Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mx Fast Money lehetőségeiről hallott már valaki? Volt már valakinek sikere ebben? fórum

Mx Fast Money lehetőségeiről hallott már valaki? Volt már valakinek sikere ebben? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. szept. 7. 18:41

ez nagyon tanulságos!


[link]


többször megnéztem mire meg lehet érteni hogy mit tegyen a ember ilyen helyzetbe.

31. joe1972 (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2013. aug. 20. 20:51
de ez még csak egyszeri
30. michelle.r (válaszként erre: 28. - Joe1972)
2013. aug. 20. 20:19
Na látod, mégsem vagy te olyan élhetetlen, akinek lefested magad ;)
2013. aug. 20. 20:01

Üdv Mindenkinek !


2 hónapja vagyok az mx-ben és csak annyit tudok mondani , hogy valóban működő dolog . Sajnos az is igaz , hogy azért nem indult még be igazán , mert az emberek bizalmatlanok és keverik a piramis alapú ( azaz MLM) rendszereket a pilótával . Nos az igaz , hogy nehéz találni olyan embereket , akik mernek kockáztatni , de akadnak azért páran . a pozitív dolgok mind igazak , de negatívot nem találtam . Vannak olyan dokumentumaim amik alátámasztják a rendszer legális voltát ( NAV , saját online számla másolat) . Ha valaki komolyan érdeklődik iránta , megtalál , Ja és még valami : itt te fizeted be egyenesen a "munkáltatónak" az összeget és nincs köztes ember . Csak ennyit akartam . Szebb napokat mindenkinek ! Ember az emberekért !

28. joe1972 (válaszként erre: 7. - Ittmost)
2013. ápr. 28. 16:24
na szóval én másba nem 10e tetem be hanem 50e és meg érte mert vissza jött rendesen már meg négyszereztem a 50e
2013. ápr. 27. 21:37
ja meg nem árt kiemelt hirdetést fel adni pár száz forintért
26. joe1972 (válaszként erre: 1. - Mm21)
2013. ápr. 27. 21:36

rosszul csinálod sosem szabad közeli ismerősökkel kezdeni!


annyi hirdetési oldal van ott kell hirdetni meg aki munkát keres annak írni és ha valaki hisz benne az tuti válaszol.


aki meg komolytalan azzal ne foglalkozz!

25. Claire79 (válaszként erre: 20. - Virag32)
2013. ápr. 4. 01:02

Hát ide tévedtem..., de mit ne mondjak rendesen kiakadtam! :D

A topik nyitó ugyan nem tudom, h hány éves, de teljesen egyet értek vele kb. mindenben!

Hogy neki is válaszoljak első sorban..., h ha még ki is fizetik számodra a belépési díjat, akkor csináld és ne foglalkozz a visszautasításokkal.

Ami pedig a piramis játékokat illeti, hehe, azt a legegyszerűbb, h vmire, vagy akár mindenre rámondjuk, h az! :D

De úgy egyébként felébredhetne már az emberiség a mély álmából és észre vehetnék már végre, h szinte mindennek piramis formája van, csak van ami legális, van ami nem!

Bemész a munkahelyedre, és ott is, ha alaposan átgondolod piramis forma van...csak az legális, bár isten tudja miért is az, mert én inkább modern rabszolgaságnak nevezném, mint törvényes eljárásnak, na de mindegy, pláne, amikor ott is keményen megdolgozunk a pénzünkért, amit végül igen sok esetben nem fizetnek ilyen-olyan ürüggyel, vagy jobb esetben éhbért kapunk érte!

De akiknek ez tetszik, és egyáltalán jut rá lehetőségük, h így tehessenek, hát hajrá!

24. f64f0d9a69 (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2013. márc. 6. 12:57

:))

Be is vált!

23. michelle.r (válaszként erre: 22. - F64f0d9a69)
2013. márc. 6. 11:21
Tudom. Így is terveztem. Nem munkának tekintettem, hanem egy jópofa játéknak.
22. f64f0d9a69 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2013. márc. 6. 09:54

:) Szerintem még időben szálltál ki...

[link]

21. writingsmurf (válaszként erre: 20. - Virag32)
2013. márc. 6. 08:34
Mégis akadnak naiv emberek, akik minden egyes alkalommal beugranak nekik.
2013. márc. 5. 21:28

Ez egy ugyanolyan piramisjáték, mint a többi. Csak más a neve.


Örök, legeslegfontosabb szabály: MINDEN olyan munkalehetőség, ami úgy kezdődik,hogy fizess be akár csak egy fillért is, vagy kamu, vagy piramisjáték. Ez alól nincs kivétel.

2013. márc. 5. 11:37
Beugrott, 7 day wealth volt a neve, amibe az ismerősöm belépett. Olvass utána a neten!
2013. márc. 5. 11:35
Annyi ilyen volt már, sokan futnak azóta is a pénzük után, köztük egy ismerősöm is, akire hiába próbáltam anno józan ésszel hatni.
17. michelle.r (válaszként erre: 12. - Mm21)
2013. márc. 5. 11:33

Tök feleslegesen hisztizel. A kormánynak - színtől függetlenül - ehhez semmi köze.


Tavaly nyáron 20.000 forinttal beszálltam egy JustBeenPaid nevű cégbe, pár hónappal később több mint tízszeresével szálltam ki. Ma is működik, Profit Clicking a neve. Az ismerőseim, akik révén beszálltam, ma is benne vannak. Nekem ennyi elég volt, kijátszottam magam :).


Ha van pénzed játszani, csináld, olyan ez is, mint a kaszinó, akkor jön a jackpot, ha nem görcsölsz rá. Olyan pénzt soha nem szabad kockáztatni, ami gondot okoz, ha elbukod.

16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 14. - Df2a740c00)
2013. márc. 4. 19:49

Valószínűleg nincs ismereted az MLM-ről...


"Az MLM-ben van valós termék, a hálózatba befolyt pénz mindig a termékek megvásárlásából keletkezik. Az újonnan beregisztrált tagok után semmilyen bónusz nem kerül kifizetésre. A termékek nélkül az MLM működésképtelenné válik mivel megszűnik a forgalom."

15. f64f0d9a69 (válaszként erre: 13. - Mm21)
2013. márc. 4. 19:47

:((

Ez szerintem egyszerűen átverés.

Semmi pénzért nem mennék bele ilyenbe.

Eddig minden ilyesfajta működésről ez bizonyosodott be.

[link]


"Magas összegű csatlakozási díj.

Általában nem vagy egyértelműen nem akkora ellenértéket kap a jelölt, mint a belépési díj, pl. klubtagság, információs csomag.

Nincs „használható” termék.

Lényegében nem történik valós gazdasági tevékenység. A hálózat célja nem a termék értékesítése és forgalom létrehozása (ha mégis, akkor az a látszat fenntartását szolgálja). Éppen ezért:

A hangsúly az új emberek beléptetésén van.

Az új belépők belépési díja „tartja el” a hálózatot.

Előfordul, hogy cég nem is létezik.

A pénzt az újonnan beléptetett emberek közvetlenül a felettük elhelyezkedőknek küldik."

14. df2a740c00 (válaszként erre: 12. - Mm21)
2013. márc. 4. 19:38

Szerintem a piramisjáték nem munka, és kb. ugyanez a véleményem az mlm-ről is. lehet, hogy begyepesedett vagyok, dehát ez van.

Abban igazad van, hogy nagyon nehéz boldogulni. Ha valakinek munkája van, nemigen fogja a pénzét mlm-es termékekre költeni, ebbe fektetni, mert a kenyéren, a tejen, meg a wc papíron kívül szinte lehetetlen eladni bármit is (költői túlzás persze). Szóval elég felmérni, hogy lenne-e rá kereslet az ismeretségi körödben, és máris elmegy tőle a kedved. 20 évvel ezelőtt ezek a dolgok még jól mentek, volt fizetőképes kereslet, újdonság volt, akik akkor kezdték, azoknak megérte.

Aztán sorban dőltek be vele, ahogy egyre több lett a "beszervezett" a piac szűkült, az újaknak már nemigen volt kinek eladni.

13. mm21 (válaszként erre: 10. - Ittmost)
2013. márc. 4. 18:33
összejönne ha lenne hozzá kit bevinnem!!!,de mivel,hogy az összes ismi nem bízik az ilyenekben,meg ha majd nekem összejön.......... így nem fog összejönni!!
12. mm21 (válaszként erre: 11. - Df2a740c00)
2013. márc. 4. 18:32

Hát úgy,hogy én nem csak egy ilyen hálózatot próbálo kialakítani!!! Valami olyasmit is mint a forever,de ott is ugyanez a tapasztalat az emberek ha már költeni kell valamire akkor röktön ők nem nem nem ha dolgozni kell valamiért és nem azonnali az eredmény akkor nem NEM NEM mindenki!!!!!


Szal nekem ez a véleményem!!!


szóval mire fogjam ha ne a KORMÁNYRA???


Nemtom te hány éves vagy!! De ahoz elég idős vagyok,hogy felfogjam mivan körülöttem és ahoz hogy az emberek buták és bambák,és mindentől félnek Jövőre kormányváltásnál sem lesz jobb se utánna!!! én még nem határoztam el h külföldre megyek,mert itt a család............


De az se megoldás!!! De itt hogy ennyire begyepesedett a gondolkozás már kicsit elegem van,!!!!!


Annyi az én bajom,hogy rossz társadalomba születtem ami azt érte el,hogy a fiataloknak se munkalehetőség,se semmi!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. márc. 4. 17:59
Ahogy olvasom, ez bizony piramisjáték, ami ráadásul nem is törvényes. Nem tudom, mennyi idős lehetsz, ha be lehet etetni ilyennel. A kormány meg hogy jön ide? Ugyan már..
10. ittmost (válaszként erre: 9. - Mm21)
2013. márc. 4. 17:58
jaa..ezt nem írtad.Ha kölcsönad ilyen feltételekkel,akkor vágj bele,hátha összejön.
9. mm21 (válaszként erre: 7. - Ittmost)
2013. márc. 4. 17:34

hmm... nemértem ezt a mai felfogást,igen nagyon sok az átverés,de nem minden, ha belegondol az ember minden hálozaton alapszik mostanában a tv,a boltok,a rádiók,...... és abba is hogy pénz legyen először belefektettek!

Elhiszem,h mindenki fél,mert ez a k...va kormány ezt öli az emberekbe!!

De ha mindig csak félnek és egy cseppet nem mernek lépni akkor mindig az unalmas élet marad,a félelem a pénz miatt,.... és sose lépnek előre, főleg ha már majd én a nyugdíjas koromat fogom élni az tuti h kb a mostaninak a 10 % át kapjuk meg mert az állam most örli fel a miénket,munkahely meg nincs h megteremtsük az exiztenciát!!!


Na de itt a pl: én most úgy levaok égve,h egy 10 est se tudnék kihozni,ez az ismerősöm felajánlotta h kifizeti ha az első 700 ból vissza adom,ha meg átverés lenne még őt csuknák börtönbe hisz minden elérhetősége megvan.....videokonferenciát tart erről minden este,mért kockáztatna? meg mért kockáztatná azt a 10 est amit kifizet nekem mondván lehet vissza se utalom!! tehát nem kell mindent szerintem úgy elkönyvelni hogy átverés!!!!!!


Tudom mindenkinek berögződött már sött van aki bukott is bele,de aki nem próbálkozik az nem is nyerhet!!

8. mm21
2013. márc. 4. 17:29

hmm... nemértem ezt a mai felfogást,igen nagyon sok az átverés,de nem minden, ha belegondol az ember minden hálozaton alapszik mostanában a tv,a boltok,a rádiók,....... és abba is hogy pénz legyen először belefektettek!

Elhiszem,h mindenki fél,mert ez a k...va kormány ezt öli az emberekbe!!

De ha mindig csak félnek és egy cseppet nem mernek lépni akkor mindig az unalmas élet marad,a félelem a pénz miatt,.... és sose lépnek előre, főleg ha már majd én a nyugdíjas koromat fogom élni az tuti h kb a mostaninak a 10 % át kapjuk meg mert az állam most örli fel a miénket,munkahely meg nincs h megteremtsük az exiztenciát!!!


Na de itt a pl: én most úgy levaok égve,h egy 10 est se tudnék kihozni,ez az ismerősöm felajánlotta h kifizeti ha az első 700 ból vissza adom,ha meg átverés lenne még őt csuknák börtönbe hisz minden elérhetősége megvan.....videokonferenciát tart erről minden este,mért kockáztatna? meg mért kockáztatná azt a 10 est amit kifizet nekem mondván lehet vissza se utalom!! tehát nem kell mindent szerintem úgy elkönyvelni hogy átverés!!!!!!!!!!


Tudom mindenkinek berögződött már sött van aki bukott is bele,de aki nem próbálkozik az nem is nyerhet!!

7. ittmost (válaszként erre: 3. - Mm21)
2013. márc. 4. 16:40

Valószínűleg minden becsatlakozónak az az 2.feladata a 10ezer befizetése után,hogy azt MONDJÁK:ők már vettek ki belőle pénzt:D

Ha nem ezt mondanák,soha senki nem tenne bele,így meg néhány naiv lehet,hogy fog.

6. mm21
2013. márc. 4. 16:13

Az Mx fast money 2010 óta van jelen, és 2013-ban érkezett Magyarországra.

Mx Fast Money lehetőségei:

Csak egyszeri 40$ fizetsz be ebbe az üzletbe, itt nincs semmi más költséged csak a 40$. nincs regisztrációs díj sem tagsági díj egyáltalán semmi más költség csak egyszeri 40$.

Ebből a 40 $-ból kereshetsz: 700, 2100, 4900 $ újra és újra.


Az Üzlet felépítése:

Tehát befizetsz 40$ beléptesz két embert és ők is beléptetnek 2-2 embert, és máris kerestél 100 $ plusz az újra befizetést!


Majd a megkeresett 100$ vissza fekteted az Mx1-be felépítesz 2X3-as mátrixot és keresel 700$ pulsz az újra befizetést.


A megkeresett 700$-ból mindössze 300 $-al lépsz tovább a meglévő csapatoddal az Mx3-ba és keresel 2100$-t


Majd a legutolsó lépésed hogy 2100$-ból 700 $visszafektetsz és 2x3-as mátrix felépítése után 4900$-át keresel.

5. mm21
2013. márc. 4. 16:09
lehet,de azért ne minden átverés,meg az ismerős minden nap tart videokonferenciát ha nem érné meg neki biztos nem szánná rá az idejét meg őmár vett ki belőle pénzt!!!!!!!!!! de 0ft ból manapság nem lehet pénz csinálni lehet hihetetlennek tűnik ha nekem is nem ismi mondja h vett ki belőle én se hinném
2013. márc. 4. 15:46
10.000 az nagyon sok, valószínű emiatt bizalmatlanok az ismerőseid, megjegyzem: nem alaptalanul. Sokaknak veszett már el pénzük hasonló úton.
3. mm21
2013. márc. 4. 15:24

hát nekem már ketten is igazolták


10.000 ret be kell fizetned és ezt megteszi az alatad levő is az az alatt levő is + a következős mátrixba meg már többet tehát kell érte tenni....... de priviben küldök linket hogy mükszik

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook