Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Savas fogyás fórum

Savas fogyás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. szept. 30. 11:27

Sziasztok!


Én öt napig ittam a zöld löttyöt, nekem egyszerűen nem ízlik, nem tudom tovább inni. Én 3 havi adagot vettem 55,000 ft,-ért az interlight-tól és 5 napig ittam a többit eladnám áron alul 38,000 ft-ért.

Ezen a számon lehet érdeklődni: 06-20/915-65-51

Lívia

Budapest

2008. júl. 11. 12:54

Sziasztok!


Én kedden kezdtem inni a lötyit. Azóta nagyon fáradt vagyok és szédülök is.Nem csináltam savas vizsgálatot, lehet ez attól hogy nem savas a szervezetem? Lehet hogy többet ártok a fogyasztásával mint amit használok?

Olvastam hogy az első időkben okozhat hasmenést és hányingert, de nállam nem ezek a tünetek mutatkosztak. Napi 1 litert iszom belőlle 1 kanálkával rakok a porból és 16 cseppet a PH-ból.

Nem fogyásra használnám mert azzal nincs gondom csak egyszerűen szeretném egészségesnek tudni a szervezetemet. Valaki aki esetleg hasonló tűnetekkel küzdött az elején írjon létszíves !!!

Ja, és nagyon fáj azóta a gyomrom és sokkal éhesebb vagyok.

76. Dónia
2008. júl. 8. 17:21
Sziasztok! Kb 2,5 hete iszom a lugositot ,szombat ota tiszta nátha vagyok nem tudom mitöl? Szerintetek ettöl lenne?
75. seva55
2008. júl. 8. 16:32

Sziasztok!

Olvassatok bele a "Lugosító por gyógyszertárból" fórumba és rájöttök, hogy sokkal olcsóbban is megoldható a savtalanítás, mint a drága lötyit inni.

2008. máj. 8. 19:05

Sziasztok!

Én eddig csak jókat olvastam a lugosításról. Én még egyenlőre étrendváltoztatással próbálkozom, és a citromos vízzel.

A táblázatot nekem is elküldené valaki? Előre is köszi

pepeditta@vipmail.hu

73. zena01 (válaszként erre: 48. - Kendra)
2008. ápr. 23. 20:58

Sziasztok mindenkinek!

Holnap kezdem a "zöld löttyöt" inni remélem beválik. A táblázatot én is szeretném megkapni. Sok sikert mindenkinek.

72. pink13 (válaszként erre: 70. - BioCica)
2008. ápr. 16. 16:57

Mennyibe kerül? HÁNY LITERHEZ ELEGENDŐ?

mMennyit kell rendellni, hogy a legplcsobb legyen?

71. pink13 (válaszként erre: 48. - Kendra)
2008. ápr. 16. 16:54

Én most kapcsolódtam be a Fórumba,és nagyon szeretném én is a táblázatot.

Elküldöd nekem is?

Köszi

[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]13

70. BioCica (válaszként erre: 69. - Adel_86)
2008. ápr. 16. 13:33

Semmilyen íze nincs a lötyinek, mivel zöldségporból áll, ami nem oldódik fel a vízben.

Eszter

2008. márc. 25. 14:19
Tudja valaki, hogy milyen íze van ennek a zöld folyadéknak?
68. Karak (válaszként erre: 63. - Sarkanylany)
2008. jan. 31. 01:00

Szia sarkanylany


Hogy Neked megéri-e? Nem tudom megmondani. Azt tudom, nekem megérte az elmúlt több, mint másfél év eredményei alapján. Azt is tudom, a továbbiakban is kitartok mellette és nem akarom megtudni, mi lenne nélküle.


Mit tapasztaltam?

Épp chemoterápiára jártam, amikor hozzájutottam. Valószínűleg részletes beszámoló nélkül is nagyon sokan tudjátok, mivel jár egy ilyen kezelés. Nekem sikerült átvészelnem a teljes időszakot úgy, hogy egyetlen egyszer voltam rosszul a fél év alatt. Az első időszakban, mielőtt hozzájutottam a "Lötyihez" többféle, jelentősen drágább dolgot fogyasztottam, megközelítőleg sem azonos eredménnyel. Nagyságrendileg: az első két és fél hónap /a Lötyi előtt/ ~300 000 Ft-ba került. Az azóta eltelt másfél év alatt fogyott el kb. 250 eFT. Ennyit a drágaságról. /Ha nem költesz az egészségedre, majd költenél a betegségedre, ha még lesz miből/


Eredményeim?

A chemo mellett végig dolgoztam, egyszer sem kellett otthon maradni pihenni, mint sok mástól hallottam. Az erőnlétem mellette folyamatosan javult, külön kondizás nélkül. Elmúlt közben egy nyaki meszesedés miatt kialakult folyamatos fejfájásom. Kb 3 hónap után elhagytam a magas koleszterinre szedett gyógyszeremet, kb 8 hónap után a vérnyomáscsökkentőket is. Elmúltak közben az ízületi problémáim, amik miatt egyelőre mégcsak a lépcsőzés, guggolás, felállás, leülés közben éreztem rendellenességet, valamint egy korábbi rossz mozdulat folytán keletkezett térdsérülés jött rendbe. Azóta nem voltam náthás, meghűléses!


Hogy mi fog még elmúlni, mi lesz könnyebb, nem tudom. De, kíváncsian várom és lesz türelmem és kitartásom kivárni, hogy szépen, lassan, minden olyan egészségi gondom rendbejön, amiről talán még sejtésem sincs, hogy meg kellene javítani.


Ha komolyan gondolod, hogy visszaszerezd az optimális súlyodat, ezzel meg van rá az esélyed. De megmondom előre, nem fogsz két hónap alatt lefogyni. Valamint azt is elmondom minden fogyni vágyónak, a napi 4 liter alatt ne is reménykedjen, hogy jelentősen lefogyjon. De afelett, szinte garantált. Semmilyen fogyókúra nem lesz tartósan eredményes a megfelelő mennyiségű TISZTA VÍZ nélkül. /15-20 kg-onként 1 liter!!/

Természetesen, a rendszeres mozgás, torna további segítséget ad.

Viszont, amit szintén jó, ha tudsz: biztosan nem kell attól tartanod, hogy az egyéb drasztikus fogyókúráknál tapasztalható egészségi problémák előforduljanak!!


Ha konkrét adatokat, tanácsokat szeretnél, címem a profilomban megtalálod.

67. karina
2008. jan. 23. 18:37

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy hol lehet ezeket a termékeket megrendelni?

Köszi

Karina

66. e6f60b5a4f (válaszként erre: 65. - Puszedli1)
2008. jan. 21. 08:24

Szia!


Engem is érdekel, mit hallottál róla?

2008. jan. 14. 20:51

sziasztok!


olvasgatlak Titeket mivel fontolgatom, ,hogy anyukmmal rendelünk phcsodát. Nem tudom, hogy vannak e már konkrét eredmények akik fogyasztják ezt a löttyöt:)köszönöm előre is

2008. jan. 14. 12:08

Sziasztok!


Régen jártam már erre, de örömmel látom, hogy egyre többen ismerkedtek meg a Supergreens nevű itallal (én csak lötyinek hívom). :-)

Én maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, attól függetlenül, hogy nem kevés pénzbe kerül, de megéri.

Amit pirosalma írt, hogy a lúgosító ételek fogyasztásával lúgosítjuk az ételt...nos, az valóban igaz, de nézzük csak, hogy mi az, ami lúgosítja a szervezetet?

Válasz: Zöldség, zöldség, és gyümölcs. De nagyobb részben zöldség. Sajnos még a gabona is savasít, igaz jóval kisebb mértékben mint a savasító ételek, de aki viszont húst is eszik, annak nagyon nehéz egyik napról a másikra áttérni a húsmentes étkezésre, vagy aki főétkezést csak hússal tudott elképzelni, annak is nagyon nehéz a heti 7 húsos étkezést heti 1-2 étkezésre redukálni.

Nekik segít a Supergreens. Amikor én tavaly ilyenkor elkezdtem inni a lötyit, azt vettem észre, hogy nem kívánom az édességet és a húst sem. (Azóta teljesen leálltam a hús evéssel, egyedül a halat eszem meg.)

Lényeg a lényeg, hogy minden, ami állati eredetű, savasít, tehát pl. vaj, sajt, túró, stb.

Savasítanak az erjesztéssel (kivétel a kovász) készített ételek is, illetve az olyan ételek, melyek ecetet tartalmaznak, (pl. mustár).


Ha a google keresőbe beütitek a lúgosító ételek vagy savasító ételek kifejezést elég sok oldalt fog feldobni a kereső, de itt gyakorlatilag minden olyan étel fent van, ami hatékonyan lúgosít.

Egyébként a Hay-féle módszerről szóló könyvben van egy táblázat, ami elég jól összefoglalja, hogy az ételek közül melyik savasít, és melyik lúgosít.

Egyszerűen kifejezve, azt lehet mondani, hogy minden, ami TERMÉSZETES, és nem állati eredetű, az hasznos. Többé, kevésbé. :-)

Szép napot!

2008. jan. 13. 17:48

Hali!


Érdeklődnék, hogy aki rendszeresen szedte ezeket a lugosítókat, mit tapasztaltak.

Valóban megérné ez a méregdrága dolog?


Én a www.phcsoda.hu-n olvastam róla

2008. jan. 6. 18:43

Sziasztok!!

Ha valaki keresek supergreens vásárló társakat, mert így állítólag olcsóbb!!

Ha valaki társulna jelentkezzen!

valentína

2007. nov. 25. 19:56

Elköldené nekem valaki a táblázatot az egészséges ételekről? Előre is köszi: Ringo


majmoci48@citromail.hu

60. 53cc09e608 (válaszként erre: 25. - Szendi)
2007. nov. 8. 20:58
Ez nagyon szuper ! :)) Én is ezt teszem !
59. emagdi (válaszként erre: 58. - Summer3)
2007. okt. 25. 22:37

jó:) bár nem tudom mennyire leszek kitartó (ezzel bevallom néha szoktak gondjaim lenni).

mindenesetre a lábáztatót és a szódabikarbónát kikészítettem. (ez utóbbitól lesz bázikus a lábáztató víz)

58. Summer3 (válaszként erre: 57. - Emagdi)
2007. okt. 25. 22:34
Igen, beleolvastam a könyvbe, nekem is jónak tűnik...de a gyanú mindig megmarad. Majd számolj be az eredményekről:)
57. emagdi (válaszként erre: 56. - Summer3)
2007. okt. 25. 22:29

én is olvastam a könyvet. engem meggyőzött.

akik írták, orvosok. persze, azok is mondhatnak bármit, de szerintem tényleg a jó életmód felé tereli a könyv a népet. sok zöldség-gyümölcs, gyógytea, lábáztatás, kávé-cigi elhagyása... ezek mind jó dolgok.


elhatároztam, hogy holnaptól már tényleg odafigyelek hogy lúgosító ételeket egyek, mert az utóbbi időben nagyon elszaladt velem a ló (csoki, chips, stb)

2007. okt. 25. 22:25

Én is megvettem a Teljes Megtisztulás című könyvet

anyukámnak. Sajna nem vagyok orvos, így nem tudom mérlegelni, hogy Pirosalmának van-e igaza, vagy a könyv íróinak...Azt mondjuk én is meg tudom Nektek mondani, hogy ha nem esztek lisztet meg cukrot, vagy csak keveset, akkor fogyni fogtok, és nem biztos, hogy ez azért van, mert savas ételek. Mindenesetre kipróbálom a módszert , aztán majd meglátjuk

55. adri25
2007. okt. 24. 10:37
ha 12-ig csak gyümit eszel az is lúgosít
54. barbisvarc (válaszként erre: 46. - BioCica)
2007. okt. 24. 09:33

Szia BioCica!


Rendeléshez én is betársulnék!

mikor rendelsz újra?

Kösz.

Barbi

53. piktorka (válaszként erre: 46. - BioCica)
2007. okt. 3. 12:27

Szia Eszter!


Én igazából még soha nem rendeltem, így nem tudom, hogy mi a módja, mennyibe kerűl, mennyi időre elég, de azok alapján, amiket hallottam ill. olvastam rólla szeretnék vásárólni. Nem tudom, hogy tudsz e segíteni ill. nem okozok e neked ezzel nagy gondot, de kérlek segíts nekem ebbe.

előre is köszönöm!!

Homonnai Krisztina

2007. aug. 19. 16:46

Sziasztok!

Akit érdekel, a forgalmazó milyen hm..."bizonytalan tények"-kel próbál vevőket találni, annak ajánlom ezt a topikot: [link]


A lúgosítás lúgosító ételek fogyasztásával is elérhető, semmi szükség méregdrága étrendkiegészítőkre (persze a forgalmazó szeretné velünk elhitetni az ellenkezőjét), valamint a folyadékfogyasztás növelése is jót tesz.


Persze a lúgosítással össze lehet szedni egy jó kis vesekövet...


A vese, a tüdő és a vér pH-szabályozása elég kifinomult, emiatt én magam nem hiszek az elsavasodásban (de egyéb ezzel kapcsolatos dolgokban igen), legalábbis nem olyan előfordulással ("Ha fáj a fejed, levert vagy stb., akkor biztosan el vagy savasodva."), ahogyan azt egyesek állítják.

51. bargaby (válaszként erre: 43. - Courage)
2007. aug. 5. 18:29
Nagyon megköszönném, ha nekem is eküldenéd a táblázatot.
50. kendra (válaszként erre: 45. - BioCica)
2007. aug. 2. 13:35
Én elküldeném Neked csak nincs címed az adatlapodon.
49. kendra
2007. aug. 2. 13:32
Én már megkaptam:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook