Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azok a fránya kilók.... fórum

Azok a fránya kilók.... (beszélgetős fórum)


11. 3c502eec1f (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2013. márc. 14. 22:50
Szia! Kéne tudni a testtömeg indexedet is. Minél kevesebb rajtad a felesleg, annál nehezebben megy. Én a 90 napossal 8 éve 75kg-ról 58kg-ra fogytam. Ezen a ponton teljesen leállt a fogyás, ilyenkor alakformáló tornát csináltam,amitől fogyni nem fogytam, de formásodtam
10. patapucs (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2013. márc. 14. 20:07

Igazán akkor lehetne tudni, hogy miért nem indul el a fogyás, ha tudnánk, hogy mikor mit eszel.

Sokféle diéta van és mindenkinek más válik be.

Mivel nekem nincs időm kalóriákat számolgatni és 90 napossal próbálkoztam és nekem ez jó. Egyenlőre hátrányt nem tapasztaltam és január 1 óta szépen mennek le a kilók.

9. Násfa (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2013. márc. 13. 10:45

Sziasztok!


Én pl. egy ellenpélda vagyok. Nekem nem használt a kalóriaszámlálás, pedig két hónapig gyűrtük egymást. Mellette minden egyes nap min. 1 órát tornáztam - itthon.

És...semmi.

Meg sem moccant. Én ma kezdtem a 90 napos diétát.

És "csak" 8 kiló többlet van rajtam.

8. Porcica (válaszként erre: 7. - Anyabab)
2013. márc. 13. 09:37

Ahhoz, hogy fogyni tudj, valójában a bevitt kalóriákat kell számon tartani, az az alapja mindennek. Ha csak mozogsz, attól nem fogsz fogyni. A mozgás az alakformáláshoz és feszesedéshez kell, de csak az nem fogyaszt.

Kezdd el a kalóriákat és a szénhidrátot számolni, és ha csak heti 1x mozogsz hozzá valamit, vagy akár többször 20-20 perceket, akkor menni fog! Ha nem mozogsz, akkor is fogsz fogyni, persze az eredmény nem olyan szép.

Az is igaz amúgy, hogy huszonpár évesen a bőr szépen alkalmazkodik fogyás során az új formákhoz. Inkább 30 fölött fontos az, hogy feszesíts is közben.

2013. márc. 13. 08:40
Köszönöm mindenkinek! Tudom, hogy a sportot kéne többent űzni de 9 körül érnék rá, akkor pedig már csak vonszolom magam.
6. 95kg
2013. márc. 13. 06:38

a kalóriaszámolást javaslom én is, különben csak azt hiszi az ember hogy nem eszik sokat aztán mégis, megdöbbentő eredmények születnek mikor kiszámolja.

a flabélos is nagyon jó, nekem 9 cm ment le a derekamból 2 hét alatt, ez a harmadik hetem még nem mértem

5. Porcica (válaszként erre: 1. - Anyabab)
2013. márc. 13. 06:14

A kalóriaszámolás tényleg jó!

De az én szervezetem pl úgy működik, hogy csak akkor ereszti el a kilókat, ha nem vacsorázom, és éhgyomorra fekeszem le. Én is számolok kalóriákat, mert anélkül az ember tényleg nem látja miből mennyit visz be. Persze később ezzel megtanulja.

Mindenkinek más a szervezete, nem mindenki bírja az éhesen lefekvést, és nem is szükséges ez a legtögbb embernek. Csak azért írtam le, mert ilyen is van.

Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy a szervezete mit bír, és mit követel meg.

A kalóriákat pedig tényleg számolni kell! Az a siker első lépése!

Sok sikert! :)

4. encifinci (válaszként erre: 3. - Kisj)
2013. márc. 13. 06:09
én is ezt használom:)
3. kisj
2013. márc. 13. 05:35

[link]

hogy ne kelljen annyit számolgatni

2013. márc. 13. 05:30
Nálam is igy volt.Ajánlom a kaloriaszámlálást nekem ez segitett.Jan 11ota fogyozok 9 kilo ment le.Èn is azt hittem alig eszek de mikor osszedtam minden falatot kideult a turpisság.
2013. márc. 13. 05:18
Mitől lehet, hogy meg sem mozdul a mérleg? Kb . egy hónapja nem eszem édességet, kenyeret módjával és SEMMI. Igaz, tornázni nem tudok annyit mint szeretnék - kisgyerekek - de akkor is illene megmozdulnia a mérlegnek, nem? Az egyetlen eredmény - nem elhanyagolható -, hogy jobban érzem magam így, hogy nem eszem magam tele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook