani, akkor a saját saját költségén pár napon belül kell visszaküldeni. Egyébként az általuk megállapított árat megpróbálják a balekokon behajtatni.

Jó lenne az embereket minél nagyobb körét figyelmeztetni!"

9. Annie1130 (válaszként erre: 8. - Annie1130)
2013. márc. 13. 11:48
Bocs, nem raktam ki idézőjelet, de ezt nem én írtam, hanem egy blogon olvastam.
2013. márc. 13. 11:48

Több szegedi ismerősömet is megtévesztették már. Fel kellene hívni rá a figyelmet, hogy ne dőljenek be gyanútlanul ennek a Kft-nek!


Államkincstár: Gyanútlan állampolgárok és a Magyar Kincstár Kft.

A Magyar Államkincstár (1054 Budapest, Hold utca 4. szám) ismételten teljes mértékben elhatárolódik a Magyar Kincstár Kft. (székhelye: 1054 Budapest, Szabadság tér 7.) tevékenységétől, akik postai levelek útján, újsághirdetésekben és egyéb marketing eszközökkel érmevásárlásra felhívó kampányt folytatnak annak ellenére, hogy a Magyar Államkincstár keresetet indított ellenük.


A Magyar Államkincstár álláspontja szerint a Magyar Kincstár Kft. megtévesztő marketing tevékenységet folytat, a jóhiszemű állampolgárok sokszor azzal a tudattal fektetnek be a nagy értékű érmékbe, hogy azt a Magyar Államért teszik. A Kincstár felhívja a lakosság figyelmét, hogy a Magyar Államkincstár semmilyen formában nem áll kapcsolatban a Magyar Kincstár Kft.-vel - olvasható a Magyar Államkincstár hivatalos közleményében.

inforadio.hu/hir/belfold/hir-516589

Nem az Államkincstár árulja az ezüstözött érméket

homar.blog.hu/2012/09/03/nem_az_allamkincstar_arulja_az_ezustozott_ermeket

7. Annie1130 (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. márc. 13. 11:44

Igaz, hogy ez még nem az a cikk, mert egyszerűen nem találom, viszont találtam egy másik gyöngyszemet:

[link]


(ha véletlen nem nyílna, vegyétek ki a linkből a szóközt!)

6. töprengő (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. márc. 13. 08:54
Ajajaj..
2013. márc. 13. 08:51

Szent István ezüstdínár...

3000 pénz. + Pósta költség. Sorszámot is kaptunk.

És ebből 15000 db bocsátanak ki..

Ilyent ki kapott??

4. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2013. márc. 13. 08:49
Pont valamelyik nap olvastam erről egy cikket, és őszintén szólva már vagy fél órája keresem a neten, de nem találom. Ha megtalálom, belinekelem ide neked!Arról szólt, hogy van egy "leleményes" vállalkozó, akinek több cég is tartozik az érdekeltéségeibe, mind olyan néven, amely megtévesztőek és egy állami, hivatalos intézmény nevéhez hasonlítanak. Nem szeretném a neveket tévesen leírni, így nem teszem, de az úr tulajdonában van egy céginformációs cég is, amely bizonyítottan Magyarország legnagyobb céginformációs cégéből kér le illetéktelenül adatokat és értékesíti tovább azokat. Szó volt az éremkibocsátó cégről is,amely a tulajdonában van, és 99,9%-ban biztos vagyok, hogy ez volt a neve, úgyhogy óvatosan!
2013. márc. 13. 08:45

Tegnap a póstaládánkba volt egy boríték. Nem névre szóló!

Valami ilyen volt benne, kivételesen nem én olvastam el a levelet.

Biztos hogy a " mi pénzverdénkbe " nyomják? Mert ha külföldön, és megrendeljük, nem lehet olcsó a póstaköltség...

2. hamyka (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2013. márc. 13. 08:32
szerintem ha meg is tudod rendelni írtó sok rá a posta.... usa=Amerika=Egyesült Államok
2013. márc. 13. 08:20
Kedvezményes megrendelési lehetőségem van John F. Kennedy-t ábrázoló ezüst fél dollárosra. A Magyar Éremkibocsátó szerint 10 ezer db áll rendelkezésre (nem sok szerintem), de én hogy kerültem a keretbe? Valaki még rajtam kívül...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook