Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel tartjátok fenn a párotok iránt az érdeklődéseteket éveken át? fórum

Mivel tartjátok fenn a párotok iránt az érdeklődéseteket éveken át? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
920. Ms.Ani (válaszként erre: 919. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:58
Maradjon is így. :)
919. Krisz42 (válaszként erre: 918. - Ms.Ani)
2013. márc. 23. 17:57
Én nem is szoktam.Ha annyira gyakran kíván,ráadásul minden jól működik,akkor nincs is miért.Ráadásul a párom erkölcsi értékrendje nem is engedné:)
918. Ms.Ani (válaszként erre: 917. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:41
Nálunk néha van külön program, mégis béke van. Nem érek rá féltékenykedni.:D
917. Krisz42 (válaszként erre: 916. - Ms.Ani)
2013. márc. 23. 17:30
Ez bizalom kèrdése még mindig.Nálunk senki sincs bezárva,mégsincs külön program,csak ha nem megy máshogy.Pl.elmegy a párom a nagyokkal mozizni,mìg én a kicsivel otthon maradok.Nem is igényeljük.
916. Ms.Ani (válaszként erre: 915. - 325d3a7c83)
2013. márc. 23. 17:18
Ha kicsit 'szabadjára' engedjük a párunkat, mindig visszatér :) Ha árgus szemekkel figyeljük és kalitkában érzi magát, menekülni fog.
915. 325d3a7c83 (válaszként erre: 909. - A2571c53fb)
2013. márc. 20. 17:34
Ha valaki,akit elkényeztetsz nem jó szemmel nézi,hogy nélküle el amarsz menni,akkor nem alapoztad meg a bizalmát.Nekem volt olyan barátom még nagyon régen,hogy majd megpusztultam,ha külön voltunk,ha el akart menni a haverokkal dumálni.Na,ő tényleg nem volt megbízható.Most a párom,ha azt mondaná hogy akár egy hétre elmegy barátokkal,sőt,még egy bomba csaj is lenne velük, nyugodt szívvel mondanám:menj:) Mert benne meg lehet bízni.
914. ittmost (válaszként erre: 913. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 17:21
ne ködösíts:D én is tudok közös ismerősökre hivatkozni,mint pl.a batáviai gyűjtőfogház,a falak zöld olajjal,a lépcső a foglár mellet balra le a munkaterembe...
913. a2571c53fb (válaszként erre: 911. - Ittmost)
2013. márc. 18. 15:40
Most hogy így megjegyezted, hát valóban félreérthető, de azért a Kékosztrigát még kihagytam az életemből!:-))
912. ittmost (válaszként erre: 910. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 14:33
:D
911. ittmost (válaszként erre: 909. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 14:32

nem értem az utolsó mondatot:)


IIgen,ez a másik kérdéskör,amikor úgy gondolják/remélik az emberek,hogy mindent megadnak,és cserébe akkor biztos lesz szerelem,meg hasonlóan a minden viszonozva.

Nehéz elfogadni,hogy a másik az egy másik ember,akinek eleve mást jelenthet a "minden"(nekem is sok évbe tellett,míg egyáltalán rájöttem..utána még pár,míg elfogadtam).És van olyan,is,aki nem akar mindent megkapni,és magából sem akar mindent adni.

910. a2571c53fb (válaszként erre: 908. - Ittmost)
2013. márc. 18. 11:49
Valahogy meg kell tanulni olvasni, ha már az általánosban nem sikerült...így mondhatom, hogy faltam a betűket!:-))
909. a2571c53fb (válaszként erre: 905. - Ittmost)
2013. márc. 18. 11:47
A hamar nálam is megvolt!:-)) Azonban vannak olyan helyzetek, amikor megtesznek az emberért minden! Ez írtó jó érzés, csak ott van a másik oldala. Cseréba azt várják, hogy csak vele érezzük jól magunkat...na ez nem megy nekem...és nem a nőkre gondoltam!
908. ittmost (válaszként erre: 906. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 11:42
:) pedig egészen sok ilyen ember van,igaz,hogy főleg az idősebbek között,legalábbis a mi kultúránkban.
907. ittmost (válaszként erre: 903. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 11:41
mmm..kb ilyesmit sejtettem.
906. a2571c53fb (válaszként erre: 902. - Ittmost)
2013. márc. 18. 11:41
De amikor az ember leül egy padra és hallgatja a fák csendjét ...na ekkor csodáloznak rá legtöbben!.-))
905. ittmost (válaszként erre: 899. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 11:40

Tényleg szerencsém van.

Azt nem mondtam,hogy hasonlóan gondolkodunk az életről,sőt több mindenben különbözően(régebben ez óriási problémát jelentett volna,most meg el tudom fogadni).Abban gondolkodunk és működünk hasonlóan,amit,és ahogy csinálunk,és csinálni akarunk.

És nem mondhatom azt sem,hogy okosan keresgéltem,csak azt,hogy akivel nagy eltérés volt,azt hamar útnak engedtem.

904. a2571c53fb (válaszként erre: 902. - Ittmost)
2013. márc. 18. 11:39
Ja nem mondtam...betű levesről beszéltem!:-))
903. a2571c53fb (válaszként erre: 898. - Ittmost)
2013. márc. 18. 11:38
Ez egy igen érdekes szitú, amit csak később értettem meg, hogy mire is féltékeny! Tulajdonképpen önmagára, mivel én természetesenek vettem, hogy nélkülem megy valahová, ott ahol ő jól érzi magát, így én is így álltam dolgokhoz, mivel ez volt számomra természtes! Amikor én mondtam, hogy elmegyek ide meg oda, na arra lett féltékeny, hogy én nélküle is jól tudom érezni magam!:-((
902. ittmost
2013. márc. 18. 11:33

" szerencsére minden evő vagyok! Először elolvasom"- utána pedig jóízűen megeszed?:D :D

kellett már ez a nevetés mára:)


A 2 említett hobbid nekem is nagy helyet foglal el az életemben.Ezek egyáltalán nem őrült hobbik.

901. a2571c53fb (válaszként erre: 898. - Ittmost)
2013. márc. 18. 11:21

Én azért ennyire tudatos nem voltam, de mégis ilyen nőket választottam, de az is lehet, hogy ők választottak!:-(( Aztán egy idő után megbántam, hogy nem figyeltem jobban dolgokra. Most legalább meggondolom és nem kezdek olyanba, amiről már elsőre lehet tudni, hogy valami nincs rendben, és abban is igazad van, hogy ne alkalmazkossál töltsük az időnket, hogy másiknak hogy feleljünk meg.


Hobbi? Szerencsére van rengeteg! Tudom, hogy az olvasás közhelynek számít már lassan, de szerencsére minden evő vagyok! Először elolvasom és utána megállapítom, hogy ez engem baromira nem érdekel. Na ilyenkor is mikor ott nyűzsög körülöttem valaki azt is nehezen viselem! Tanulok még a mai napig és ezt is szeretem, pedig az egyetemet se mostanában végeztem!:-)) Szeretek egydül IS kirándulni. Ember olyankor a gondolatival egyedül van és sokszor úgy érzem, mintha kimosták volna agyamat. Elszáll az összes gondolat, ami addig bántott vagy rosszul esett. Rá tudok csodálkozni napsütésre és a nap melegére, pláne most, amikor bármelyik pillanatban eljöhet a tavasz és egyik pillanatról a másikra megváltozik a természet. Szeretem az építészetet így a városba is szívesen megyek ...tehát van épp elég őröltségem, sokszor azon csodálkozom, hogy nem néznek őrültnek!:-))...és szerencsére még számos más, amit még megsem említettem!:-))

2013. márc. 18. 10:53

Önmagamat visszaolvasva egy vicc jutott eszembe!:-))


Szaki elmegy szerelni, de a nő azt kéri, hogy legyen gyors, pontos és szép, és olcsó! Mire a válasz: én ezt mind tudom teljesíteni, de csak ebből kettőt választhat!:-))


Sokszor ezt érzem, hogy egyszerre mindent akarhatok, mivel mindig kompromisszumokba ütközöm. Ezért mondom, hogy szerencsés vagy!:-))

899. a2571c53fb (válaszként erre: 897. - Ittmost)
2013. márc. 18. 10:36

Igen ahogy írod életvitel!.-)) Ember átáll egy másik ritmusra és akkor döbben rá, hogy ez milyen jó tulajdonképpen. Gond akkor van, ha másik többet akar, és nem érti, hogy a másik ezt miért nem akarja.


Ahhoz, hogy az ember ilyen párt találjon magának, ahhoz szerintem szerencse kell, mivel nagyon ritka az olyan, hogy azonosan gondolkodjon az életről, legyen közös érdeklődés, ne akarja "megfojtani" a másikat, adjon szabadságot neki, megbízzon benne, ne legyenek anyagi problémáik és persze szex is működjön...na ez szinte már az álom kategóriába tartozik.


Ember folyton keres, de látja, hogy csak megalkuvás van mindenhol, akkor elgondolkodik, hogy akarom vagy sem. Persze kompromisszum mindig kell, mivel két teljesen egyforma ember nem létezik, de akkor mérlegelni kell, hogy megéri vagy sem, de ha az embert oly dolgokban kívánják korlátozni, ami az alapvető igénye, akkor már halálra van ítélve. Aztán az ember belevág mégis, hátha lesz változás, mivel úgy gondolja, hogy csak annyi a gond, hogy nem csiszolódtak össze, aztán eltelik néhány hónap és rádöbben, hogy nem erről van szó egyszerűen nem valók egymáshoz, pedig a szűrőn átment. Vannak olyan tulajdonságok, amelyekre nem gondolunk elsőre és csak nagyon későn vesszük észre, mivel például szándékosan titkolta. Tehát nehéz megtalálni az ilyet, de legalább sikerült neked és jó dolog….tartsd meg magadnak és nehogy elengedd!:-))))

898. ittmost (válaszként erre: 886. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 08:20

Lehet kérdezni,hogy mi volt az a "saját kis hobbi" ? :)

Ezt a szituációt én egyébként alapból megelőzöm:már tizenéves koromban sem kezdtem olyan fiúval,aki nagy társasági ember volt.Valahogy azok teljesen más milyenek,mint én.És más az életmódjuk:én meg olyan párral tudok csak jól lenni,akinek ez hasonló az enyémhez:nem akarom

alkalmazkodással tölteni az életem nagyobb részét,másra is lehet azt az energiát használni.


Úgy értette a nő,hogy féltékenynek kéne lenned,mert mással találkozik?

897. ittmost (válaszként erre: 874. - A2571c53fb)
2013. márc. 18. 08:11

Amit az előző hsz-edben írtál,az életvitel:) Betaláltál.Én is már a "bizonyos" kor után vagyok,nagyon sokemberes életem volt,most hiába csendes az utolsó 3-4 évem,mégis mohón vágyom a csendet,az egyedüllétet.A páromnak is pont jó annyi együttlét,amennyit együtt vagyunk.

A hobbijaink nagy része közös,tehát a szabad időnket kb azonos módon akarjuk tölteni,vagyis töltjük.(az exem művész volt,és nála minden más csak az alkotás után következett-viszont itt volt a lakásban,zörgött,mászkált vívódott:) szóval nem lehettem egyedül,pihenve,de közben mégsem "együtt" töltöttük az időt)

Most meg érzem,hogy én vagyok az első:)

És végre kicsit megpihenhetek a világmegváltó gondolatoktól:élhetek egyszerűen,egyszerű örömöknek.

És a család sincs benne olyan vastagon az életünkben,sőt.

Ezek a fő fontos dolgok-praktikus szempontból-a kapcsolatomban.

896. 06718ca650 (válaszként erre: 894. - A2571c53fb)
2013. márc. 17. 14:31
ha valaki nem szereti, hát ne legyen olyan emberrel. de azt hiszem ha igazán szerelmes leszel tökmindegy. nálunk ennyi év alatt volt hogy csak ő cigizett, aztán mindketten, aztán meg sokáig csak én. most már csak e-cigizek, mert jól esik, de nem akarok már büdös lenni többé. :)
895. 06718ca650 (válaszként erre: 891. - Ms.Ani)
2013. márc. 17. 14:29
bizony ám, ezek mind-mind nagyon fontos dolgok. :) mi is mindig tudunk miről, a nevetés meg alap. meghalnék egy humorérzék nélküli ember mellett. :)
894. a2571c53fb (válaszként erre: 889. - Ms.Ani)
2013. márc. 17. 09:21
Igen le lehetne szokni, csak most nem akarok, mivel időnként jól esik, de azt például tudom tolerálni, ha másik nem szereti, így nem is szoktam rágyújtani ilyenkor, mivel tudom, hogy zavarja!:-))
893. a2571c53fb (válaszként erre: 888. - 325d3a7c83)
2013. márc. 17. 09:19

Az hogy mi normális és mi nem, ezt mindenki maga dönti el. Az a normális mindenki számára, ahogy jól érzi magát! Ha mindkettő ilyen, akkor nincs gond, de ha az egyik másképp gondolkodik, akkor problémák lesznek!


Persze azt én is nehezen tolerálom, ha egy nő ffi barátok ismeretségét keresi, mivel úgy gondolja, hogy ez jár neki. Ilyenkor azért gondolkodóba esek, hogy miért is fontos számára, és miért is keresi tulajdonképpen.


Azért azt gondolom, hogy az érzelmi biztonság és az, hogy időnként a másik máshol is jól tudja magát érzeni, nem áll összefüggésben, mivel nem azzal a céllal megy el, hogy keressen valami más boldogságot mondjuk más nővel a ffival. Ha ezt elfogadjuk, akkor szerintem ez csak erősíti a kapcsolatot. Van például egy barátom. Felesége rendszeresen jár operába, mivel a feleség ezt szereti és akkor megy barátnővel és nincs benne semmi féltékenység vagy bármi gond! Szerintem ez is normális, mivel azért megvan a közös érdeklődésük az élet nagyon sok terén, így sok értelmes és tartalmas órát töltenek együtt.


Hogy tarthatjuk meg a párunkat, hát ezzel is. A közös érdeklődéssel valami iránt, mivel tudnak róla beszélni és nem lesznek üresek az estét a közös érdeklődés miatt, szerintem ez is fontos!:-))

892. Ms.Ani (válaszként erre: 891. - Ms.Ani)
2013. márc. 17. 08:57
Azt akartam írni eredetileg, hogy én is kifutok a világból a legtöbb csajos dumapartitól mert semmi értelmeset nem tud mondani némelyik. 1-2 barátnő bőven elég, akivel azonos hullámhosszon vagyunk, és olyan dolgokról beszélünk, ami valóban fontos. És nem csak azért beszélnek, hogy jártassák a szájukat és pletykálkodjanak.
891. Ms.Ani (válaszként erre: 882. - 06718ca650)
2013. márc. 17. 08:54
Visszatérve az eredeti kérdésre: a legfontosabb, hogy évek múlva is legyen miről beszélgetni. Akármilyen furán is hangzik sokaknak. Ez a legfontosabb. Legyen, ami még mindig érdekel benne, és viszont. És tudjunk jókat nevetni együtt. :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook