Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 és fél hónapos csecsemőt mivel lehet hozzátáplálni, egyszerűen nem lakik jól a tápszerrel...kivárom a 4. hónapot, mivel kezdhetem? fórum

3 és fél hónapos csecsemőt mivel lehet hozzátáplálni, egyszerűen nem lakik jól a tápszerrel...kivárom a 4. hónapot, mivel kezdhetem? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 6. 16:26
én almával, sütőtökkel, répával, barackkal, banánnal kezdtem. 3-4napig adtam neki egy egy ízt, aztán kevertem és azt is napokig, hogy megtudjam allergiás e valamire, vagy elfogadja e.
2013. márc. 12. 19:37
a doki tanácsát nem kérted?esetleg tápszer csere?a hozzá táplálás bevezetése elég hosszú folyamat..kezdetben almalé..amivelnem fog jól lakni..a tápszerre ugyanúgy szükség lesz..és nem szabad egyszerre sok új izt...mindent csak szépen lassan
2013. márc. 12. 18:44
répa,krumpli,alma,barack,sütőtök,ez biztos mehet már 4 hónapos kortól,de már akár most is adhatsz leveket,az az 1-2 hét már nem oszt nem szoroz.4 hónapos kortól vannak tejpépek,azt is adhatsz,vagy doki írhat fel sinlacot,azzal akár a gyümölcsöket is sűrítheted.
4. Ancsa19860211 (válaszként erre: 3. - Macskanita)
2013. márc. 12. 17:52
Alma, krumpli, őszibarack, sütőtök, répa. Ezeket szokták javasolni az elsők között. Lehet egy pici tápszerrel is akár összekeverni, ha úgy könnyebben elfogadja. Először 1-2 kanálnál úgyse eszik többet, fokozatosan lehet növelni a mennyiséget.
3. Macskanita (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. márc. 12. 17:45
okés, köszike...és házilag ilyen, hogy alma, krumpli...üvegesből mindent szabad amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól? Illetve mi a véleményetek a tejpépekről?
2013. márc. 12. 17:43

Növekedési ugrás van ilyen korszakban, természetes, hogy ilyenkor semmi se elég neki. Pár napig tart, aztán visszaáll a régi rend.

Én répával kezdtem - üveges - de csak pár kanál. Nem szabad rögtön megtömni.

2013. márc. 12. 17:41
Tippeket kérnék, ha van valakinek tapasztalata, tanácsa, AR tápszert eszik, ami alapban sűrű...és mégsem lakik jól:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook