Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jobb lenne ha elfelejteném? fórum

Jobb lenne ha elfelejteném? (beszélgetős fórum)


17. 325d3a7c83 (válaszként erre: 16. - Adfa0d8bdb)
2013. márc. 8. 11:21
Ebben van valami!
2013. márc. 6. 13:31

Szerintem ha ő lenne az igazi, nem is tetted volna fel ezt a kérdést nekünk!


Ha csak egy lehetőség a sok közül, én nem vágnék bele. Sem a kaland kedvéért, sem amiatt hogy ne legyek egyedül...


Ha viszont valóban úgy érzed hogy szívvel-lélekkel erre vágysz és ő az igazi, akkor meg nem kérdés!!!

2013. márc. 6. 13:25

Fogj egy papírt és tollat. Írd le a jó és rossz, tehát a pozitív és negatív dolgokat.

Vedd azt is figeyelembe, ha utána mész és összejön kár lett volna kihagyni, ha utána mész és nem jön össze azt mondod majd "én megpróbáltam" .

TAlán azt bánnád meg a legjobban ha nem teszel semmit..Ha érzed, hogy Ő az igazi a hibáival együtt szereted, akkor hajrá! Sok sikert!!

2013. márc. 5. 21:24
Hát ez a mai világban pont így működik mostanság,hogy hirtelen csapot papot itt hagy az ember.De én ezen akkor is elgondolkoznék.
2013. márc. 5. 20:23
Menj utána és próbálj érvényesülni legálisan külföldön!Biztos nem te leszel az első,akinek sikerül!Azonkívül nem mondogatod majd 20 év múlva,mint Mézgáék Paulája,hogy: -Miért nem a Huffnágel Pistihez mentem feleségül!? :)
2013. márc. 4. 22:09
Mennyire különbözőek vagyunk mi emberek! Én például sosem utaznék el innen egyetlen férfi miatt sem.Nem adnám fel az életemet!De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.
2013. márc. 4. 19:00
Ha ennyire oda vagy érte és vissza, miért nem hazasodtok össze?
10. gkreka (válaszként erre: 7. - Sly21)
2013. márc. 4. 13:20

Nem tudom melyik országról van szó, DE nem lehet, hogy tudnál legális munkát is találni, csak akkor kevesebb maradna a zsebedben, és te pont ezt akarod elkerülni?!


A kérdésed magánéleti részére vonatkozva, pedig ismeretlenül nem lehet tanácsot adni ennyi info alapján.

9. ittmost (válaszként erre: 7. - Sly21)
2013. márc. 4. 12:36
ja,hopplahopp,ez baj:(
8. ittmost (válaszként erre: 1. - Sly21)
2013. márc. 4. 12:34

Ha tudsz legálisan munkát vállalni,akkor menj! és ez legyen a fő szempont.Ha megvan a munka ,a megélhetés,akkor közben úgyis kialakul,hogy összeköltöztök-e,vagy gallyra megy a kapcsolat,de ott mindenképp lehetőséged van új életet kezdeni.

Szóval ne a párkapcsolatra alapozz,hogy az majd ott megjavul,hanem a lehetőségre,egy új élet lehetőségére.-mivel oda nem köt semmi,ahol most vagy.

7. sly21 (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2013. márc. 4. 12:25
Nem sok minden...A baj az, hogy nem hiszem, hogy legálisan tudnék munkát vállalni. Egyik ismerősöm évekig élt kint illegálisan vállalt munkát. Egy nap igazoltatták, kiderült, hogy mi a szitu és az első gépre feltették.
6. spinneli (válaszként erre: 1. - Sly21)
2013. márc. 4. 12:18
Mi köt a jelenlegi életedhez?
5. sly21 (válaszként erre: 4. - 3f2a864951)
2013. márc. 4. 12:14
Köszi!
4. 3f2a864951 (válaszként erre: 3. - Sly21)
2013. márc. 4. 12:07

Nézd meg, hogy a régi életed annyival jobb-e az újnál, hogy a biztos langyos állóvizet válaszd.


Ha úgy érzed lehet a férfire számítani, menj.


Tudod, csak kétszer élsz. Egyszer, amikor megszületsz és egyszer, amikor szembenézel a halállal.


De ez utóbbi még - remélhetőleg - jó messze van, szóval sok sikert! :)

3. sly21 (válaszként erre: 2. - 51d2a81b36)
2013. márc. 4. 12:02
Nem könnyű ez a helyzet...
2. 51d2a81b36 (válaszként erre: 1. - Sly21)
2013. márc. 4. 10:16
Aki mer, az nyer! Na jó, Én azt mondom, ha szereted, menj utána, ha meg nem akkor tényleg el kell felejteni és új életet kezdeni! De lehet mindig benned lesz, mi lett volna, ha utána mentél volna!
2013. márc. 4. 10:10

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok mi a véleményetek a következő helyzetről. Külföldön élek és másfél éve megismerkedtem egy férfival az interneten. Nem egy városban laktunk, hanem úgy 150 kilométerre de ennek ellenére amikor tudtunk találkoztunk. Nekem már az első találkozáskor nagyon megtetszett és pár hónap múlva éreztem, hogy az érzéseim egyre erősödnek iránta. Mi olyanok vagyunk mint tűz és víz, másfél év alatt sokszor voltak hullámvölgyek. Ő sosem mondta ki, hogy szeret, de azt hogy nagyon- nagyon kedvel ezt viszont többször is. Sajnos itt is elég nagy a munkanélküliség és hónapok óta nem talált magának munkát. Az én városomban is keresett, és ha összejött volna a dolog akkor össze is költöztünk volna. De sajnos nem így lett. Ő korábban az Államokban lakott elég sokáig, és amerikai állampolgár is. Így felmerült, hogy visszamegy az Államokba mivel az utóbbi hónapokban a megtakarításait kezdte felélni. Egy nap kapom az sms-t, hogy muszáj neki elmenni mert egyszerűen úgy érzi nincs más lehetősége. Habár éreztem, hogy ez fog történni teljesen összetörtem. Felvetette, hogy tartsak vele, mert nem igen köt ide semmi és a munkámat sem szeretem. De már nem vagyok húszéves és tudom nem egyszerű az Államokban legálisan munkát vállalni. Most már egy hete, hogy elment és egyfolytában smsezünk. Írta, hogy mennyire hiányzom neki és bárcsak ott lennék vele. A barátaim azt tanácsolták, hogy kezdjek új életet, hiszen nincs az egésznek értelme... Kíváncsian várom a véleményeteket!Ha lassan írok vissza bocsi, de nem vagyok mindig gép előtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook