Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lakberendező tanácsára lenne szükségem, vagy aki jártas a lakberendezésben fórum

Lakberendező tanácsára lenne szükségem, vagy aki jártas a lakberendezésben (beszélgetős fórum)


17. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Jay28)
2014. jún. 22. 12:05
Az most divat, bár szerintem nehezebben kezelhető, ha nem éred fel, ill. akkor azt nem tudod magasabbra készíttetni.
16. Jay28
2014. jún. 22. 11:35
Ez is L alakban lesz. Felülre felnyiló szekrényeket gondoltam.
15. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Jay28)
2014. jún. 22. 11:12
Nekem az L alakban elrendezett bútorok tetszenek. Ha sok helyed van, tehetsz vitrines részeket felülre, meg polcokat.
14. Jay28
2014. jún. 22. 10:49
nekem is tetszik a magas fényű bútorok,bár én a fára jobban esküszöm. A másik nagy dilemma az elrendezés.
13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Jay28)
2014. jún. 22. 10:47
Az enyém szerintem nem modern stílusú, a front felülete csomósfenyő, egyébként nagyon szépen mutat. Fent pár szpotlámpa van benne. Egyébként nagyon praktikus, szinte semmi nem látszik meg rajta! Egy ismerősömnél modern, piros, fényes konyhabútor van! Hát azt aztán sikálhatod! Az inox felületekről nem is beszélve!
12. Jay28
2014. jún. 22. 10:43
pár elképzelésem van, jobbára nagy fiókos szekrények lesznek az alsó szekrények is. Csak a kinézettel vagyok gondban,h milyen színeket használjak. Persze ebben a méretben már amit írtam benne van az ebédlőasztal helye is. Mindenképpen valami moder stilúsut szeretnék, ezért is kérem itt ki a véleményeket és ötleteket.
11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Jay28)
2014. jún. 22. 10:31

Hú, az szép nagy! Nekem szinte a nagy szobám akkora!

Oda bármilyen színt tehetsz! Nem vagyok lakberendező, de arra ügyelj, hogy elég zárt helyet csináltass, hogy az edények, különböző gépek, stb. elrakhatóak legyenek. Én épp emiatt szenvedek, mert nálam sok a vitrines és polcos rész, kevés a zárt hely. (Nem én csináltattam, már így vettem a lakást.)

10. Jay28 (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 09:00
Nem olyan picike. 4.5*4 m kb. Családi ház. Van pár elképzelésem, csak ha valakinek van jobb ötlete szívesen veszem. No meg biztos sokan jobban is értenek a lakberendezéshez mint én:)
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Jay28)
2014. jún. 22. 08:34
Mekkora a konyhád? Kicsi, vagy elég nag? Ha kicsi, mindenképp világos színekben gondolkodnék. Ha nagy, akkor bármilyen szín jó.
8. Jay28 (válaszként erre: 7. - E5bfff55e3)
2014. jún. 22. 08:10

Szia!


Konyhát szeretnék csinálni. Modern stilúsút szeretnék,de ha valaki ért hozzá szívesen veszek minden ötletet és tanácsot.


Segítséget előre is köszönöm.

2014. jan. 24. 13:48
Sziasztok! Szívesen segítenék lakberendezés kérdésekben csak úgy hobbiból bárkinek! :) Ha van kérdés írjatok! :)
6. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Újrakezdés 2012)
2013. márc. 8. 21:50
Én a konyhát fehérre hagynám, kéket semmiképp nem tennék konyhába.
5. Amina5 (válaszként erre: 3. - Újrakezdés 2012)
2013. márc. 8. 12:33
Én sem vagyok lakberendező, de megnéztem ezt a horvát mészkőt, tettszik. Az is szerintem fontos, hogy pl milyen színű bútorok vannak. Esetleg halvány szürke passzolna oda, illetve ennek a mészkő hasonló árnyalata. Mintás tapétát nem választanék, elveszi a kőfal lényegét.Öhm konyha talán halvány barack?
4. Szilvamama (válaszként erre: 3. - Újrakezdés 2012)
2013. márc. 8. 12:19
Nekem ez már nagyon sok színhatás lenne. Nekem vagy mintás tapéta, vagy kőburkolat. A konyhába sem színezném kékre a falat, nálam a terrakotta "üti". Mindenképpen a beige-barna színskáláról keresnék falszínt is. Hozzáteszem nem vagyok lakberendező :)
2013. márc. 7. 18:07
a nappali egyik oldala kb 2,3*4 méter horvát mészkő és a vele szemben levő falat szertném kitapétáztatni,türkiz kékre amiben hasonló színű barna minták vannak mint a köves falon.Kérdés,hogy érdemes-e mintás tapétát rakatnom vagy az elveszi a kőfal szépségét.A másik a konyha szintén kék lenne de valamivel világosabb.Ott a bútor,dió színű az oldala az ajtó frontok bézs színűek,a járólap meg a csempe terrakotta meg bézs.Ide hogy mutatna a világos kék fal?
2. Jam-pec (válaszként erre: 1. - Újrakezdés 2012)
2013. márc. 7. 15:20
Szia! Minden színre érvényes ,hogy nagyban meghatározza a látványát, és az érzetet ,amit kelt az emberben az ,hogy milyen más szín (színek) veszik körül. Ha ki akarsz emelni pl egy bútort aminek meg6ározó a színe akkor egy semleges háttér a nyerő szemben a színes, mintással (pl fehér v. törtfehér esetleg beige háttér előtt egy bordó kanapé -feltéve ,hogy a formája is magával ragadó..!- Ám ,ha csak a mindenféle színeket akarod falak-bútorok-burkolatok és egyebek szempontjából jól beállítani az tud nehezebb is lenni.. (mond6nám és mondom is: -ez egy szakma"). 1 ötlet: Néhány festékboltban találkoztam színkombinációkat bemutetó kártyákkal ,állt-ban 3 színt mutat együtt ,sokat segíthet (tikkurila).A kérdésedből viszont nem nagyon derül ki, h milyen színekkel van gondod ,-igy elég nehéz segíteni..
2013. márc. 7. 14:50
Sziasztok.Lakásfestés előtt állunk,és nem igazán tudom hogy mihez mi is illik,egyáltalán össze lehet -e rakni ezeket a színeket...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook