Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit csináljak, ha a 2 hós babám undorodik minden tápszertől? fórum

Mit csináljak, ha a 2 hós babám undorodik minden tápszertől? (tudásbázis kérdés)


10. rinike
2013. márc. 13. 07:37
Az én kislányom 4 hónapos, és már csak anyatejes, de 2 hetes és 8 hetes kora között kapott tápszert. Ez alatt nekünk is volt olyan problémánk, hogy nem fogadta el a cumisüveget, de pohárból kellett neki. Én arra gyanakodtam, hogy a használattól, vagy a sterilizálgatástól lett valamilyen mellékíze a cuminak, vagy az üvegnek, amitől undorodott. Az új cumisüveg (rajta az új cumi) megoldotta a gondot, aztán egy idő után az új üveggel is ez lett. Szerencsére egyelőre nekünk nem kell új üveg, mert közben sikerült beindítani a tejet.
9. hamyka (válaszként erre: 8. - Lexike)
2013. márc. 13. 03:05

tényleg igazad van, lehet a cumis üveg sem jó, olvastam másik fórumon hogy az adventes vagy milyen cumis üveget vagy mit de szidnak, írja ott valaki, másik emberke azt írta rá hogy maradjon az a cumis üveg, illetve hogy mindenki szoptasson, mert olyat is olvastam hogy még ebbe is bele kötnek röhely szerintem!!


Ja meg bombázzák a népet így a bió úgy a bíó, jó persze van mikor én is csinálom de iszonyú sokba van így maradtam az olcsó de szerintem jó termékeknél :)

2013. márc. 12. 16:22
Amikor a kisebbik fiam elkezdett tápszert inni , én is kipróbáltam több fajtát, mondván nem szereti. Itta amíg picit jól lakott, majd fél óra múlva ismét követelte.Sok próbálkozás után kiderült nem a tápival, hanem a cumisüveggel volt problémája. Amikor azt lecseréltem mindegyik maradék tápszert megitta boldogan:) Talán egy próbát a cumisüveg csere is megérne? Sok sikert!
2013. márc. 12. 12:51
Miből veszed le hogy undorodik???Én próbálkoznék,ha éhes lesz,megeszi.Ilyenkor még mindenhez kicsi,tejpéphez,gyümölcshöz,tejhez is.Végső esetben lehet igényelni anyatejet,kérdezz utána.
2013. márc. 12. 11:27

az orvos szerint próbálkozzunk ízesítettel.

Sajna tejcsi már nincs.

5. hamyka (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2013. márc. 12. 10:58

szia


táp szertől undorodik? érdekes...


nincs már tejed? úgyértem anyatejed.......


esetleg turmixolni nem lehet neki ? nemigazán van ötletem mit tudnál neki adni.....


remélem 1 szakértő segít :)

2013. márc. 12. 10:57
Izesített?? Dehogy..sztem nem is szabad váltogatni, próbálgatni, mert tiszta felesleges. Ő még csak egy pici 2 hós baba, ha nem volt neki semmi baja egy bizonyos tápszertől, akkor tiszta felesleges váltogatni..az izét megszokja.
3. 4284b4457a (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2013. márc. 12. 10:57
gyerekorvos mit mond?
2013. márc. 12. 10:57
Mi 2hónaposan kezdtük a Milupa Fermentált tápszert. Semleges édeskés íze van, még én is azt mondom rá, hogy finom. :) Árban is jó, egy próbát megér, ha még nem volt ilyenetek...
2013. márc. 12. 10:54
Mit csináljak ha a 2 hós babám undorodik minden tápszertől? Ideig bírja de aztán fintorog, hamar megutálja. Van olyan ami ízesített s szabad ilyen kicsinek adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook