Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszatérő hugyuti gyulladásokra megoldás az intim torna? fórum

Visszatérő hugyuti gyulladásokra megoldás az intim torna? (beszélgetős fórum)


15. Petrus Kicsi (válaszként erre: 14. - C9f9b53798)
2013. márc. 19. 21:13
Köszi!
14. c9f9b53798 (válaszként erre: 13. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 16. 13:46
Drogériákban is, próbálj meg 100%-os tisztaságút venni, és bugyira egy csepp, de lehet irrigáló folyadékot is készíteni belőle (egy dl-hez két csepp), én szoktam szájöblítésre is használni, és arclemosáshoz, de ha korpás a fejbőröd akkor bedörzsölésre is jó, de ülőfürdőnek is kiváló (felfázás-nőgyógyászati problémák).
13. Petrus Kicsi (válaszként erre: 11. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 16. 13:30
Teafa olajat hol kapok?Gyógyszertárban?Alsónemüre csepegtetni,??Ez új nekem,de kipróbálom,köszi.
12. c9f9b53798 (válaszként erre: 11. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 12. 14:34
teafa jó, én is használom
11. 731e5b9ffb (válaszként erre: 9. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 12. 13:53
Amikor érzed, hogy kezdődne a baj, tehát még konkrétan nem fáj a pisilés, csak nehezen jön és gyakran kevesebb, akkor kell csírájában elfojtani a bajt rentgeteg folyadékkal, plusz tőzegáfonya + nagy dózisú C-vitamin + D-mannóz kombóval. Ha időben elkezded a megelőző "kezelést" nem is jutsz el az összegörnyedős állapotig. Még ami segít a visszafertőződés ellen, az az alsóneműre csepegtetett teafaolaj. Én rendszeresen szaunázom, és a hideg víztől, vagy a vízben levő baktériumoktól szoktam tüneteket produkálni, ezért a szaunás napokon megelőzés képpen szedem a tőzegáfonyát, így ha be is jut a baktérium, az áfonya nem hagyja, hogy bent megtapadjon.
10. c9f9b53798 (válaszként erre: 9. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 12. 08:43

Igen nem ártana, bár ha a gyorsteszt is mutat baktériumot, akkor nem gomba.


Viszont nem ártana tudni milyen baci okozza, mert igaz nem vagyok jártas ebben, de úgy tudom bizonyos bacik bizonyos antibiotikumokra rezisztensek...


Derékmelegítőt hordasz? Pamutbugyi, tangákat kidobni.

9. Petrus Kicsi (válaszként erre: 7. - C9f9b53798)
2013. márc. 12. 08:07
Egészségesen élek és eszem,immunerősítőt is szedek,sajnos félévente mégis jön a hólyaghurut.Augusztusban vesemedence gyuszival jött.Ma reggel összegörnyedve ébredtem.Ha megyek a dokihoz jön az anti,vagy 5 féle.Ha tenyésztik a vizeletet az több nap?Nekem mindig nézik ,de csak ott rögtön.Az nem tenyésztés ugye?Lehet,hogy kérni kellene,hogy tenyésszék ki???
8. Petrus Kicsi (válaszként erre: 6. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 12. 08:01
Néha én is azt gondolom amikor kaparom a falat,bárcsak kukim lenne!
7. c9f9b53798 (válaszként erre: 4. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 12. 07:44

Szerintem más a magyarázat.


A torna hasi vérbőséget okoz, jobban működnek a női szervek ezáltal, és gondolom ezért védekeznek hatékonyabban.


Egyébként én sajnos cáfolni tudom a tornák ilyen irányú jótékony hatását, mert aviváztam egy évig, és mellette volt candidam, és ez okozta pisilési problémám (sosem volt bakteriális eredetű), aztán egy terhességet is így kínlódtam végig, most megint porondon van a téma... két hónapja KIT-et csinálok, de ilyen irányban semmiféle javulást nem tudok felmutatni.


Úgyhogy most már gombaölő gyógyszer-kúp-gyógynövényes immunerősítés-mozgás-étkezés együttesét vetem be.


Ha visszatérő a húgyúti probléma érdemes lenne nőgyógyászati kivizsgálás, okozhatja a panaszokat baktérium (pl. e-coli) és a candida is. Helyette az orvosok simán felírkálják az antibiotikumokat, melyek tönkreteszik a hüvelyflórát, húgyhólyag hámrétegét és a helyzet tovább romlik:(((. Ez egy ördögi kör.


Egyet kell értenem az előttem szólóval egyetlen megoldás létezik az immunerősítés (étkezés, vitaminok, sport, káros szenvedélyekről lemondás, életvitelbeli változások - nekem az utóbbi okozza, de ez hosszú)... és reménykedni, hogy hátha javul a helyzet.


Legtöbbször egyébként már pszichés is a dolog, az ember rágörcsöl arra a területre.


És nem mellesleg érdemes a szexualitással kapcsolatos problémáinkat is átgondolni.

2013. márc. 11. 23:14
Ha az immunrendszer rendben van, akkor a jó baktériumok kivédik a rossz baktériumokat. Ha nincs, akkor lehet, hogy számít az intim edzettség. Vagy növesszünk mi is kukit, mert a rövid húgycső is oka annak, hogy a nők könnyebben lesznek betegek.
2013. márc. 11. 20:13
hát nem tudom, de én nehezen tudok elképzelni egy olyan erős izmot, ami annyira képes összehúzódni, hogy még a bacik se férjenek be...
2013. márc. 11. 16:06
Igen ezeket tudom,de ma hallottam a tv-ben,ha visszatérő a problémád -e téren,menj intim tornára.Azt szeretném tudni,hogy orvosilag a gyenge izmok miatt vajon könnyebben jutnak be a bacik?Vagy ez badarság??
3. 731e5b9ffb (válaszként erre: 1. - Petrus Kicsi)
2013. márc. 11. 15:59
Azt nem tudom, viszont, ha szedtél antibiotikumot, valszeg attól lett visszatérő a problémád, mert sajnos az a jó baktériumokat is kiöli, ezzel szabad utat adva a visszafertőződésnek. Ami nekem bevált, az a vörösáfonya kapszula. Amint a legenyhébb tüneteket érzem, szedem egy pár napig, és elmúlik. Ha már erős kínzó tünetek jelentkeznek, akkor viszont a vörösáfonyát és a D-mannózt is szedem egyszerre, ha elmúlik a tünet, még egy pár napig az áfonyát.
2013. márc. 11. 15:57

A bacik, vírusok nem pusztulnak el a tornától...

De igyál rendszeresen cickafark teát, meg ami nagyon hatásos rá, az a tőzegáfonya. :)

2013. márc. 11. 15:52
Mi ennek az orvosi magyarázata?Miért?Tényleg segít az intim torna ezen a visszatérő kellemetlen panaszon?Tapasztalat??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook