Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség elején (4. hét) milyen orrspray-t alkalmazhatok biztonsággal? Sajnos a homeopátiás és tengeri sós változat nekem kevés. fórum

Terhesség elején (4. hét) milyen orrspray-t alkalmazhatok biztonsággal? Sajnos a homeopátiás és tengeri sós változat nekem kevés. (tudásbázis kérdés)


11. vaesz
2013. márc. 10. 14:08
ÉN Nasivin Sanft orrsprayt használtam szinte végig a terhesség alatt, mert annyira el volt dugulva az orrom, hogy napi 1-2x kellett használnom, és más nem hatott. A nőgyógyász engedte, azt mondta, hogy nincs semmi káros hatása a babára nézve.
10. Shally (válaszként erre: 9. - 4c1a787e8f)
2013. márc. 9. 17:24
Mondtam a dokimnak, hogy mi a helyzet hogy állandó orrdugulásom van, azt mondta ha nagyon muszály használjam (nasivint)...csak én is úgy vagyok vele, hogy inább megpróbálok mindent ami egészséges,végső esetben a gyógyszer....
9. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Shally)
2013. márc. 8. 18:05
Én simán használtam hetekig a Nasivint, mert más nem használt. Nekem szinte mindent engedett a nőgyógyász, mondta, hogy a sok ráírás, hogy nem lehet a nagyon esetleges perek elkerülése miatt van, és nem a tényleges veszély miatt.. De azért mindig konzultálj előtte...
2013. márc. 8. 15:16
Egyébként ha ez se hat,menj el fül.orr gégére,nekem ott akartak felírni rendes orrsprayt..viszont én a 21.hétben vagyok..ez lehet sokat számít..úgyhogy mégiscsak szerintem próbáld ki amit írtam..ja kamillás gőzőlés és sóoldat,nálam annyit ér mint halottnak a csók..gyógyulj meg!
2013. márc. 8. 15:13

Én is terhes vagyok és miután orrsövény ferdülésem is van így nagyon nem hatnak az orrspray-k,viszont apukám hozott egy homeóst,(Azt gondoltam ez is mehet a kukába,mert eddig csak a rinosp. novorin,nasivin hatott)de 10perc után kidugult úgy az orrom,hogy tudtam aludni..na nem annyira mint a rendestől,de aludni tudtam tőle nem volt zavaró..

Euphorbium compositum-Hell orrspray a neve..viszont a doki akart felírni nekem egyet,ehelyett..úgyhogy gondolom azt lehetett volna használnom..de nekem ez annyira bevált,hogy ki se váltottam..remélem tudtam segíteni..

6. Shally (válaszként erre: 5. - Holdem)
2013. márc. 6. 15:10
Ezt speciel még nem próbáltam...:)
2013. márc. 5. 21:25
És egy kis kamillás gőzölés nem használ? Azt csak szabad, nem? :/
2013. márc. 5. 20:06
De totálisan el vagyok dugulva sajnos...:(
2013. márc. 5. 19:21
Nekem is csak a sóoldatosat mondták a fül-orr-gégészeten.. Egyél több c-vitamint. Azt mondták, a sóoldat hatása nem látványos, fújj sokszor egy nap. Talán...
2013. márc. 5. 19:15
Szerintem semmilyet!!! Ki kell tartani!
2013. márc. 5. 19:14
Terhesség elején (4.hét) milyen orrspray-t alkalmazhatok biztonsággal? Sajnos a homeopátiás, és tengeri sós változat nekem kevés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook