Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utrogestanosok segítsetek!!! Leírom az első hozzászólásban a kétségbeejtő helyzetem!!! fórum

Utrogestanosok segítsetek!!! Leírom az első hozzászólásban a kétségbeejtő helyzetem!!! (beszélgetős fórum)


2014. jún. 3. 14:56
Sziasztok. Ha van valakinek megmaradt Utrogestan-ja írjon nekem privit, átvenném. Köszi.
2013. márc. 11. 05:25
Szia egy veteles utan nekem a vegso adag mert egyszer volt emeles a 3x2 huvelYbe volt azt hiszem leiras szerint is ez a max ha igy erzed erre emelheted kart nem teszel vele de leírás szerinti max nal azert ne többet szerintem ha ugy lenne ezen ne múljon
2013. márc. 9. 10:16
Köszi a sok biztatást. Éjjel azon gondolkoztam, hogyha már kedden megtapadt akkor rá 5 napra talán már késő bármit is tennem... A magán orvos változtatáson gondolkozo erősen, de a kaáli ahová járunk, velük maximálisan meg vagyunk elégedve. Úgyhogy mi legközelebb is visszamegyünk hozzájuk, csak már kicsit okosabbbak leszünk mi is és a kezelőorvosom is! A nevüket ide nem írom, de ők a legjobbak!! már nem foglalkozom vele, tudom, hogy nem lakik bent senki... nem fogok már mától pihenni és hülyét csinálni se magamból. Egy hete nem csináltam semmit, talán egy alapos takarítás elterel a szomorúságról... mégegyszer köszi, majd azért megírom mi volt a vérvételen, ahova csütörtökre kell mennem. Kösz csajok!
27. Bcicus (válaszként erre: 3. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 23:06

De akinek annyit írnak az nem kap crinonet.

Miért jártok lombikra? és hova?

26. Bcicus (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 23:03
Ártani nem ártanál vele, de valszeg már semmit nem is segítene.
25. megi04 (válaszként erre: 20. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 21:14

Ne beszélj már butaságot! Hogyne lennél nő! Nem nyitsz ajtót,mert nem érzed magad nőnek? Hát ha nem vagy nő,akkor hogyan akarsz kisbabát? Nyugodj meg,biztosan nehéz,de próbálj megnyugodni! Te nő vagy,és igenis lesz babád!A természet,okosabb minden orvosnál.Ha nem akar egy babát,akkor annak oka van.Tudom,azt gondolod,én könnyen beszélek,és igazad is lenne,mert nekem nem volt ilyen problémám,mint neked.De szívemből kívánom,minden nőnek,aki gyereket akar,hogy sikerüljön!

És sikerülni is fog! Kérdezd meg az orvosodat,hogy nem lehetséges-e,hogy túl erős az immunrendszered,és "kilöki" eltávolítja azt,ami számára "idegen".Ilyenkor kicsit legyengítik az immunrendszert.Ha az orvosod tuskó,és nem segít,keress mást! Ha valakinek fizetsz,az igenis,éjjel-nappal ugorjon,hogy neked válaszoljon! Nyugodj meg.Lesz babád!:) Drukkolok nagyon!!!!!!:)

2013. márc. 8. 20:46

Szia!

Én nagyon megértelek, ilyenkor minden reménységbe belekapaszkodik az ember. Nyugodtan emelheted az adagot, ártani egyáltalán nem árt. Maximum később fog megjönni, ha nem sikerült.

2013. márc. 8. 20:44

Szia!

Hát ez nehéz kérdés. Igazából a crinon a leghatékonyabb a piacon, ha mellé szeded az utrot, talán elég... Igazából nagy bajt nem csinálsz, ha megemeled, de nem biztos, h én tenném... A dokidat én sem értem. :( Melyik intézetbe jársz? Megkérdezhetem? (Mi valszeg nyáron vágunk bele a lombikba és int. választás előtt vagyunk)


Egyébként többen a crinone mellé még progi krémet is használnak reggel és este, nálam ez a következő terv, már meg is rendeltem. Lehet, h neked is segítene...

Ne add fel!

2013. márc. 8. 20:30
Szia!Nekem az előző terhességemnél 3x2 Utro + 1 Crinon volt, orvosi utasitásra (sajnos ez sem segitett)
21. Cucicsillag (válaszként erre: 20. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 19:54

Azt mondnam,ami ilyenkor a legnehezebb, nyugodj meg! A szresszelessel artasz a legtobbet. Multkor egy doki mta a tvben,hgy Ok nagyn kicsi pontok ahhoz,hogy a termeszet felett uralkodjanak, szval,ha a kicsikeid megakarnak maradni,megfognak nyugi!:)

Ird majd meg,mi volt!

20. lombibébi (válaszként erre: 19. - F0d623b3f2)
2013. márc. 8. 19:26
Nem, tapaszt se és szurit se kaptam. Hát szerintem az hogy a mellfeszülésem úgy szűnt meg minha egy szelepet kinyitnánk és kiengednénk a nyomást elég bizonyíté arra, hogy a baj elkezdődött. Csak ne tudom hogy fogom feldolgozni... ma nőnapon, egy ismerősnek se nyitottam ajtót, hogy virágot hozzon, mert abszolut nem érzem magam nőnek, csak egy selejtes valaminek, amiben már lassan lélek se marad, az nélkül meg már ember se leszek... Nagyon fáj! és a legjobban az orvosaim hozzáállása fáj, csalódott vagyok és megdöbbentem ettől a mélységes visszautasítástól, és ahogyan meg se akartak hallgatni... de miért? nem értem!!
19. f0d623b3f2 (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 19:20

Sajnos én is azt mondom, hogy nem emelnem az adagot - nekem is pontosan 3x1 utro (szájon át) + Crinone gel reggelente hüvelybe majd ET utan reggel Crinone gel és este pedig 2-2 utro (szájon át 0-2-2). Nekem semmi tünetem nem volt mellette és attól függetlenül amikor meg kellett jönnie el is kezdtem verezgetni.

Sajnos nem sikerült pedig nekem -idézem a dokimat - "gyönyörű a nyálkahártya"... És mégsem jött ossze.

Ne add fel! Nem kaptal tapaszt a nyálkahártyára? Minden 4.napon kell cserélni és 8 van benne (ha jol emlexem, de a neve nem jut eszembe sajnos).

18. r-iett (válaszként erre: 3. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 19:15
Nekem a 2x1 lett további vérezgetés miatt 3x2 emelve
17. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 18:57

A legrosszabbat ezzel csinálod: hogy stresszelsz és ideges vagy.

Eszedbe ne jusson önkényesen emelni az adagodat, annak semmi értelme!

2013. márc. 8. 18:52
én 3x2 utrot használtam anno, de crinone-t nem írt fel az orvosom. nem tudom, annak mi az összetétele és mennyi benne a hatóanyag. lehet, hogy a crinone + a 3 utro ugyanannyi, mint 3x2 utro? (fogalmam sincs, csak elmélkedem). még ne add fel!
15. lombibébi (válaszként erre: 12. - C9f9b53798)
2013. márc. 8. 18:45
Értelek! nekem is volt egy 12 hetes és egy 6 hetes vetélésem spontán terhességből, ott is a nyálkahártya volt a bibi, és az utro akkor se segített.... de ez most érzem, hogy rendbe volt és olvastam, hogy vannak nm is kevesen akiknél ilyen pici hártyába is be bírt ágyazódni és ki is hordták, ezért nem szeretném föladni!!
2013. márc. 8. 18:42
Ettől függetlenül ártani nem fogsz az utroval, egyszerűen később fog megjönni a vérzésed, várj még néhány napot, tesztelj, és annak eredménye úgyis megmutatja mi a teendő.
13. lombibébi (válaszként erre: 10. - Bébibogyo1)
2013. márc. 8. 18:42
Igen, ártani biztos nem árt, mert így is minimális az esélye szegénykémnek, h be tudjon ágyazódni... Csak nem értem, hogy egy rakat pénz kifizetése után, miért zárkóznak el, és hallgatnak tengermélyen az orvosok... várjam ki a végét, ezt mondják, de ilyenkor nincs idő várni, minden óra számít!!
12. c9f9b53798 (válaszként erre: 9. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 18:41

Igen, ezt értem, én is vetéltem el, feküdtem... stb, nekem pl egyáltalán nem írtak fel utrot, pedig barnáztam, majd el is vetéltem itthon... hathetesen, szóval megértelek teljesen, én a realitását írtam annak, hogy ez nem terhesség, a hat mm-es nyálkahártya nagyon-nagyon kevés.


És írtad, hogy már egy hete volt a beültetés, tehát a beágyazódásnak már meg kellett történnie, ami "automatikusan" megindítja a progeszteron plusz termelését, vagyis hízlalja a méhnyálkahártyát. Én laikusan így tudom.

