Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a ciklus.hu-ról? Van akinek bevált az ott vezetett görbe és naptár? fórum

Mik a tapasztalatok a ciklus.hu-ról? Van akinek bevált az ott vezetett görbe és naptár? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 21. 09:38
gratulálunk, mi már a kistesókát várjuk! :)
2013. márc. 12. 11:20
Nekem sem jó helyre huzta anno be az ovut.Felhagytam vele...Megfigyeltem általában hány napra jön meg,és számoltam.Most itt van az eredménye a pocakban. :)
2013. márc. 12. 11:18
Én ott vezetem, hogy mikor jön meg, a következő időpontját általában jól lövi be, de hogy mikor van éppen ovuláció azt mindenkinek saját maga kell szerintem kitapasztalnia. Én mondjuk nem foglalkozok az ovulációval, mert, ha nem akarok babát akkor védekezek. Minden ilyen naptár a ciklus közepére teszi, de ez nem feltétlenül igaz mindenkire.
2013. márc. 12. 11:15
nekem nem jol működik és a regisztrációmat sem tudom törölni...
2013. márc. 12. 11:14

Mire gondolsz pontosan?

Az átlag ciklushosszob alapján belövi az ovut, ha csak a mensiket írod bele. De ha váltakozik a ciklusod hossza, akkor is átlagot vesz és ügye nem mindegy, hogy 28 naponta vagy 32 naponta jön meg.

A hőgörbénél jelőli mikor volt péd, kb a pé után 2 nappal.

2013. márc. 12. 11:12
Mi az alapján "védekeztünk", hogy ne legyen baba... Jövőhéten lesz 2 éves :)
2013. márc. 12. 11:07
Mik a tapasztalatok a ciklus.hu-ról?Van akinek bevált az ott vezetett görbe és naptár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook