Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha izomlázra beveszek egy izomlazítót, segít rajta? fórum

Ha izomlázra beveszek egy izomlazítót, segít rajta? (tudásbázis kérdés)


14. AlBundy (válaszként erre: 12. - Pan Dóra)
2013. márc. 13. 09:34
Gyógyszernek semmi értelme. A C-vitamin természetes gyulladáscsökkentő valamennyit elméletileg segít, bár én nem tapasztaltam.
13. eandi78 (válaszként erre: 12. - Pan Dóra)
2013. márc. 12. 17:20
Főleg izomlazítót (ha egyre gondolunk a fórumindítóval). Kevés házipatikában akad szerintem ilyen gyógyszer. Izomlázra vagy fáradt izmokra sósborszeszes bedörzsölőt használok jelenleg. Húzódásra ketospray-t.
12. Pan Dóra (válaszként erre: 11. - AlBundy)
2013. márc. 12. 15:28

Ennyire nem mélyedtem el a témában, ezért nem is vitatkozom, de nálam mindig bevált. :)

Viszont azzal sem értek egyet, hogy mindenféle aprócseprő panaszra gyógyszereket kapkodjunk be.

11. AlBundy (válaszként erre: 10. - Pan Dóra)
2013. márc. 12. 08:40

A tejsavra tényleg jó, de ugyebár már tudjuk, hogy az izomláz nem elsősorban a felgyülemlett tejsav miatt van.


[link]

10. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2013. márc. 12. 06:40
Csináld azt, amitől kaptad. Fájni fog, de rövid időn belül érzed majd, hogy csökken a fájdalom. Minél intenzívebben végzed, annál hamarabb felszívódik az izmokban felgyülemlett tejsav.
2013. márc. 12. 06:02
Nekem is ajánlották a lóbalzsamot, de látva az összetételét nem próbálom ki. Csupa mesterséges anyag: parabének, emulgeálószer, ami valójában tartósító Ez utóbbi betiltott mivel rákkeltő Forgalomba hozatáli engedéllyel nem rendelkezik, bevizsgálatlan. Nem véletlenül.
2013. márc. 11. 16:59

Szombaton tornáztam egy olyat amitől tegnap reggelre nagyon fájt mindenem,de azért még tudtam mozogni.:) Elmentem futni.

Na utána egy fél órával tényleg menni se tudtam...


Izomlazítót bevettem,nem nagyon segített,ma megint alig tudok menni de hoztam a Nagymamámtól lóbalzsamot,remélem majd az segít.:))

Köszi a válaszokat!

2013. márc. 11. 14:01

Algopirin, meleg fürdő, lóbalzsam masszázs, sok sok gyümölcs ezek után aludj el :) és mire felébredsz elvileg már nem fáj :D

* Izomlazító is segíthet ha olyan a szervezeted, ha még soha nem vettél be elvileg segít... de kimegy a hatása 12 óra múlva és még fog fájni

2013. márc. 11. 09:05
Semmi nem segít csak a pihentetés. Ráedzésnek semmi értelme max egy kisebb átmozgatásnak, de ott is csak az a lényeg, hogy vérbőség alakuljon ki az adott testrészen. C-vitaminnal lehet csökkenteni a gyulladást, de sokat az sem segít. 2-3 nap és elmúlik, de gratulálok jót edzhettél..:)
5. 1b2d7e91c0 (válaszként erre: 1. - Sacc01)
2013. márc. 10. 18:59
Lóbalzsammal masszíroztasd át magad!:)Tíz perc múlva semmi bajod nem lesz.
2013. márc. 10. 17:50
NÉha az algopyrin is segít..
2013. márc. 10. 17:46

A legjobban az segít, ha átmozgatod az izmaid... még egy edzés utáni izomlázon is az segít, ha rádolgozunk.. A legjobb gyógyszer átmozgatni az izmokat..


De átmenetileg vehetsz be egy erősebb fájdalomcsillapítót is, mint pl. az apranax, ami 12h-s hatású..

2013. márc. 10. 17:45
Magnézium is jó rá!
2013. márc. 10. 17:44
Olyan izomlázam van, hogy menni alig tudok, ha beveszek egy izomlazítót segít rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook