Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aki csak nyers hússal eteti a cicáját, milyen kiegészítőket ad mellé? fórum

Aki csak nyers hússal eteti a cicáját, milyen kiegészítőket ad mellé? (tudásbázis kérdés)


9. szafaripók (válaszként erre: 8. - A78c2ff918)
2013. márc. 9. 15:41

Nem tudom.

Nekem a perzsa cicám Royal Canint kap, nem is kísérletezem mással.

A kintiek kapnak mindenféle tápot, meg maradékot, ill. néha veszek nekik hentesnél húst, és azt megfőzöm.

8. a78c2ff918 (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2013. márc. 9. 14:51

Nem fog rákapni ezekre?Mármint úgy értem,hogy ismerek cicát,aki semmi mást nem hajlandó megenni,csak az ilyeneket és még abból is válogat,hogy melyik ízűt,a whiskast pl. utálja,kivéve a jutalom kekszeit.:)

Tejet,húst,semmit nem eszik meg.Csak ilyeneket.Ez miért lehet?Én ezekre a profi macskaeledelekre gyanakszom.Nem lehetséges?

7. amacska (válaszként erre: 4. - Fülemüle01)
2013. márc. 9. 11:21
a taurin nagyon fontos pl meg ásványi anyagok antioxidánsok
2013. márc. 9. 11:16
igen igy szoktam kap pl.leonardót vagy miamort ,egy ideje már hogy igy etetem váltakozva a hússal
2013. márc. 9. 10:38
Időnként adj neki esetleg valami magasabb kategóriájú macskaeledelt. Abban rengeteg vitamin, stb van, amire szüksége van a szervezetének!
2013. márc. 9. 10:07

igen. de már én is gondolkoztam rajta mivel kéne még kiegészíteni, mert így elég vékonyka, habár izmos. elvégre is ragadozók remélem a húsból mindent megkap amire szüksége van.

Te is csak azzal etetsz? A kezdetektől vagy később álltál át?

2013. márc. 9. 10:03
akkor csak hús tej és vitamin amit adsz neki?
2013. márc. 9. 09:54

szia, az enyémnek vannak olyan napjai, hogy azon kívül mást nem fogad el. csak a tejet, szerencsére nem megy tőle a hasija.

jah az igaz, hogy mellette panzis multivitamint kap.

2013. márc. 9. 09:51
Aki csak nyers hússal eteti a cicáját milyen kiegészitőket ad mellé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook