Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bio egészségügyi betéteket keresnék. Mit ajánlanátok? fórum

Bio egészségügyi betéteket keresnék. Mit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


13. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Trefl)
2013. máj. 3. 13:07
Szerintem a betétben hamarabb szaporodnak a bacik, mint a tamponban, pláne nyáron, mert nem zárt helyen van. Bár én sem vagyok a tampon nagy híve, de manapság már el sem tudnék anélkül indulni itthonról, olyan erősen megvan.
2013. máj. 3. 10:55
love moon- anions betét
11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Trefl)
2013. máj. 3. 10:25
Ha nincs semmi bajod, minek csepegtetnéd a teafa olajat?
10. trefl (válaszként erre: 9. - Mkjudit)
2013. márc. 11. 14:32

Ma végigkutattam a DM-et és a Rossmann-t is, de semmi ilyet nem láttam. Volt az az anionos utánzat B*ointimo és egy bio N*tracare, ami csak bio, nem anionos, de az is 1400Ft/10 db. Bioboltban is ezt a N*tracare-t láttam csak, ott valamivel olcsóbb volt. Viszont a boltban nem tudták megmondani, hogy meddig lehet használni.


És vajon elérnék-e valami közel hasonló hatást, ha ilyen biot vennék és teafaolajat csepegtetnék bele? Vagy hatásos lenne kicsit, de nem olyan hosszan, mint pl az anionosnál?

2013. márc. 10. 17:03
Én a dm-ben veszem Valami Organic a neve, de ez nem anionos csak egyszerűen nem az a műanyag, mint a többi,hanem természetes anyagból van!
8. trefl (válaszként erre: 7. - Bettiiyy)
2013. márc. 10. 16:25

Köszi! Ez az, ami L*ve M*on márka?

Olvastam, hogy kevesebb fogy belőle, és hogy 12 óráig is lehet használni. Akkor lényegében napi 2 fogy?

Írták páran, hogy mivel kevesebb kell belőle, nem drágább, de azért ha valaki mondjuk 3-4 napig erősen vérzik, ott elmegy majdnem 1 egész csomag, ami ~1800 Ft.


A ragasztócsíkkal mi a probléma? Elmozdulhat?


Tisztasági betéttel kapcsolatban vannak fenntartásaim. Mert ha nem menstruál a nő, és egészséges lent, akkor nem szükséges ilyen betét napi szinten.

Igaz, csak általános tisztasági betéttel van tapasztalatom, de azok könnyen kidörzsöltek és összegyűrődtek hosszanti irányban, és eléggé kellemetlen viseletek.


Azon is gondolkoztam, hogy vajon 1-2 teafaolajcseppes sima betét nem közelítené meg a baci és vírusölő hatást?

2013. márc. 10. 16:19

Az Anion nevű az szerintem jó, de valóban, amit a dm-ben árulnak az hamisítvány. Pedig ugyanolyan a csomagolása meg minden.

Én a tisztasági betétüket nagyon szeretem, azt mindig használom. Viszont amit a menstruáció alatt kell használni, azt csak otthon szoktam, mert - igaz az is nagyon jó- a ragasztócsík nem az igazi.

6. agnes1219 (válaszként erre: 3. - Kisj)
2013. márc. 10. 16:04
szia.bocsi,szintén szeretnék,infót,a témával kapcsolatban? üdvözletel,ágnes1219
5. kisj
2013. márc. 10. 16:03
értem, ilyesmikbe én még sosem gondoltam bele és igazság szerint nem igazán használok ilyet
4. trefl (válaszként erre: 3. - Kisj)
2013. márc. 10. 15:58
Hogy pl nem csupa műanyag, azaz nem zárja le teljesen az intim tájat (nem pálik be - ha pontos akarok lenni. Vagy pl nem szaporodnak el brutálisan a bacik a betétben már 30-60 perc elteltével, amik könnyen fertőzhetnek. Vagy nincs benne illatanyag, meg kitudja milyen extra cucc, ami a reklám szerint nagyon jó, a valóságban meg nem igazán.
3. kisj
2013. márc. 10. 15:53
mitől egészségesebb egy betét??
2013. márc. 10. 15:37

Találtam anionosat, nem anionosat. Olyanról is olvastam, hogy anionosnak van feltüntetve, de szakértő szerint nem fejtheti ki teljesen a hatását. Egyszóval tanácstalan vagyok, mit is keressek.

Egy biztos: a tamponról áttértem már betétre, de az átlagos betétről is szeretnék váltani valami egészségesebb felé.

2013. márc. 10. 15:35
Bio egészségügyi betéteket keresnék. Mit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook