Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi vásárlás előtt fórum

Babakocsi vásárlás előtt (beszélgetős fórum)


17. marcsika0123 (válaszként erre: 8. - 15a0ad145d)
2013. márc. 7. 19:06
A mi kocsinkhoz is van hordozó és mózes is. A mózes beletehető a kocsiba, belül puha, meleg, kívül jól véd az eső, hó ellen. Mivel mi decemberiek vagyunk, én direkt ilyet kerestem és jól ki is tudom használni. Graco babakocsink van és használtan vettük. Nagyon szeretem!
16. Bcicus (válaszként erre: 15. - 15a0ad145d)
2013. márc. 7. 18:23
AZ egy nagyon elavult rendszer. Több olyan ülést is árulnak csak amiről én tudok ami a füöggetlen biztonsági teszteken megbukott.
15. 15a0ad145d (válaszként erre: 14. - Bcicus)
2013. márc. 7. 16:17
Szerintem azért van egy olyan rendszer, ami szerint bevizsgálják, úgy, mint pl. a játékokat, hogy mennyire biztonságos, és olyat szerintem nem gyárthatnak, ami nem az!
14. Bcicus (válaszként erre: 13. - 15a0ad145d)
2013. márc. 7. 11:10
Mert egyrészt van amelyiknek a sportrésze 180fokban dönthető és abba is lehetrakni újszülöttet, másrészt meg ha van olyan felelőtlen szülő aki megveszi akor miért ne csinálnák. Nézd meg a gyereküléseket, nagyon nagy részük abszolult nem biztonságos, nem megfelelő egy gyereknek még is gyártják.
13. 15a0ad145d (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2013. márc. 7. 09:30
Akkor miért gyártanak mózeskosár nélkülit?
12. Bcicus (válaszként erre: 10. - 15a0ad145d)
2013. márc. 7. 08:17
Igen abban lehet elhozni, és a kocsiban utazásnál kell, de csak a minimális utazási ideig szabad benne lennie, mert baromi ártalmas a gerincüknek. Sétálni tilos vele. Nekem is olyan van amire rá lehet pattintani, de ezt csak 5 hós kora után használtuk sétához.
2013. márc. 7. 08:15

[link]

Az előbbi cím nem jó, ezen talán bejön...

10. 15a0ad145d (válaszként erre: 9. - Bcicus)
2013. márc. 7. 08:11

Nézd, nálunk a kórházból csak hordozóban lehetett elhozni, mert különben nem adták volna haza és a kocsiba is csak hordozóba lehet bekötni, a mózeskosár nem fér el.

És nekünk olyan babakocsink van, amihez ha beleszerkeszted a hordozót, akkor abban lehet tologatni a picit és nem kell mózeskosár.

Itt van egy példa:

[link]

9. Bcicus (válaszként erre: 8. - 15a0ad145d)
2013. márc. 7. 08:07
Igen de az első 4-5 hónapban nem rakhatod a hordozóba a gyereket.
8. 15a0ad145d (válaszként erre: 1. - Cartedoor)
2013. márc. 7. 07:13
Sosem értettem azt, ha valaki mózeskosaras babakocsit vesz, amikor van hozzá hordozó is. A mózeskosár részét később már nem tudod semmire sem használni, a hordozóban még 8 hónaposan is elfér, utána pedig már lehet tolni a kocsiban is (a mózeskosár ilyenkor már megy a levesbe rég).
2013. márc. 6. 22:29
Kunert nagyon vacak kocsi, ha fizetnének sem kéne. Ennyi pénzért nem fogsz normális minőségű kocsit kapni újonnan, akkor már inkább tényleg használt.
2013. márc. 6. 21:25
Nem tud valaki bekes megyeben hasznalt jo allapotban levo iker babakocsit eladot??? lehetoleg sport,hordozo es mozes.KOSZIKE elore is.
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cartedoor)
2013. márc. 6. 21:07
Én is pont arra gondoltam, hogy miért nem nézel inkább használtat? A kicsik nem strapálják le a babakocsijukat, az új árnak a töredékéért megkapod a használtat.
4. Cippora (válaszként erre: 1. - Cartedoor)
2013. márc. 6. 21:07
Kunert babakocsink volt,én szerettem,mert kényelmes,nagy tere volt a lányomnak,hatalmas tárolója alul,erős,strapabíró,nincs az a hó amiben elakad,és akármilyen buckás,hepehupás úton szuper,nem rázkódik,viszont én csak kertvárosi részre ajánlom,mert önmagában is nehéz,gyerekkel meg pláne.Aki lépcsőzik,buszozik,tömeg közlekedik,annak könnyebb kocsi kell.
3. Trillian* (válaszként erre: 2. - Zsely79)
2013. márc. 6. 18:31

Így van, és akkor helyben is kapsz, nem kell utaznod.

Ezt a fajtát nem ismerem, nekem Bergon van, mi meg vagyunk vele elégedve.

2. Zsely79 (válaszként erre: 1. - Cartedoor)
2013. márc. 6. 18:20
Ez egy lengyel babakocsi, van akinek jó a tapasztala és van akinek nagyon rossz. Esetleg nem gondolkoztál használt babakocsin. Ílyen árban nagyon jó és jó állapotban lévöket lehet venni.
2013. márc. 6. 18:12

Sziasztok!


Babakocsi vásárlás előtt állunk és szükségem lenne néhány tanácsra. Nem szeretnék 100 ezret költeni a dologra, de azért igényes és strapabíró legyen. Lehetőleg 3 részes, bolygókerekes és forgatható legyen a sport része. Villamoson nem valószínű hogy vonszolni fogom, de azért legyen könnyű és könnyen variálható. ( babahordozó, mózes és sport része is legyen) Van egy webshop ahol egész jó kocsikat láttam, de ha meg szeretném nézni, le kell utaznom Bonyhádra, ami ugye Bp-től elég távol van. Kunert Silver a márkája. Valaki ttud esetleg ajánlani vmi jót, valakinek volt már ilyen Kunert Silver márkájú? Szóval mik a tapasztalatok? Májusban fogok szülni, de nem szeretném az utolsó pillanatra halasztani. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook