Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hidegtálra díszítésnek mit használjak? fórum

Hidegtálra díszítésnek mit használjak? (tudásbázis kérdés)


13. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Szamóca41)
2013. márc. 6. 13:15
O,de kaaaar:(
12. Outback (válaszként erre: 6. - Trini35)
2013. márc. 6. 08:08

Ne sértődj már meg, semmi rosszat nem írtam :)

Sőt , még tippet is adtam...:)

11. szamóca41 (válaszként erre: 9. - Cucicsillag)
2013. márc. 6. 07:29

Sajnos töröltette magát:(((((

Imádtam a naplóját én is.

2013. márc. 5. 23:22

Szerintem jó ötlet a hidegtàl. Igazából bàrmilyen étel jó ötlet, ami nem hétköznapi. Mondjuk a hidegtàlakat állófogadàson szokták szervírozni,de ki tudja,lehet, ez is az lesz!;)


Kolbásszal töltött karaj, kaszinó tojàs, francia saláta,bacon-be göngyölt csirkemàj,sonkatekercs, sajtsalàta,stb...

9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Trini35)
2013. márc. 5. 23:17

Volt egy naploja itt egy csajszinak fabol vaskarika cimmel,nemtom hova lett...?!

Abbol aztan tudtal volna otletet meriteni, de egy amire emlexem es nagyonguszta volt,hgy kulonfele zoldsegek ( srepa,borso,petrezselyemlevel) fott tojas picire vagva- igazabol amt szeret(sz) aszpikkal es ez beletoltve egy tojasba,aztan dermedes utan meghamozodes voila'

Sztem nem mindennapi es azert nem egy agymutet:)

Sok sikert :))

2013. márc. 5. 23:02

Az én férjem oda lenne, ha hidegtállal várnám! Csak hajrá! Nehogy már föladd! Csináld! Tök jó lesz!


Husi mellé majonézes köret, kolbász karika, sonkatekercs, főtt-, töltött tojás, zöldségek: ubi, retek, paradicsom, répa, narancs karika...na éhes lettem


Nekem mért nem csinál senki?

7. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Trini35)
2013. márc. 5. 23:02

Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved!!

Tégy úgy, ahogy kigondoltad, sok sikert kívánok Neked♥♥

6. Trini35 (válaszként erre: 5. - Outback)
2013. márc. 5. 22:42
Semmire nem számít, de ha ennyire nevetséges a tervem, inkább nem is küszködök.
5. Outback (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. márc. 5. 22:36
Néha el kell térni a megszokottól :) Erre biztos nem számít majd a srác!! :D
4. Outback (válaszként erre: 1. - Trini35)
2013. márc. 5. 22:34

Franciasaláta, kaszinó tojás, sonkatekercs...talán ez mindig az alap...de rengeteg dolgot lehet rátenni :)


De ha a N O S A L T Y -n megnézed, millió hidegtál recept van :))

3. Trini35 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. márc. 5. 22:29
Bután gondoltam, mivel elkészítem mire hazaér, nem lesz hétköznapi így talán örülni fog neki.
2013. márc. 5. 22:28

Hidegtál, mint meglepi szupi vacsi?

Hát, te tudod....

2013. márc. 5. 22:25

Péntek este végre egyedül leszek a párommal(hetek óta nem voltunk kettesben), szeretném meglepni egy szuper vacsival.


Hidegtálra gondoltam. Van egy új sülthusis receptem, az az alap, de mellé még kellene pár kis finomság. Díszítésnek mit használjak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook