Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clearblue digitális ovulációs teszt tapasztalatok? fórum

Clearblue digitális ovulációs teszt tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


25. Tilvia
2019. nov. 4. 08:26

Sziasztok,

Valaki nem tudja, hogy lehet e kapni csak tesztcsíkot a Clearblue géphez? Mert elég drága ahhoz, hogy 10 darab használata után újat vegyek /megint gép + a tesztek/.

ELőre is köszönöm a segítséget.

2013. máj. 22. 16:01
csak azért teszteltem reggel, mert azt írta a használati útmutató...én is csodálkoztam. bár gondolom a pozi akkor is pozi...max. ha nega, akkor lehet gondolkozni, h a reggel miatt nega, vagy amúgy is.
2013. máj. 22. 11:12

Én úgy tudom és más hasonló szituációban lévő ismerős is délután tesztelt mindig.Reggel akkor szoktak ha jóstesztként használják.

Na meg mindig csak egy féle tesztet kell használni.Csinálj délután is és Holnap is.

22. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Manyi80)
2013. máj. 22. 09:17
én reggel teszteltem amúgy...azt írta a használati utasítás, h bármikor lehet, és reggel praktikus ugye a nem pisilés-nem ivás miatt.
2013. máj. 22. 09:16

sziasztok!


akinek van tapasztalata, vagy bármi infója, az segítsen légyszi! előre is nagyon köszi!!


endometriózissal műtöttek (háromszor), négy havi hormonszurit kaptam. lombik vár rám 1-2 hónapon belül, de addig is próbálkozhatunk. ilyen Clearblue tesztet kellett vennünk, hogy ezzel figyeljük a pé-t. mostanában van a szurik óta a 2. pé-m. de hogy pontosan mikor...?!...


tegnap, a 10. cn-on UH-n voltam. a doki "sacperkábé" 1 centisnek saccolta a tüszőt, amit látott. (nem mérte le rendesen) nyálkahártya vastagságot nem nézett. gondoltam, akkor ha mondjuk 6-14 mm-es a tüsző (ez a szemre megmérés nem nyerte el a bizalmam, így nagy szórással számoltam), akkor még 3-7 napom van a pé-ig. ez egybe is vágott azzal, h a 10. cn-on vagyok. ja, a 7. cn-tól tesztelek olcsó ebayes ovu tesztcsíkkal, 7-9. nap csont negatív, tegnap már megjelent a halvány 2. csík. gondoltam, frankó, akkor tényleg olyan 4 nap múlva várható a pé (az eddigi tapasztalataim alapján).


emiatt ma reggel elkezdtem a Clearblue tesztet. erre rögtön POZITÍV lett...a tegnapi UH meg a tegnap esti negatív másik (olcsó) ovu teszt ellenére. teljesen összezavarodtam. ráadásul azt hittem, ez az első mérési napon nem is lehet pozitív, mert az előző napi eredményekből következtet az LH szint emelkedésére. ezek szt ezt is rosszul gondoltam...


szóval totál összezavarodtam. szerintetek most akkor

1. jó a teszt?

2. mikor várható a pé?


előre is nagyon köszönök minden segítséget!!!

20. Manyi80 (válaszként erre: 18. - Szamoncsi78)
2013. márc. 8. 13:51
Köszönöm! :)
19. Vikyci
2013. márc. 8. 11:03

Sziasztok!

Megírná nekem valaki priviben, hogy hol lehet a neten olcsó tesztet rendelni?

Köszönöm!

18. Szamoncsi78 (válaszként erre: 17. - Manyi80)
2013. márc. 8. 09:21
Sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok:-)
2013. márc. 8. 08:10

Sziasztok,szép jó reggelt! :)

Sajnálom szamoncsi és Hanka-panka! :(

Kívánom,hogy annyi sikertelenség után hamar összejöjjön a várva várt baba.

Nekem ez lesz az első tesztelős hónapom.Kíváncsi vagyok ,hogy mit mutat az ovu teszt.

Eddig csak együtt voltunk,amikor jól esett.De a több hónapnyi sikertelenség után most már azért érdekel,hogy van e egyáltalán peteérésem,és ha igen mikor.

Azt én is olvastam több fórumon ,hogy nem jó a nagyon érzékeny teszt.

Most ebben a hónapban,majd közép időben tesztelek.

Remélem lesz eredmény.

16. Szamoncsi78 (válaszként erre: 15. - 5ed73a72bc)
2013. márc. 7. 12:49

Sajnálom:-(

Mindenképp akarok otthon is tesztelni,pont azért,amit írtál,hogy kitapasztaljam a különböző teszteket.Ki tudja,mit hoz a jövő,bár jelen pillanatban az a helyzet,hogy orvosi segítség nélkül nem fog összejönni a babóca...

2013. márc. 7. 12:31

Nekem már van gyerekem, de a kistesóra várunk már 3 éve.

PCOS és ir beteg lettem közben.


Ha van kedved az uh mellett nézzed magadnak otthon tesztettl és akkor kitapasztalod hogy melyik teszt mikr mit muatta bár ha járni fogsz rendes orvoshoz az rendszeresen fog uh-ozni szal nem szükséges az otthoni tesztelgetés.

14. Szamoncsi78 (válaszként erre: 12. - 5ed73a72bc)
2013. márc. 7. 12:29

Akkor feleslegesen örültem a pozi tesztnek:-( 6 hónap után megláttam életem első zebrás tesztjét!Még van pár daran 10-es érzékenységű otthon, akkor legközelebb 25-öst rendelek.

Mondjuk, ettől a hónaptól uh-n is nézni fogja a doki,ha el tudom kezdeni szedni a Closty-t.

Ti 3 éve próbálkoztok?

2013. márc. 7. 11:54
ovutesztben én is a 25-öset szokta venni neten. :)
12. 5ed73a72bc (válaszként erre: 9. - Szamoncsi78)
2013. márc. 7. 11:50

Sajnálom.

De pont ez az amiről irtam. Az a teszt ami pozit mutatott a nega clear ellenében az nem értékelhető.


És be is igazolódott amit irtam , hisz nem lettél terhes.


Hidd el, jobb ovuteszben a kevésbé érzékeny. Tapasztalat.

11. 5ed73a72bc (válaszként erre: 5. - Szamoncsi78)
2013. márc. 7. 11:49
5-6 körül este
10. 5ed73a72bc (válaszként erre: 3. - Szamoncsi78)
2013. márc. 7. 11:48

Nem biztos, hogy a netes érzékeny pozi az jó.

Mármint a clear nincs olyan érzékeny, de emiatt ha valóban volt pé-d az is kimutatta volna. Viszont a netes érzékeny meg mutatott össze vissza a kevesebb hormonra is.

Azért ez elgondolkodtató nem?

Nem a teszt a rossz henm a szervezetedben fellelhető hormonok olyan minimálisak voltak, hogy a netes mutatott valami... de a kevésbé érzékeny az meg nem.


Olyna nincs hogy a kevésbé érzékeny nem mutatja ki. Ha van ovu akkor van. Max lehet csak egy napig látod jónak mer t nem mutatgat össze vissza minden nap jót.



Én 3!!!éve űzöm az ipart, a netes teszteket néha egy egy kivétellel mindig lekösözi a rendes patikai teszt.

9. Szamoncsi78 (válaszként erre: 7. - Manyi80)
2013. márc. 7. 11:01
Ez ovuteszt, a terhességi sajnos nem lett zebrás:-( 2 éve próbálkozunk, eddig még pé-m sem volt...
2013. márc. 7. 10:58

Szerintem fölösleges ennyi pénzt kiadni ezért,a neten több helyről lehet kapni 70-90ft-ért ovu-és terhes tesztet a drágábbak semmivel sem jobbak.


Nekem clearblue-ból terhestesztem volt azt is akkor vettem mikor már a sima teszt pozitívat mutatott.Jól mutatta hogy mi a helyzet csak kár hogy amit ki mutat nem marad ott...

2013. márc. 7. 10:46
Vagy ez ovuteszt?
2013. márc. 7. 10:44

Akkor marad az este. :)

Gratulálok a két csíkodhoz. Láttam az adatlapodon. :)

5. Szamoncsi78 (válaszként erre: 4. - Manyi80)
2013. márc. 7. 10:36
Nem jó délelőtt, vagy délután,de inkább este a legjobb.
2013. márc. 7. 10:29

Én most féláron jutottam hozzá egy tízdaraboshoz. Gondoltam így kipróbálom,amúgy biztos egy olcsóbbat vettem volna.

Sajnos a teszteléssel bajban leszek,mert állandó délutános vagyok a munkahelyemen és össze-vissza vannak a szüneteim. :/

De majd megpróbálom megoldani.

Ha jól olvastam a délelőtti tesztelés nem jó.

3. Szamoncsi78 (válaszként erre: 2. - Manyi80)
2013. márc. 7. 10:16

Szia!

Én próbáltam többször is,van még pár darab,de nem fogok venni,ha elfogy.Párhuzamosan használtam a netről rendelt 10-es érzékenységű tesztekkel,azok kimutatták a pé-t,a Clearblue mindig nega lett...Arról nem beszélve,hogy 7 db 7000 ft...

2013. márc. 7. 09:58

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni,hogy valaki próbálta e már ezt a fajta ovulációs tesztet?

Megírná a tapasztalatait?

Előre is köszönöm! :)

2013. márc. 7. 09:56
Clearblue digitális ovulációs teszt tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook