Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek az akupunktúrás diétáról, van valakinek tapasztalata? fórum

Mi a véleményetek az akupunktúrás diétáról, van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 6. 07:06
Szia.Pozitív tapasztalatom van.Nem a fülben hordott módon voltam.Eleinte heti 2x,majd 1x.20 percig voltak bent a tűk.Csökkent az étvágy,könnyebb volt tartani a diétát-feszültségoldás-,gyorsult az anyagcsere.Nem csodaszer,de hatalmas támogatás.A munkát Te végzed.3 hó-25kg.Diéta,torna mellette.Árakat nem tudok,ismerős orvos csinálta.Utána normál étrend mellett is tartottam a súlyom.Torna otthon,maradt
2013. márc. 5. 08:49

csak az idő és pénz fogy neked !!

Aki csinálja az meg keres !!


Ha a diétát szorosan betartod , akkor van csak eredménye !!

Akkor meg az akupuntúra nélkül is megy !!

Szó szerint hülyítés !!

Minden termék és eszköz értelmetlen !!Ha nem sikerül , akkor úgy mondják , benned van a hiba !!


Próbálj magad kitalálni , mit volnál képes végigcsinálni!!

A dokim azt mondta : kevesebbet és mást egyek !!


A régi " finomságokat " mellőzzem !!


Amit nem eszek meg az nem hízlal !!

Igaza van, bár nem könnyű!!

Sok sikert !!

2013. márc. 5. 08:39
nincs, de nem hiszem, hogy sokra mész vele.. tudatos étkezés tűk nélkül..sokkal célravezetőbb.
3. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Dandoczi)
2013. márc. 4. 22:36
Ha keresztbe szúrják a számon a tűt az a legbiztosabb fogyókúra. Nem tudom beletenni a kaját.
2013. márc. 4. 22:33
ezmiez???
2013. márc. 4. 22:26
Mi a véleményetek az akupunktúrás diétáról, van valakinek tapasztalata? Mennyibe kerül!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook