Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Svájci frank csapdájában :( fórum

Svájci frank csapdájában :( (beszélgetős fórum)


11. zsoka1984 (válaszként erre: 10. - Csillagszem77)
2013. márc. 4. 14:05

Nekünk a Kocsink volt frankos, de hála Istennek kifizettük. Mi a Cibnél voltunk és azt tudom mondani, hogy ott elég rugalmasak. Volt több lehetőség, bár igazából mindegyik a bank számaára volt előnyös, de akkor nekünk sem volt jobb ötletünk.

Elvileg lehet velük egyezkedni, kivétel az otp, mert az nagyon tetű.

Mindenképpen be kell menni a bankba és addig verni az asztalt, amíg nem kínálnak valamilyen megoldást, ha átmenetileg is, de legalább lesz időtök, összeszedni a gondolataitokat.

Időt kell nyernetek.

Másik hitelt nem szabad elfogadni, mint ahogy írták.

A banknak sem szabad vinni a házat, mert soha az életben nem szabadultok a hiteltől.

Én biztosan megkeresnék, olyan szervezeteket akik ilyenekkel foglalkoznak, nem egyet többet.

Ha ebbe a helyzetbe kerülnék én biztosan másokkal összefogva perelnék vagy egyedül, de ez én vagyok.

2013. márc. 4. 09:40

Rendben :)

Igazából én is arra lettem volna kiváncsi,hogy van-e olyan család aki jól jött volna ki ebből a helyzetből,hogy van-e erre jó megoldás.

9. 9c57fd10dc (válaszként erre: 8. - Csillagszem77)
2013. márc. 4. 08:21
Majd írj a fejleményekről, hátha valaki másnak is gyógyír lesz a bajaira :o)
8. Csillagszem77 (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2013. márc. 3. 18:26
Köszönöm,megprobálom a bankfiokot,hátha tényleg tudnak valami megoldást :)
7. 9c57fd10dc (válaszként erre: 6. - 9c57fd10dc)
2013. márc. 3. 18:13
Ill. ismétlem önmagam, kiadni a lakást vagy egy szobát ...
6. 9c57fd10dc (válaszként erre: 4. - Csillagszem77)
2013. márc. 3. 18:10

Lakáslízingetek van?

Lízingnél az a helyzet, hogy Te nem vagy tulajdonos. Így eladni nem tudod a lakást, csak a Bank tudná eladni, ő viszont áron alul adná el, mert neki ez a jó ... és lakásotok már most sincs, mivel nem vagytok Tulajdonosok ...


Be kell menni a legközelebbi bankfiókba, nyávogni a fiókos kollégának, aztán beszélni kell a fiókigazgatóval, hogy milyen emberi megoldást javasoljanak. Ilyenkor általában még egy hitelt a nyakatokba akasztanak, de azt nehogy elfogadjátok :o)) Kérjetek valami megoldást, valami emberi segítséget a fiókosoktól, mert nekik is érdeke, hogy ne dőljön be a hitel ...


Forintosítás? Árfolyamgát??

5. Mamika50 (válaszként erre: 2. - 35b1fcdad2)
2013. márc. 3. 18:09
Sajnos, kintről is sokan jönnek vissza ! Mert kevés ember akinek kint annyira jól keres,hogy a hiteleit törlessze ! Egy család kiment angliába , kint van anya ,apa gyerek és mégsem tudták fizetni a tartozásokat,jobban mondva hiteleket , a ház eluszott !
4. Csillagszem77 (válaszként erre: 3. - 9c57fd10dc)
2013. márc. 3. 18:03
Sajna a lehető legrosszabb helyzetben vagyunk már.Lakáslízingünk van,90 napon túli a tartozás,így sok remény nincs.Fizetjük,fizetjük de szinte megduplázodott a hitel.Eladni annyiért nem tudjuk amennyit a bank kér.Netán visszaadjuk a banknak és ők eladják,akkor is fizethetjük a tartozást és lakásunk meg nincs:(
2013. márc. 3. 17:50

Lakás eladása.

Elköltöztök rokonokhoz és kiadjátok a lakást.

Vagy az egyik szobából kiköltöztök és a szobát adjátok bérbe.


Forintosítás. Árfolyamgát. Áthidaló kölcsön.


Végső esetben ott a lízing ...


Ill. be kell menni a bankba és mindent megkérdezni, hogy ők mit tudnak még ajánlani ...

2. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 1. - Csillagszem77)
2013. márc. 3. 17:38
attól függ mi.ha van lehetőség eladás...sajnos, vagy kinti meló
2013. márc. 3. 17:27

Sziasztok !

Kérek Mindenkit ha tudtok kiútat,vagy csepnyi reményt,esetleg sikerült már valakinek az ördögi körből kiszállnia,ossza meg velünk !

Svájci frank csapdájában :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook