Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló egyszeri kihagyása a 3. héten fórum

Fogamzásgátló egyszeri kihagyása a 3. héten (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 22. 03:45
barmikor 1 szemet kihagysz teherben eshetsz,en is igy lettem terhes.
2013. nov. 18. 08:37

Sziasztok!

Én is elfelejtettem bevenni okt.26.-án a gyógyszert, a 21.szemet, majd másnap pótoltam. A vérzésem is megjött, nem aggódtam, mert egy jó ideje nem volt kapcsolatom, nem is feküdtem le senkivel. Ciszta és erős görcsökre kaptam a gyógyszert, 1 éve.

Viszont a pótolt gyógyszer után tartottam szünetet 7 napot. Majd elkezdtem szedni újra. Közben lett barátom is, akivel nov.15-én feküdtünk le először gumi nélkül. Kérdésem az lenne, szerintetek ebből lehet baba?

2013. márc. 8. 21:21

Én is tök sokszor elfelejtem bevenni, na meg az időpont betartással is vannak problémáim...5 éve szedek gyógyszert, eddig még se probléma, se baba nem volt:) ja és volt, h hónapokig nem volt semmi vérzésem, elmentem dokihoz, gyógyszert cseréltünk, és ennyi.

Nem is hallottam olyan gyógyszerről, aminek a betegtájékoztatója írja h bevehetsz kettőt ha elfelejted...azért az csak dupla hormon egyszerre...

15. 9d7907a17a (válaszként erre: 14. - Szilvásgombóc)
2013. márc. 8. 07:23
Azért írd majd meg, hogy mi lett az eredmény.
2013. márc. 7. 15:50
Igen, igazából erre lettem volna kíváncsi, hogy gyógyszer mellett valóban lehetséges-e a teherbeesés. Köszönöm a tapasztalatokat. Már megvettem a tesztet, szombaton megcsinálom. Picit izgulok...
2013. márc. 7. 06:57
Teszt, doki. Én sosem hagyjtam ki gyógyszert (évekig szedtem), a menstruációm is megvolt normálisan, amikor kiderült, hogy két hónapos terhes vagyok.
2013. márc. 7. 06:39

Helló!


Én gyógyszer szedése mellett estem teherbe,és minden nap szedtem nem hagytam ki egyet sem! :D

11. nikletty (válaszként erre: 2. - Szilvásgombóc)
2013. márc. 7. 05:40

én ugyanezt tettem volna

nekem múltkor igen kevés volt, nem is tetszett, gondoltam, ha legközelebb is így lesz, doki, mert ez sem normális... most legutóbb szokásos vérzésem volt, úgy hogy nem kerestem fel a dokit

tán bogyó mellett is előfordulhat hogy több-kevesebb van, azért tán még nem befoláysol mindent a bogyó

2013. márc. 6. 23:34
Én volt, hogy egyik nap bevettem, utána elfelejtettem, aztán bevettem, aztán megint elfelejtettem... És semmi bajom nem volt sose. Ha 3 nap hagytam ki, akkor barnáztam, de ennél nagyobb baj még nem volt. Állítom, hogy ez a legjobb gyógyszer, bár mást még nem szedtem, de nem is szándékozok :)
2013. márc. 6. 23:08
Én anno kettöt hagytam ki és teherbe estem pedig elötte szedtem évekig...
8. szilvásgombóc (válaszként erre: 3. - Dallam'75)
2013. márc. 6. 22:58
Köszönöm a választ. A betegtájékoztató arra is kitér, hogy amennyiben kihagytam, úgy vegyem be, amint eszembe jut, még ha ez 2 tabletta egyidőben történő beszedését is jelenti. Ezenkívül a túladagolásra vonatkozóan mellékhatások nem ismertek. Persze nem kizárt hogy a szervezetem a nagyobb mennyiségre reagál ebben a formában
2013. márc. 6. 22:40
Nem kizárt szerintem 1000%ig hogy nem etél teherbe nőgyógyászt keresd fel ott minden kiderűl és megnyugodhatsz vagy azért mert nem lettél terhes vagy azért mert szeretnél és összejött egy picurka.
2013. márc. 6. 22:38
Szombaton esedékes a tabletta bevétele, aznap reggel csinálok egy tesztet. Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 6. 22:35
Az 'gond' hogy egyszer már átestem ezen az 'ímmel-ámmal' vérzésen-utána 9 hónapig nem is volt gondom tamponra... :)
2013. márc. 6. 22:33
Szerintem mindenképpen menj el nőgyászhoz és javaslom csinálj egy terhességi tesztet mert ez az immel ámmal van meg és még egy tisztaságii betét is elég ez valamit jelezhet :Nos a fogamzásgátló szedése is okozhatja ezt a kellemetlenséget.
2013. márc. 6. 22:27
Sztem nem lehetséges. Ahhoz már régóta szeded, hogy 1 tabletta kihagyása ezt eredményezné.Az én gyógyszeremnél szó sincs folytonossági szedésről..... Sztem az a gond, hogy pótlólag egyszerre vetted be a két tablettát, én a helyedben ha túlléptem a 12 órát kihagytam volna azt amit nem vettem be, nem pótoltam volna. A 2 tabletta olyan lórúgás volt a szervezetnek, hogy attól bolondult meg .
2013. márc. 6. 22:18
A 3. Héten egyszer elfelejtettem bevenni a bogyót. Másnap beszedtem az aznapival együtt. A betegtájékoztató szerint ezesetben ki kellett volna hagynom a tablettaszedési szünetet folytatólagosan bevéve a következő levél gyógyszert. Ezt azonban elmulasztottam. A menzeszem óramű pontossággal jött meg, mindig piros színű vérzés kíséretében. most viszont hétfő óta várok. Szerdán elkezdett jönni barnás színű, csomós állagú valami. Azóta ímmel-ámmal van ilyen folyásom, viszont annyira kevés, hogy tamponra sincs szükségem, csak egy kis tisztasági betétre. A hasam fájogat. Múlt hóban viszont elég intenzíven véreztem. Szerintetek lehetséges hogy teherbe estem?
2013. márc. 6. 22:07
Fogamzásgátló egyszeri kihagyása a 3. héten

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook