Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elutasítás fórum

Elutasítás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elutasítás

1 2 3
2013. máj. 25. 12:27

Mit remélsz egy olyan férfitól, aki nem szerelmes beléd, és ezt meg is mondja? Ga eddig nem szeretett beléd, jövőre sem fog. A szerelem nem ilyen. Ne vesztegesd az idődet vele, mert már vár RÁD az a férfi, akinek épp Te vagy az álma, és halálosan szerelmes lesz beléd! Tartsd magad annyira, hogy úgy érezd, neked is jár a rajongás.Merthogy már megszületett az a férfi, az biztos. Engedd be az ajtón!

Ha elveszítünk egy szerelmet, mindig azt hisszük, hogy a nap se fog felkelni nélküle. Aztán telik az idő, nem taálkozol vele, és már ott is egy ennél sokkal jobb. Tudom, mert 48 éves koromra 7 nagy, hosszú évekig tartó szerelemben volt részem.

61. Krisz42 (válaszként erre: 60. - Vuki84)
2013. máj. 13. 12:20
Örülj neki.:))
60. vuki84 (válaszként erre: 59. - Zsuzsa88)
2013. máj. 11. 17:13
Gratulálok.legalább neked össze jött!Én elvesztettem! :D
2013. ápr. 16. 21:39
Nyaaa, happy end!!! Osszejottunk vegre!! :)))) reszletek naplomban... hosszu lenne elmeselni. :)
58. Zsuzsa88 (válaszként erre: 57. - Vuki84)
2013. ápr. 7. 03:18
De ha mi osszejarnank huncutkodni, akkor mi elobb-utobb jarnank rendesen is. O nagyon regimodi, tipikus jofiu, es elvileg meg szeret... HA (amire kicsi az esely) osszejarnank, felerosodnenek benne az erzelmek annyira, hogy tobbe nem engedne el. :(
57. vuki84 (válaszként erre: 55. - Zsuzsa88)
2013. márc. 23. 11:02
Most azt mondod,h oda adnád,de meddig lehet ezt bírni,h te akkor is többet akarnál mint a sex!Nekem ilyen szempontból jó,mert ha akarom megkapom!De megéri??Csak egy darabig jó és ugyis az ember többet akar mint a sex!Nekem is kellett idő mire rájöttem,h ezt így nem folytattom!!Igaz sokszor belepusztulok csak hallanám a hangját egy percre is,de megfogadtam és erős leszek és nem fogom keresni!De vhol lehet csak taktikát váltottam?!Hagyni kell,nem lehetek mindig ott ha ő csak beszélni akar velem meg épp olyan kedve van!Ha az élet úgy akarja ugyis együtt leszünk ha nem akkor nem,én élem az életem!Nem várhatok rá míg ő rájön mit is akar valójában!
56. ittmost (válaszként erre: 55. - Zsuzsa88)
2013. márc. 23. 06:50

Hátt..2 lehet:vagy van nője,és tudja,hogy a lelkifurdalástól menet közben lekonyulna..vagy fél,h megtudja a párja,és akkor lapát lesz neki..

Vagy végleg be akar bolondítani,hogy te könyörögj neki,és mindent megadj csak egy simogatásárt is.Ne hagyd magad! Próbálkozz valódi férfival,nem egy ilyen trükkmesterrel.

2013. márc. 23. 00:41
Jaaaj,hat basszus, en fel karomat odaadnam, ha kotetlen oromokrol lenne szo, es nehanapjan nekemesne!!! Tisztara bepokhalosodok mar, a fene egye meg! Mi nem fexunk le. :( O nem akarja. 3 hete, mikor osszejottunk, egesz este csokoloztunk-olelkeztunk, mikor odaig jutottunk volna, azt mondta, nem kellene, nem akar hulyiteni. Csak elkepzelesem van rola, milyen kepet vaghattam, de szedtem a cokmokomat, es hazajottem, pedig ugy volt, ott alszok nala aznap este. Egyreszt ki voltam bukva, mert brutalisan kivant, en is teljesen felajzott voltam mar, es erre egy nemet mond... Masreszt, kis gondolkodas utan rajottem, lehet, jobb is, mert nem biztos onmagaban, es becsul annyira, hogy nem akar azzal is fajdalmat okozni, hogy igen, gyere, hancurozzunk 1 jot, holnap meg szevasz-tavasz, mintha mi sem tortent volna. De azert igazan leteperhetne... nem ellenkeznek... :D Surun almodik velem, ezek nagytobbsegeben leteperem. Mar megkerdeztem a legutobbinal, mikor meselte, hogy ez most egy felelem, vagy rejtett vagy? Kaptam vissza egy pirulos szmajlit... Ehh, tisztara bebolondit. Raugranek en, ha hagyna! :D
2013. márc. 22. 07:47
Ezek a ffiak csak az élet könnyebb oldalát akarják megfogni:a kötetlen örömet.Arról meg hülyék lennének lemondani(tehát szakítani),ha még így is jut nekik itt-ott,vagy legalábbis úgy érzik,van még remény.
53. vuki84 (válaszként erre: 51. - Zsuzsa88)
2013. márc. 21. 23:19
Nálunk az a baj,h sokáig nem bírjuk egymás közelébe,mert abból tuti sex lesz!Meg is mondta nekem addig bírja sex nélkül míg nem vok a közelébe és ráadásul elég 1 m-res távolság és tottál kész az ember!Én ilyenkor jókat szoktam rajta nevetni!:D De én már feladtam,nem keresem!Engem is zavarnak dolgok,mert rám is ahogy rám néz,meg sex közbe amilyen!Az a vágy ami köztünk van,leírhatatlan,de akkor is hagynom kell,mert ha igazán szeretne akkor nem ezt csinálná hanem velem lenne!Amúgy amin kitudok akadni nála az amikor elkezdni,h én mindenben jó voltam a sex a hab a tortán volt,de még is itt tartunk,h nem kellek neki!Az meg a másik azt is modja,h ez az ő hibája!PFFFFFFFFFF Tiszta gyogyós!!! :D
52. jctjct (válaszként erre: 51. - Zsuzsa88)
2013. márc. 21. 17:39
Ezt most erdekes volt olvasni :) mivel nalunk is total ugyanez jatszodik.
51. Zsuzsa88 (válaszként erre: 50. - Vuki84)
2013. márc. 21. 15:23
Hát ez az. Engem is összezavar. És mikor már kiborulok, és én is más hangnemben írok neki, pl egy ilyet, hogy ne csinálj már hülyét belőlem, mondd már el, mit akarsz, akkor azt mondja, hogy látod, most is csak vitázunk, ezt nem akarom, ez miatt nem lenne már soha olyan a kapcsolatunk, mint előtte. Hátbaszus... És most akkor legyek okos... Most azt csinálom, hogy jóóól van, örüljél, te nyertél, legyünk barátok. Tegnap találkoztunk. Totál jól elvoltunk, beszélgettünk, süketkedtünk nagyokat, röhögtünk, és rengetegszer megölelt, megpuszilt magától, egyszer sem kellett nekem kezdeményezni. Hát ha ez neki jó... Akkor legyen, akkor találkozzunk sűrűbben így, fel sem említem a témát, nem mászok rá, nem csinálok semmit, csak elleszünk, mint előtte, csókok nélkül. Megőrül értem, tegnap is annyira úgy viselkedett... jééézusom, ahogy rám nézett, ahogy hozzámért... Meg ahogy a derekamhoz emelte a kezét, mikor elkezdtem főzni... Kis édes, 2m magas, simán a lábor fölé hajolt a vállam felett, beleszagolt a levegőbe, mondja, finom illatok terjengenek erre. Mondom, hülye fejjel, ez csak olaj meg hagyma... Azt mondja, akkor is, ez már így is finom, ha én csinálom. És éreztem valami melegséget balról a derekamnál. Lenéztem, és ott volt a keze egy 5 centire tőlem, és enyhén remegett a keze. :) Jujj, de belelesnék az agyába ilyenkor, szeretném látni azt a harcot, ami ilyenkor dúl benne önmagával! :D
50. vuki84 (válaszként erre: 49. - Zsuzsa88)
2013. márc. 20. 11:56
Egyik sem jó!Tottál össze zavarják az embert! :(
2013. márc. 20. 10:23
Nem, az még sz*rabb, mikor személyesen a szemedbe mondja, hogy szeret, többször is, meg hogy megőrül érted, aztán skype-on olyanokat ír, hogy besz*rsz, és nem tudod hova tenni. Mintha 2 személyisége lenne... Szeret, de nem akar velem lenni. Ez akkora hülyeség...
48. vuki84 (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2013. márc. 19. 23:20
Manapság ritka a férfi,de azért tényleg idegesítő mikor megmondják az ember szemébe,h nem szeretn ek,de ennek ellenére még felhívogat!De mindek ha nem kell neki az ember akkor hagyjon elmenni!!De ha ennyi eszük van akkor csak gondolkodjanak mi meg tovább lépünk azt mire észbe kapnak addig pápá lesz nékik! :)
47. 5e0c262058 (válaszként erre: 43. - Sanyinak)
2013. márc. 16. 23:04
Se süti, se tökfőzelék, se "gyerek" :D Feladtam. Mondhatnám alaposan "félreneveltem". Úgy elkényeztettem, hogy végül már nem bírtam vele :D
46. 5e0c262058 (válaszként erre: 40. - F0d623b3f2)
2013. márc. 16. 23:02
:)
45. a0b7a939fe (válaszként erre: 38. - 5e0c262058)
2013. márc. 15. 22:23
van benne valami :)
2013. márc. 15. 22:21
Hát ezeknél a pár komenteknél erőssen érződik a volt benne szándékosság.
43. sanyinak (válaszként erre: 38. - 5e0c262058)
2013. márc. 15. 22:17
És nálatok miből készül a tökfőzelék?
42. a0b7a939fe (válaszként erre: 36. - Vuki84)
2013. márc. 15. 22:16
Ezt pont el tudom én is képzelni! Mert van is ilyen.
41. a0b7a939fe (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2013. márc. 15. 22:13

De hidd el a leg több ffi tudja mit akar! És sokan is vannak ők!

Akik meg nem tudják ők vannak jóval kevesebben hidd el!

Ők a kisebbség! Velük meg igazán nem éri meg hosszú távon foglalkozni. Mert ők egész életükben bizonytalanok maradnak mindenben.

Ideig-óráig jó velük..de egy életre nem.

40. f0d623b3f2 (válaszként erre: 38. - 5e0c262058)
2013. márc. 15. 20:34
Párom erre a mondásra: "ez így van" ;)
39. Zsuzsa88 (válaszként erre: 38. - 5e0c262058)
2013. márc. 15. 20:25
Uristen, ezt dejol megmondtad!!! :D Nalam konkretan az volt, hogy nagy szerelem, en elmentem hajora, mert mikor megismerkedtunk, nekem mar el volt intezve a munka, nem mondhattam le csak ugy, viszont o realisan nezve a dolgokat, ket het utan szakitott velem. Ido kerdese volt csak, meddig birom meg, tudtam, minel tovabb maradok, annal biztosabb, hogy elveszitem Ot. Hazajottem 2 honap utan, es o most hirtelen nem tudja, mit akar. Szeret, de nem akar egyutt lenni velem, mert nem akar megint elvalni, nagyon nehez volt neki is az elvalas. O menne a nyarra kulfoldre dolgozni. Es nem fogja fel esszel, hogy nem valnanak el tobbe az utjaink, mennek en is vele... Meg mindig megy a huzavona... :(
38. 5e0c262058 (válaszként erre: 37. - Zsuzsa88)
2013. márc. 15. 02:04

Igen, egyetértek :) Bar a megoldas abban rejlik, mennyit enged meg a nő a párjának, mennyire vágja át saját magát, mi felett huny szemet az első perctől.


A férfi olyan, mint egy félkész gyerek. Ha sütivel eteted ebéd előtt, nem eszi meg a tökfőzeléket :)

2013. márc. 14. 23:30
Jeezusom, nem hiszem el, hat mi van a ferfiakkal most tavasszal??? Normalisak ezek?? Azt hittem, csak en vagyok ilyen problemaval, hogy a szerelmem nem tudja, mit akar, de korulottem rengeteg kapcsolat megy tonkre, mert a pasik nem tudjak, mit akarnak!!! Hatbasszus, vagy kellunk nekik, vagy nem, ezen mit kell gondolkodni?? Mennyire heretlenek lettek manapsag, hihetetlen... :(
36. vuki84 (válaszként erre: 35. - Ittmost)
2013. márc. 12. 16:21
Vhol én voltam a hülye,mert az elején vaciláltam,nem igen akartam vele össze jönni,mivel tudtam,h ő nem egy társasági ember,de beszéltünk róla,azt mondta megoldjuk felnőttek módjára,ami nem így történt!Olyat nyujtót nekem az elején ahol azt mondtam szerelem nélkül is le éltem volna az életem!Nem voltam féltékeny,bíztam benne,önmagam lehetettem,de legfőképp nőnek éreztem magam!Tudom,h az elején mindenki a jobb oldalát mutatja,de ennyire ő 180 fokott fordult!Tisztába volt vele ha ezt nem tudjuk megbeszélni,soha a büdős életbe nem jöttem volna össze vele!Válaltam a pofára esést,hát így is jártam!Csak az első pillanattól olyan vonzalom volt köztünk,h az hihetetlen!Ami a mai napig vonzódunk egymáshoz,de nem illünk össze!
35. ittmost (válaszként erre: 34. - Vuki84)
2013. márc. 12. 15:21

Ez igaz,viszont akkor meg ne éld meg akkora csalódásként,hiszen nem is ismerted szinte.Tehát nem volt ő feltétlenül rossz ember,csak nem passzoltatok össze,nem volt még kész a kapcsolatra,szerelemre.És ez menet közben derült ki,tehát már vele laktál,és nem az elején,ahogy érdemes.

Így sokkal több pofont kaptál,mintha szépen kivárjátok az ismerkedés sorát,és csak akkor költöztök össze,ha már szerelmesek vagytok,és együtt akartok élni.

34. vuki84 (válaszként erre: 29. - Ittmost)
2013. márc. 12. 14:47
Tudom,h elkapkodtam,de vhol meg nem bánom,mert előbb rájöttem milyen is valójában!És még mindig jobb előbb mint később!
33. vuki84 (válaszként erre: 17. - Tündérmanócska)
2013. márc. 12. 14:45
Tisztába vok vele csak nehéz az érzelmeket kitörölni!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook