Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki Norbi féle diétával fogyozik és elég nagy a plusz súly (25-30kg) az melyik Norbi tornát csinálja? fórum

Aki Norbi féle diétával fogyozik és elég nagy a plusz súly (25-30kg) az melyik Norbi tornát csinálja? (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 3. 20:50

Ugyan nálam nincs ekkora plusz súly, de van miből leadni, de én a kick box edzését kezdtem el.

Nagyon hatásos! 1 hét után látszott az eredménye(cm-ben mérve)

Bár, én több, mint 1 órát edzettem, volt, hogy egy nap 2 órát. Ha már kifáradok, beteszek valami táncos mozgást (dance workout-keressetek rá) Régen táncoltam, így szeretem is és nem lihegek úgy, mint Norbinál. Végül levezetésképp Réka videójára tornászom. :)

2013. márc. 4. 11:55
Ugyan én nem a Norbis diétát csinálom, hanem 90 napost, és van is miből leadni, én is a Duci tréninggel kezdtem, és most kaptam vissza a kick box videót, azzal fogom folytatni.
2013. márc. 3. 21:55
Duci tréningből bármelyiket szerintem.
2013. márc. 3. 19:11
Aki Norbi féle diétával fogyozik és elég nagy a plusz súly (25-30kg) az melyik Norbi tornát csinálja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook