Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen kiütések lehetnek ezek? fórum

Milyen kiütések lehetnek ezek? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 11. 06:54
Meg szombaton visszamentunk,2 orvosbol a 2.vegre ramondta,hogy baranyhimlo,viszketes nelkul. Csodalkozott,hogu a borgyogyasz nem ismerte fel.
20. kszb (válaszként erre: 19. - Kolibri)
2013. márc. 9. 18:30
nme mindenkinél uúgy zajlik. Van, aki pld néhány kiütéssel átvészeli az egészet. Vidd vissza az orvoshoz!
2013. márc. 9. 06:26
Kepzeljetek,mara a hoje is felment,37.7. Nem is tudom,ez most jo-e nekunk,4.napja jonnek a pottyok. Ejszaka kicsit vakarozott,ahogy izzadt,de amugy nem viszket es nem nedvezik a potty. Lehet igy megis baranyhimlo,hogy szaraz a seb? A laz meg kesobb jott?
18. Sanka02 (válaszként erre: 16. - Kolibri)
2013. márc. 8. 17:23
Elég furcsa, hogy nem tudják megmondani egyértelműen. Én nagyot csalódtam a bőrgyógyászokban. Nekem 2 éve volt testszerte kiütéses a gyerek,hónapokig, mindenféle drága krémeket megvetettek velem, nem múlt semmitől. Kértem időpontot a gasztroenterológiára, ott derült ki, hogy ételallergia. Diétával krémek nélkül elmúlt.
2013. márc. 8. 16:25
Meg tok szarazak a sebek,ahogy kidurran a holyag.
16. Kolibri (válaszként erre: 15. - Sanka02)
2013. márc. 8. 16:24
En is azt hittem,de hat a borgyogyasz csak felismerne...Mas baranyhimlo tunete nincs.Az elobb azt hittem vakarozni kezd...vegre,de nem.
15. Sanka02 (válaszként erre: 13. - Kolibri)
2013. márc. 8. 16:13
A bárányhimlő tipikus jele, ha van kiütés a szájában, és a hajas fejbőrön. Fiam most volt, alig volt rajta kiütés, de mivel volt a fején is egyértelműen mondta 2 doki is ,hogy bárányhimlő.
2013. márc. 8. 16:10
Ugy tunik,most kezd neki viszketni,de csak ugy modjaval.
13. Kolibri (válaszként erre: 12. - Kszb)
2013. márc. 8. 15:38
szia,csak faj neki,nem viszket.Viszont nagyon sapadt.Ha allergia,akkor normalis,hogy a szajaban is van 2 a szajpadlasan,meg egy feher dudor,mint egy afta az inyen,elol a foga folott?
12. kszb (válaszként erre: 10. - Kolibri)
2013. márc. 8. 15:01

fáj, vagy viszket?

(én lehet adnék antihisztamint, vagy kálciumot a gyereknek....)

2013. márc. 8. 06:17
Ja,lemaradt a kerdes.Mit csinaljak vele?
2013. márc. 8. 06:16
Ha valaki meg olvassa,legyszi irjatok valamit!Tegnap voltunk orvosnal,az elso doki baranyhimlore gyanakodott,de mivel nincs beboritva,meg se laz,se rossz kozerzet,tovabb kuldott.A masodik orvos megcsak semmit nem is tippelt,csak elkuldott borgyogyaszhoz.Az is vakarta a fejet,a baranyhimlot kizarta,mert a pottyok sem olyanok,egyaltalan,hanem jobb otlet hijan azt mondta,valami allergia,es adott antibiotikumos kenocsot,meg antibiotikumot,hogy a sebek ne fertozodjenek. De hat folyamatosan jonnek az uj buborekok,ami,ha kidurran,akkor egy mely seb.Aztan kb.fel nap mulva a seben es korulotte uj buborek jon,majd kidurran,igy lesz egyre nagyobb a seb. Es persze egyre tobb van.Mar a fejboren is. Amikor a holyag eloszor kidurran,onnantol kezdve fajnak a sebek. ???????
2013. márc. 7. 05:18

Koszi. Ma mehyunk dokihoz.

...én csak azt furcsállom, hogy nem levedzik egyáltalan, nem viszket és nincs láz...

8. Clarissa-mia (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. márc. 6. 20:56
Szerintem is, látatlanban, orvosi diploma nélkül tényleg csak találgatni tudok, amivel a kérdező nem megy sokra :-)
7. kszb (válaszként erre: 6. - Clarissa-mia)
2013. márc. 6. 20:49
sztem is az, de tényleg orvos kell, h lássa!
6. Clarissa-mia (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2013. márc. 6. 20:38

Bárányhimlő?

De az orvos holnap tuti megmondja mi is ez.A legjobb, ha az orvos véleményezi szerintem.

5. kszb (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2013. márc. 6. 20:30

lehet ti már régen átestetek rajta (értem ezalatt az egész életetek hosszát), vagy másnál nme így jelentkezik.... nme mindenkinél okoznak kiütést a vírusok!

De mondom, sztem a doki pontosabbat fog tudni mondani.

2013. márc. 6. 20:15
Rajta kívül senkinek nincs a családban. Az ismerősök között sem.
3. kszb (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2013. márc. 6. 20:07
sztem vmilyen vírust szedett össze.... de a doki többet fog tudni mondani, gondolom én.
2013. márc. 6. 20:05

Kisfiamon tegnap estére néhány kicsi vizhólyag szerű kiütés jelent meg. Négy elöl a felső testén, kettő a hátán, 1-1 a felkarjain, 2 az egyik alkarjan, 1-1 a lábain. Nem volt láza, nem viszketett egyik sem. Olyan finom, vékony bőr van a "hólyag" tetejen, hogy szinte simításra kidurran, és alatta viszonylag mély, véres színű, de nem vérző, nem is nedvező lyukacska marad.

Reggelre nem lett több pötty, hanem ma estére jelent meg több testszerte, de még mindig messze van attól, hogy úgy beborítsa a testét. A fejbőrén egyáltalan nincs.

Viszont találtam egyet a szájpadlasan, egeszen hatul. Ja, és mára már fájnak is a pöttyök, nem nincs láz, nedvezés, viszketés.

Szerintetek, mi lehet ez? Holnap elmegyunk orvoshoz, de addig is nagyon fúrja az oldalamat a kivancsiság.

Nem kapott oltást bárányhimlő ellen.

2013. márc. 6. 19:57
Milyen kiütések lehetnek ezek? (Mindjárt részletezem)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook