Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mellfeszülésnek mik az okai? fórum

A mellfeszülésnek mik az okai? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 11. 07:35
Mondjunk az jó lenne, ha végre megjönne ettől a gyógyszertől,mert végsősoron ezért szedem, hogy rendezze a ciklusom.
2013. márc. 11. 07:11
menszesz előtt is feszülhet már 2-3 nappal...
2013. márc. 11. 07:07
Köszi mindenkinek a hozzászólást. Akkor szerintem a gyógyszertől lesz nekem is. Csak fura,mert nem tudtam hogy ilyen mellékhatása is van.
2013. márc. 10. 20:55

Én semmilyen gyógyszert nem szedtem, es menzesz előtt pár nappal mindig feszült.


Legutóbb már középidő után nem sokkal kezdett el fájni, de sokkal jobban, es tartott is a 10.hétig.

Szóval terhességet jelzett.:))

9. Szilvita (válaszként erre: 5. - Kistigriss)
2013. márc. 10. 20:34
Nos, nekem egyetlen egyszer feszült a mellem iszonyatosan, és terhes is voltam. Nem volt sose rendszeres mensim, akkor is pl. augusztusban volt, és novemberben lettem terhes. Szóval az nem zárja ki a terhességet, bár a dokik furán néztek rám, mikor kérdezték az utolsó mensi idejét.
2013. márc. 10. 20:17
Én is Merckformint szedek és annyira fájt, feszült a mellem, hogy még Uh-ra is elmentem. Szerintem is a hormonok miatt van.
7. kszb
2013. márc. 10. 20:09

Nekem van, h félidőtől kezdve feszül a mellem. Semmi terhesség (igaz, nme is akarjuk még), csupán a hormonok játszanak.

Ha esélyed van a terhességre, lehet attól is, de nem feltétlenül az okozza.

2013. márc. 10. 19:30

Ugyan ez van most nálam, ebben a hónapban. Olyan iszonyat durván feszül a mellem, hogy melltartót sem tudok már felvenni... Csütörtökön kéne megjönnie, de már kb. 2 napja feszül ennyire.


Nem hinném, hogy nálam terhesség okozza, de nem kizárt.


Ja, én merckformint szedek, 6 hónapja.

2013. márc. 10. 19:27
Hát sajnos a ciklusom nagyon rendszertelen. Szedem ezt a gyógyszert, de azóta sem jött meg. Igazából fogalmam sincs hol tartok a ciklusban. Próbálkozunk rendületlenül a babával:)Már lassan 2 hónapja szedem a gyógyszert, de még menzim nem jelentkezett tőle. Dokimhoz húsvét után megyek vissza.
2013. márc. 10. 19:23
Anyukámnál is szokott ilyen lenni. Mercformint szed. Ám tényleg lehet, hogy terhesség. Szerintem ha van rá esélyed, akkor vegyél egy tesztet, aztán ha negatív, akkor más okot kell keresni. Lehet a gyógyszertől is.
2013. márc. 10. 19:21
Terhesség szóba jöhet?
2013. márc. 10. 19:21
Talán terhes vagy.
2013. márc. 10. 19:20
Mellfeszülés okai? Mitől lehet? egy hete jelentkezett, de nem jött meg. Met-alapú gyógyszert szedek, attól lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook