Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet lekérdezni azt, hogy kinek hány év munkaviszonya volt(ha több helyen is dolgozott)? fórum

Hol lehet lekérdezni azt, hogy kinek hány év munkaviszonya volt(ha több helyen is dolgozott)? (tudásbázis kérdés)

6. egresbokor (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2013. márc. 7. 18:29
2013. január 1-jétől megszűnik a szolgálati idő elismerési kérelem lehetősége, de helyette a Tny. 96/B. §-a alapján lehetőség lesz adategyeztetési eljárást folytatni a biztosítási kötelezettséggel járó jogviszonyok, korkedvezményes idő és keresetek, jövedelmek tekintetében, illetőleg a biztosított a Tny. 96/E. §-ára hivatkozva hatósági bizonyítvány kiállítását is kérheti.
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Egresbokor)
2013. márc. 7. 14:04

Megszünt?

2013-as dátummal ott van az onyf honlapján, elektronikusan küldhető a kérelem

2013. márc. 7. 13:19

A szolgálati idő elismerési kérelem megszűnt.


Helyette évente egyszer van lehetőség adategyezztetési eljárásra, ügyfélkapun keresztül lehet elindítani.


Az 55 és 59 között születetteknek hivatalból megindítja az eljárást a szakig szerv.

2013. márc. 7. 12:22
Szolgálatiidő elismerést a nyugdíjfolyósítónál lehet kérni. Én legalábbis ott nézettem meg.
2013. márc. 7. 12:20
Én a biztosítási jogviszonyomat néztem meg és ott szépen látható volt az összes munkahelyem igaz asszem csak 98-tól.Jobbat én sajna nem tudok.
2013. márc. 7. 12:14
Hol lehet lekérdezni azt, hogy kinek hány év munkaviszonya volt(ha több helyen is dolgozott)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook