Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi minőségi hibánál visszaadják a pénzt? fórum

Babakocsi minőségi hibánál visszaadják a pénzt? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 4. 09:05

Amúgy én ülést rendelte neten bababoltból és itthon hogy kibontottam egyből átnéztem hogy van-e hibája mi hogy működik rajta.

Sajnos le volt törve róla egy jó nagy db-műanyag.

Azonnal hívtam őket,és írtam is nekik,küldtem fotót.

Az ülést ki cserélték annyi hogy az oda utat nekem kellett fizetni.

10. Bea0124 (válaszként erre: 9. - Kacsa118)
2013. márc. 4. 09:02

Egyetértek.

A csere amúgy nem 8napon belül lehetséges? Vagy ha valami olyan hiba van ami önhibán kívül történik?

Itt a panasz.hogy el van folyva a műanyag erre mondhatják hogy mikor elvitte is olyan volt...ferde a kupolája lehet a szállításnál nyomódott meg,ha dobozba volt akkor azért.

Le jött a háttámla állítója egy csavar meghúzás segít.

Folt hát akár otthon is keletkezhetett.


Minden esetre kíváncsi vagyok így két hét után mit mondanak.

9. kacsa118 (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2013. márc. 4. 08:08
Ha valami gond van az áruval, akkor igen, kötelesek cserélni. Itt ez megtörtént. De mondjuk csak azért, ert mégsem tetszik, nem kötelesek visszavenni! Az már csak az eladó jóindulatán múlik.
2013. márc. 4. 07:06
Hát szerintem nem mindegy hogy két nap vagy két hét telik el a vásárlástól.De sok szerencsét.
2013. márc. 4. 06:29

Szia!

sima utcai ruha....nem kell cifrázni.....cipő...csizma....le.....nálam kap a vendég papucsot....de van aki zokniban szeret ráállni.....

első 2 alkalommal mindenképp p1 fokozaton probáld ki.....aztàn a p2.....

6. Cepheus (válaszként erre: 4. - Csakazért)
2013. márc. 4. 00:09
Megkérdezhetem, milyen márka volt, ami nem jött be? Illetve a topikindítótól is?
2013. márc. 4. 00:05
A rádióban folyton azt mondják, hogy kötelesek visszavenni az árut, és a pénzt visszaadni. Ne hagyd magad!
2013. márc. 3. 23:07

Én az Elefániba vittem vissza babakocsit,2 nappal a vásárlás után.

Azért vittem vissza, mert kiderült, h nagyon kényelmetlen tolni (valahogy visszafelé hajlott a tolókar, a bolti 10-15 méteres tologatásnál nem tünt fel..), rugdostam a kocsit, ahogy toltam magam előtt.

A lényeg: nagyon tüzetesen átnézték a kocsit, nincsenek e kopva a kerekek, stb...

És levásárolhattam az összeget.

De már ez is boldoggá tett, mert azzal a kocsival nem élhettem tovább :) és egyébként is kellett egy új.


Sok sikert a cseréhez!

De én a helyedben nem fűznék nagy reményeket hozzá...

Viszont az pozitív, h egy alkatrész leesett róla, talán emiatt történhet pénz visszatérítés...talán.

2013. márc. 3. 22:30
Nekem visszavették,-2nap után úgy nyikorgott,hogy az emeleten hallották
2013. márc. 3. 22:13

2 hete vettünk egy új babakocsit egy áruházban!

1 év garancia van rá, de mikor itthon tüzetesebben átnéztem, nem voltam már megelégedve a minőségével (1-2 helyen megfolyva a műanyag, a huzat 2 helyen foltos volt és görbe is volt a kupola)

Mikor ma állítani szerettem volna a háttámlán, a kallantyúja a kezembe maradt!

Természetesen visszaviszem,de mivel 20ezres tételról van szó, és nem voltam vele megelégedve így szeretném a pénzt visszakapni!

Szerintetek van erre esély, vagy elkezdenek szemétkedni a javítgatással vagy a "vásárold le az árát" dumával?

2013. márc. 3. 22:12
Babakocsi minőségi hibánál visszaadják a pénzt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook