Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » UFO kiállítás. Volt valaki gyerekekkel, milyenek a tapasztalatok? Van családi kedvezmény? fórum

UFO kiállítás. Volt valaki gyerekekkel, milyenek a tapasztalatok? Van családi kedvezmény? (tudásbázis kérdés)


15. mandarinmandarin (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2013. márc. 10. 23:39

Bocs, most olvasom. Szóval a Vajdahunyad Várban: Érzékek kiállítása. Nem sokkal több a tavalyi illúziósnál. Nem gyerekcentrikus. Persze vannak állomások, megfejthető kérdések, jutalom csoki, puzzle érte. Ám mindent le kellett fordítanom gyerek nyelvre (6 éves). A felnőtt meg, ha máshonnan nem is, a Netről ismeri az illúziókat, az okosítókat. Nem igazán ragadt ránk sok minden. 1 órát töltöttünk ott. Kedvezmények nem érvényesek! Sokallom érte a belépőt. Én jobbat terveznék. 6-an ellenőrzik, hogy megvetted-e a jegyet, de a wc...hagyjuk.


Tavaly voltunk, most sem volt sokkal jobb, jövőre nem tudom mit találnak ki, de nem hiszem, hogy újra próbálkoznánk. Szép estét!

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2013. márc. 10. 15:10
Még hozzáteszem, egy fűtetlen hangár. Még 50 fős csoport sem férne el, nemhogy 100. 6-8 plazma TV van a falon, őskövületi filmeket vetítenek, szerintem nincs ember aki ne látta volna már. A katonák az 1 db katona. No comment.
2013. márc. 10. 14:32

Nos meg is jöttünk.


Nem ajánlom senkinek!!!!!! Semmi nem igaz abból amit meghirdettek. A 100 statisztából volt 5 és az a személy aki végig kísért. A hangtechnikájuk nagy car volt, alig lehetett valamit érteni. A díszlet szóra sem érdemes. Volt egy "űrhajó" ami szintén felejthető élmény volt.

Ha azt mondom, hogy 3 hete a részleges kiállítást nyújtó Mezőgazdasági Múzeum sokkal nagyobb élményt nyújtott a gyerekeknek, akkor azt gondolom mindent elmondtam, felnőttek számára meg nudli volt az "előadás", sajnálom a pénzt és az időt, sima játszón jobban érzik a gyerekek magukat.

12. Fortuna79 (válaszként erre: 11. - Dominós)
2013. márc. 10. 12:00
ez nem a domino day :) az másik időpontban van... :Ö)
2013. márc. 10. 11:52
Semmi különös...én vagyok ott kiállítva. :DDDDDDDDDD
2013. márc. 10. 10:55
Ok :)
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fortuna79)
2013. márc. 10. 10:52
Én is ezen gondolkodom, most elmegyünk, megnézem a helyszínen van-e kedvezmény, ha nincs akkor tettünk egy sétát, ha van elmondom milyen benyomásom volt nekem és a gyerekeknek mennyire tetszett.
2013. márc. 10. 10:32

erre én is kíváncsi lennék,meg is nézném, de kicsit sok a 3500 ft 70 percért nem?


Mondjuk ha valaki azt mondaná, hogy volt már és élete legnagyobb élményei között szerepelt, akkor az ember csak elmegy, mert furja a kíváncsiság az oldalát :)

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Mandarinmandarin)
2013. márc. 10. 10:01
Ott mi van most, mi 3 hete voltunk, és nagy csalódás ért, az emeleti rész le volt zárva, és nem tájékoztattak, a jegyárat nem csökkentették. Volt a gyerekek részére foglalkoztató, a hostesek egymással beszélgettek, szinte olyan érzés volt. -Mi a francnak zavartok?
2013. márc. 10. 09:51
Köszönöm az infót, elmegyünk majd, de ma a Vajdahunyad Vár ..illúzió kiállítás a cél.
2013. márc. 10. 09:34

Váci út, 3-as metró Forgách utcai megálló, Duna felőli oldal.

Area 51 Project-3.típusú interaktív élményszínház

Ez a különleges projekt az emberek nagytöbbségét foglalkoztató, érdeklő, egyre népszerűbb UFO téma misztikuma köré épített interaktív élményszínház, melyet így, eme léptékben, témamegoldásában (1.550 nm játék, hangártér, 80 beépített statiszta, színész, szereplő, számtalan monumentális technika és díszlet),

Azt hihetnénk ez egy kiállítás, de ez jóval több ennél! A jegyvásároló nem klasszikusan egy székbe beülve, passzívan szemlélve a történéseket tölti el a 70 perces hangárlátogatást, hanem 100 fős csoportokban „élménypontok” között sétálgatva interakció keretében válik aktív részesévé és megélőjévé történetünknek.


Az egész olyan, mint egy filmbe!


Remélem ez nem reklám, de nagyon örülnék, ha valaki olyan is hozzászólna aki személyesen látta.

2013. márc. 10. 09:29
Hol van a kiállítás?
2013. márc. 10. 09:22

Azért tettem fel itt a kérdést, mert úgy hallottam van családi kedvezmény is, de a jegyrendelés nem ajánlja fel ezt az opciót.


Brand New Galaxy Csillagrendszerváltás 51 Area Project /erre lennék kíváncsi/

2013. márc. 10. 09:20
Sziasztok, interneten elég drágák a jegyek. Arra lennék kíváncsi, volt-e valaki és volt-e családi kedvezmény, illetve mennyire élveztétek felnőttként és a gyerekek mennyire szerették, nem volt-e félelmetes számukra?
2013. márc. 10. 09:18
UFO kiállítás. Volt valaki gyerekekkel, milyenek a tapasztalatok? Van családi kedvezmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook