Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tud egy jó fogyókúrát egy olyan embernek aki könnyen hízik, de nagyon nehezem fogy?A felesleg pedig sok! fórum

Ki tud egy jó fogyókúrát egy olyan embernek aki könnyen hízik, de nagyon nehezem fogy?A felesleg pedig sok! (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 11. 12:20

Rengeted videó van az interneten, amire tornázhatsz. Szerintem teljesen mindegy melyiket kezded el, csak kezdj el valamit, ami jól megizzaszt. Én napi 20-30 perc mozgást ajánlanék elsőre és hogy figyelj oda az étkezésedre.

Én is nem rég kezdtem diétázni.

Az én diétám abból áll, hogy azt eszek amit anya főzz, de nem zabálom tele magam, próbálom betartani, hogy inkább többször de keveset egyek. Sok vizet iszok. 5 után nem eszek.

Hetente egy "bakit" megengedek magamnak. Ez azt jelenti hogy hetente egyszer vagy vagy megeszek egy szelet csokit, vagy iszok egy kis pohár kólát... A lényeg, hogy minden héten megengedek megengedem magamnak, hogy bármit amit megkívánok, abból egyek vagy éppen igyak. Ezen alkalmakkor sem zabálom tele magam, csak mert épp szabad. És általában próbálom ezt a kis "bakit" délelőttre időzíteni, hogy még legyen időm ledolgozni.

És ezek mellett elkezdtem Rubint Réka - Add önmagad videójára is tornázni, ami így az elején nagyon nehéz, de kitartok.

Már kezdem is észre venni a jótékony hatásokat:)

Remélem, hogy tudtam valami jó ötlettel szolgálni.

Egyébként rajtam 20 kiló fölösleg van és én is hajlamos vagyok a hízásra.

2010. júl. 11. 10:12

testkontroll

könnyű rászokni és nagyon hatásos

2008. okt. 26. 19:10
fitnesz terem!
4. NOA
2008. febr. 22. 18:05

[link]


Másold be és ezen az oldalon találsz egy jó kis segitő kész csapatot akik remekül fogynak.

Beleolvashatsz a Naplójukba igy rálátsz a napi táplálkozástervükre is.

Ez egy életmódváltás nem fogsz visszahizni és mindent szabad enni.

Weight Watchers !

3. dus
2008. febr. 22. 18:00

Én azzal fogytam le, hogy nem ettem kenyeret, cukrosat (cukrot sem), és 6 után csak gyümölcsöt! Mellé hetente 2x1 órát úszok és heti egyszer elmegyek Aquafittnessre!

Nem könnyű, de számomra nagyon hatásos és eredményes!

2008. febr. 22. 17:56
Ha nem akarsz gyorsan fogyni, akkor ne egyél este 5 után és hetente 3-szor 30 perc mozgás! Ezzel lassan de lehet fogyni!
2008. febr. 22. 17:51
Ki tud egy jó fogyókúrát egy olyan embernek aki könnyen hízik, de nagyon nehezem fogy?A felesleg pedig sok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook