Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás közben és utána egy lakásban. fórum

Válás közben és utána egy lakásban. (beszélgetős fórum)


2009. szept. 5. 14:25
Én a válásomat is úgy csináltam végig,hogy albérletbe mentem a 2 gyerekkel,mert ott egy házban(szülei kertjében épitkeztünk) nem tudtam volna végig csinálni,olyan lelki terror alatt voltam.Nehéz időszakot éltünk meg a gyerekekkel,de most már minden hepy!
2009. ápr. 27. 07:08
Amikor 2007 októberében elmondtam a férjemnek,hogy válni akarok megbeszéltük,hogy még a karácsonyt itt tölti,a gyerek miatt.De annyira nem tudtuk elviselni egymást,hogy megkértem menjen el!Novemberben el is költözött!Megkönnyebbültem!A végén már ott tartottam,hogy egy légtérben nem tudtam vele lenni!
2008. aug. 26. 22:53
én most válok.novemberben lesz az első tárgyalás.de már előre félek az egy lakásban lévő további maradástól.nagyon kicsi a lakás:szoba,konyha,fürdőszoba,előtér.már most nem tudunk egymás melett meglenni(én még tudnák alkalmazkodni,de a másik fél ahol tud ott tesz alám)mi lesz,ha elkezdődik a herce-hurca!hiába teljesen az én lakásom,hogy fogom tudni kitenni?már most követelőzik,pedig semmibe nem ad egy forintot sem.nem is szeretek belegondolni a jövőbe,mert csak bekattanák agyilag!
2008. jún. 2. 04:24
Szerintem nincs békés eggyüttélés hisz elváltatok.Én mikor elváltam lakás eladás volt és költöztünk a lányaimmal.Nem tudtam volna vele egy fedél alatt élni.
2008. febr. 22. 15:17
minek kell együttélni, ha már külön vagytok? én tuti nem maradnék egy fedél alatt az exel...
2008. febr. 22. 14:05

Sziasztok!

Ha valakinek van tapasztalata (elképzelése) ezzel kapcsolatban, megköszönném, ha leírná. Én ebben a cipőben járok, és fogalmam sincs, mi a leghelyesebb megoldása a békés együttélésnek. Van egyáltalán???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook