Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom a tiszafát átültetni? fórum

Hogyan tudom a tiszafát átültetni? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 6. 11:29

Nekünk már az eredeti fa, már 6 éve is megvan. Most valahogy kihajtott egy új tőle nem messze. Nálunk senki nem lett beteg tőle, pedig pár éve egy őzet is felneveltem :) Ösztönösen nem evett belőle.

Nekem egyébként tetszik ez a fa. :)

2013. márc. 6. 00:29
Szia!Szerintem inkább vágd ki a fát, az egyik legmérgezőbb fa.Ayáméknak is volt ember állat beteg lett tőle.Anyám asztmás lett, a kuty bőrbeteg...Amióta nincs a fa betegség sincs
2013. márc. 4. 14:39
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Holnap át is ültetem!
2013. márc. 4. 10:27
májusig ültesd át, és nagyon moss kezet, mert a tiszafa minden része,a piros maghéjon kívül nagyon mérgező
2013. márc. 4. 09:58
Csak ki kell ásnod úgy, hogy a gyökere minél inkább épen maradjon, aztán ásni egy akkor gödröt, amibe a gyökér belefér, beleültetni. A trágya nem rossz ötlet, és locsold is meg alaposan, de még most délelőtt, hogy az esetleges éjjeli fagy ne okozhasson neki gondot!
2013. márc. 4. 09:17
Mivel, most tavasz van, simán átültetheted. Áss neki jó nagy gödröt, tegyél bele trágyás földet. Szerintem meg fog maradni.
2013. márc. 4. 09:10
A kertünkben van egy tiszafa, ősszel viszont észre vettük, hogy a gázóra mögött is kihajtott egy. Hogyan tudom azt onnan átültetni egy másik helyre? Egyszerűen csak vegyem ki a földből? Mikortól lehet áthelyezni?
2013. márc. 4. 09:09
Tiszafa ültetése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook