Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Félhosszú frufru, avagy a növekedés útján- ti mit csináltok vele? :) fórum

Félhosszú frufru, avagy a növekedés útján- ti mit csináltok vele? :) (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 10:24
Én csak félresimítottam anno,és egy idő után már úgy maradt,akkor már kiláttam alóla:)
4. 4284b4457a (válaszként erre: 1. - Sienna)
2013. márc. 12. 09:33
Hajlakkozd oda a többihez, mást nem tudok javasolni, mivel semmit nem szeretsz, ami megoldaná a problémádat.
2013. márc. 12. 08:18

Háááát én túlélésre játszottam. Az elsőnél kétnaponta beugrottam a fodrászhoz azzal,h nem bírom, vágja le, de ő erős volt és kitartó... :-)

Most már majdnem a fülemig ér, de csak majdnem, én szimplán csattal oldom meg, igaz gyes-es anyukáknak ez is elég. :-)

Nekem a hajpánt nem jött be, mert akkor a többi is előre bukik (oldalról)

Amikor a lányom népitáncolt, ott szereplésnél hajlakkal oldottuk meg (egyetlen hajszál sem lóghatott ki)

2013. márc. 12. 06:28

Sajnos érdemben nem tudok segíteni.

Én egyszerűen levágatom és akkor már nincs vele gond :)

2013. márc. 12. 00:45
Olyanok tanácsait várnám, akik most növesztik a frufrujukat (vagy valaha megnövesztették már: mit kezdtek vele, mikor épp abban a "se nem rövid, se nem hosszú" fázisban van? Mikor hülyén néz ki, ha kiengeded és a szemedbe lóg, de még nem elég hosszú, hogy a füled mögé tűrhesd. Nem szeretem a hajpántokat, és felcsatolgatás elég unalmas már ebben a formában...kreatív tippeket várok, amivel fel lehet dobni a hajtűkkel hátrafogott frufrut, vagy esetleg olyan szárítási praktikákat, amivel szépen a haj többi részéhez igazítható és elkerülhető, hogy a szembe lógjon...köszönöm előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook