Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Sotret/Aknenormin/Roacuttan gyógyszer szedése alatt lehet tetoválást csináltatni?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13. junkies0952013-03-13 18:32
Nem havonta, kb félévente szoktam vérvételre menni. Idáig minden jó......idáig.
(válasz reka06 12. hozzászólására)

12. reka062013-03-13 10:02
Most még nincs, reméljük a későbbiekben sem lesz. Én nem merném ilyen hosszan szedni. A havi labort megcsinálják legalább? Vagy most már az sem divat?


11. junkies0952013-03-13 09:16
Nekem nincs különösebb problémám a gyógyszer miatt, kiszáradt az arcom, kezem,de azt kenem így jó. Sajnos nyáron nem ajánlotta a bőrgyógyász így akkor nem szedem.. :(

10. syria2013-03-11 20:31
Az sok!
Engem a nagyon durva rosaceából a Roacuttan hozott ki. Több kúrát is végigcsináltam, de egyik sem volt hosszabb pár hónapnál; s köztük jó sok kihagyás volt.
(válasz junkies095 7. hozzászólására)

9. reka062013-03-11 20:14
Azért bántam meg, mert ami legalább addig jó volt, azt teljesen tönkretette. :) A hajam, az immunrendszerem, és az kúra után ugyanolyan ragyás lettem. Sajnos nekem nem segített, nem maradt olyan szép a bőröm.

8. Sena2013-03-11 19:32
Azért túl sokáig ne szedd, ha nem muszáj! Veszélyes gyógyszerek ezek.
(válasz junkies095 7. hozzászólására)

7. junkies0952013-03-11 19:26
Én szedem 2 éve, kivéve nyáron nem (április vége felé szoktam abbahagyni,és szeptember végén szoktam elkezdeni...bár nem kéne már akkor sem...csak jobb, hogy nem zsírosodik olyan sűrűn a hajam...) ,de 100%-ban meg vagyok vele elégedve, a laborom is jó...
Roacuttan-nal kezdtem, fél év múlva Aknenorminnal folytattam, és most Sotretet írt fel a bőrgyógyász, de mindhármat egyformának találom.

6. katykóca2013-03-11 19:24
Sziasztok! Bár tuti nem az én korszályom van itt de az aknenorminról sokat tudok mesélni...Van egy húszéves fam aki 17 évesen jutott hozzá..bár kicsit későn,már maradtak kráterei,de a szer zseniálisan működött nála...Miután tanár vagyok,ajánlottam diákjaimnak..ők is nagyon szépen meggyógyultak tőle:D
De szerintem se kéne közben tetkóztatni..annyira elvékonyodik a bőr irha rétege,hogy veszélyese lehet..és miután fél év az egész,és a tetkó nem egy életmentő dolog,így szerintem is hagyd!!

5. Luca széke2013-03-11 19:18
Megkérdezhetem, hogy mi az oka, hogy megbántad egy életre a szedését ?
(válasz reka06 2. hozzászólására)


4. reka062013-03-11 18:52
Egy angol fórumon azt találtam, hogy nem ajánlott. Nagyon érzékennyé teszi a bőrt, és szedés után 6 hónappal sem ajánlott még.

3. Sena2013-03-11 18:47
Fokozottan érzékeny lesz a bőröd az ilyen gyógszerektől. Én ilyenkor nem csináltatnék tetkót.

2. reka062013-03-11 18:43
Sajnos nem tudom a választ, megkérdezném a dokit, hogy mi a véleménye. Én egy életre megbántam, hogy Roaccutant szedtem, azt is el tudom képzelni, hogy bebabrál egy tetkónál.

1. junkies0952013-03-11 18:28
Sotret/Aknenormin/Roacuttan gyógyszer szedése alatt lehet tetoválást csináltatni?