11. bébibogyo1 (válaszként erre: 9. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 18:40
ugyanazt akartam írni aztán kitöröltem. a remény hal meg utoljára:) drukkolok neked.
2013. márc. 8. 18:39
én csak azt tudom mondani amit én tennék. próba szerencse.
9. lombibébi (válaszként erre: 5. - C9f9b53798)
2013. márc. 8. 18:35
Tudod a remény hal meg utoljára.. és nem szabad akkor sem abbahagynom, csak fokozatosan..
8. bébibogyo1 (válaszként erre: 6. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 18:35
én még csak a szájon át bevehető változatáról hallottam, azért is csodálkoztam.
7. be8c230f51 (válaszként erre: 4. - Bébibogyo1)
2013. márc. 8. 18:33
Úgy hogy az hüvelygyöngy.
6. lombibébi (válaszként erre: 4. - Bébibogyo1)
2013. márc. 8. 18:33
Úgy, hogy nekem hüvelykúp formájában írták fel, és azok olyanok, mint egy kis gyöngy...
2013. márc. 8. 18:32
Őszintén? már legalább 15 mm-esnek kellene lennie a nyálkahártyádnak, egy korai terhesség egyik előjele, már a felritkulás (beágyazódás helye) mellett a 20-25 mm-s nyálkahártya, s ez kb. a nem várt vérzés napjára tehető. Ez nagyon-nagyon kevés, szerintem felesleges több utrogestant felhelyezned.
2013. márc. 8. 18:32
szia, hogy érted azt, hogy föltennél magadnak két utrogestan gyöngyöt?
3. lombibébi (válaszként erre: 2. - Be8c230f51)
2013. márc. 8. 18:31
Nem látatlanban szeretnék tanácsokat kérni, ezért is írtam a végére, hogy szakember vagy valaki olyan tanácsát kérem, aki már járt hasonló cipőben, és csak annyit szeretnék tudni hogy az utrogestan emelhető-e, vagy nem! mert van akinek napi 3*3-at írnak, vagy 3*2 szemet, nekem meg csak 1*3-at. Ennyi, a felelősség az enyém, de tanácsot kérnék, olyantól akinek an tapasztalata! köszönöm!
2. be8c230f51 (válaszként erre: 1. - Lombibébi)
2013. márc. 8. 18:27

Sajnálom,hogy ennyire kétségbeesett vagy,de nem gondolod,hogy itt bárki ebbe tanácsot "mer" adni.


Hacsak azt nem,hogy keresd fel az orvosod. Mást mondani felelőtlenség lenne.

2013. márc. 8. 18:23
Sziasztok! SOS!!!! Kérlek segítsetek!!!! 30 éves vagyok, a második lombikos beültetésem volt egy hete. Kétnaposan kaptam őket vissza, mert sajna csak kettő volt életképes, és azt mondták, kb. kedden lesz a beágyazódás. Végig éreztem mindent, azt, hogy minden rendben van odabent, éreztem ahogy csipked, szurkál a méhem, pont ahogy kell! De este fél 7-kor egycsapásra abbamaradt minden!!! Akkor tudtam hogy baj van, megéreztem!!! Tudtam hogy a nbyálkahártyám nem jó, éreztem hogy a napi egy crinon és este a 3 szem utro kevés!! azért tudtam, mert az utolsó UH-on 9 mm volt a méhnyálkám, a beültetésen már csak 8,4 és éreztem ahogy napról napra lentebb ment a szint, mert a mellfeszülés, a hasi feszülés fokozatosan szűnt meg, ez pedig a hormon kiürülés jele... ma elmentem egy tök idegen dokihoz, szándékosan, mert az orvosom nem hallgatott meg, hiába kértem vizsgálatot elküldött.... ez a doki tök rendes volt, ő volt az első aki nem nevetett ki, hasi UH-al is jól látta hogy az endometriumom már alig 6 mm, de sajna ugye ő nem változtathat az előírt gyógyszereimen, a központot meg nem érem el, hogy az ottani orvossal beszélhessek. Kétségbe vagyok esve, és azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek ha napközbe is föltennék magamnak két utrogestan gyöngyöt azzal árthatnék e valamit? Mert ha semmit se teszek akkor minden esély elhal, hacsak már el nem halt, de sajnos falakba ütközök, senki nem figyel rám!!! Ha meg is tapadt kedden a pici és ma péntek van és megemelem magamnak az adagomat, akkor lehet még esélyem?Kérlek! Kérlek segítsen már valaki, vagy egy orvos ha ezt olvassa, vagy valaki aki jóba van az orvosával és megkérdezné, és visszaírna!!! SEGÍTSETEK!!! köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook