Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen színű rúzst választanátok egy fekete hajú, kék szemű, fehér bőrű lánynak ajándékba? Mi az ami telitalálat lenne? fórum

Milyen színű rúzst választanátok egy fekete hajú, kék szemű, fehér bőrű lánynak ajándékba? Mi az ami telitalálat lenne? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 12. 19:04
Szerintem is piros, vagy málna színű.
2013. márc. 12. 17:12
Málna színűt pl:-)
2013. márc. 12. 15:24
Én valamilyen rózsaszínes árnyalatot vennék neki.
2013. márc. 12. 07:41

Hideg alapárnyalatú rúzst tudok elképzelni(általában ilyen elnevezésűek vannak nekem ilyen színekből hogy "berry",vagy "fuchsia")Semmiképpen sem barnás vagy meleg pirosas árnyalatút válassz.Világosabb rúzsoknál is lehetőleg mályvás-rózsaszínes legyen (nem barackos,vagy korallos semmiképpen),de így is megvan rá az esély hogy olyant választasz ami még jobban sápasztja,vagy egyszerűen nem lesz jó az összhatás tőle.

Fényes vagy csillámos rúzst nem mindenki szeret(és nem mindenkinek áll jól...a száj formától is függ stb)így én a "sima" rúzst ajánlanám:)Sok sikert!

2013. márc. 12. 06:15

ciklámen,pink,vagy ha ilyen hellókittis stílusú lány,akkor fényes rózsaszín.

ha franciás,elegáns,akkor vörös.

2013. márc. 12. 05:05
A leírása alapján tél típusba tartozik. Ez alapján a piros rúzs az ő színe, persze ha elég bátor ahhoz, hogy olyat hordjon. De semmiképp sem barnás, bordós meleg színűt vegyél neki, mert az öregítené.
2013. márc. 12. 05:05
Ha Ő választaná ki, na max. az lenne telitalálat.
2013. márc. 12. 00:27
Ami illik a ruháihoz is. Ha inkább hideg színeket szeret, pinket, ha meleget akkor barackosat. Ha neonszíneket, akkor meg valami vadabbat akár.
2013. márc. 11. 23:15
Az ízlését, öltözködési stílusát nem ismerve ez lehetetlen küldetés. Az lenne a telitalálat, ha olyan helyen vennéd, ahol cserélnek, amennyiben sértetlenül viszi vissza.
2013. márc. 11. 23:02
Köszönöm előre is a segítséget. :)
2013. márc. 11. 23:01
Milyen színű rúzst választanátok egy fekete hajú, kék szemű, fehér bőrű lánynak ajándékba? Mi az ami telitalálat lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook