Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fiúnak bérmálásra mit vennétek? fórum

Fiúnak bérmálásra mit vennétek? (tudásbázis kérdés)

14. kisvacak2007 (válaszként erre: 12. - Pumukli1985)
2013. márc. 4. 15:21
Huh ez nagyon jó ötlet.Köszi!!!!
2013. márc. 4. 14:34

Köszi mindenkinek.

Igazából nem az ajándék értéke, vagy hasznossága a fontos, hanem hogy amit kap, az erre a napra emlékeztesse.

Én is karórára gondoltam, de olyan kis nyüzüge 15 éves, hogy a férfi órák a combjára lennének jók :)))


Még töröm a fejem, mert mindenképpen valami maradandót szeretnénk adni. :)

12. pumukli1985 (válaszként erre: 11. - Kisvacak2007)
2013. márc. 4. 10:27

Ha rózsafüzért javasolhatok,vegyél sötétben világítósat esetleg.

Én is azt kaptam anno,és a mai napig világít minden éjjel...

Imádtam gyerekként nézegetni éjszaka :)

2013. márc. 4. 09:55

Köszi lányok!

Képes Bibliája van már,azt hozott neki a Jézuska :)

Van egy weboldal ahonnan lehet rendelni rózsafűzért,direkt gyerekméretben,meg ilyen kis gyerekeknek való imádságos könyvet.

Paplics,nálunk a pap is mondta,hogy a hittanórára járók közül a fiamon látszi egyedül,hogy azért van ott,mert ő akarja,nem pedig azért,mert anya/apa/nagyszülők akarják.Kiscsoportos kora óta jár hittanra,mert élvezi.Én nem akartam erőltetni,annak értelme nincs.Ez az ő döntése,én meg csak támogatom.Már a kisebbik fiam is jár hittanra,most középsős,de már neki is ez a 2. éve:)

10. 18e79e1970 (válaszként erre: 2. - TuViSzeSzu)
2013. márc. 4. 08:11
Egy szép karóra, könyv, valamilyen ajándékutalvány.
9. 18e79e1970 (válaszként erre: 7. - Kisvacak2007)
2013. márc. 4. 08:06
Szerintem egy szép képes Biblia simán jó! :) Főleg, mivel írod: ő maga szeretné ezt (olyan jó ezt ilyenkor hallani, én is vallásos vagyok), ilyen ajándéknak biztos örülne. Egy ékszer ebben a korban felesleges még véleményem szerint.
8. pumukli1985 (válaszként erre: 7. - Kisvacak2007)
2013. márc. 4. 08:06

Szerintem nem gond ha nem ékszerezel!

A rózsafüzér is jó ötlet,akár egy kis ima könyvet is hozzá lehet tenni ha még nincs neki.

Vagy tényleg valami szép könyvet.De tényleg csak valami jelképeset.

Csak előtte egyeztessél többi családtaggal is hogy nehogy ők is azt vegyenek

2013. márc. 4. 07:29

Ez a kérdés engem is foglalkoztat.Most volt 9 éves a fiam.A hónap végén lesz a keresztelője.Ovis kora óta hittanozik,ő maga szeretné ezt.Májusban pedig lesz az elsőáldozása.Mivel én nem vagyok megkeresztelve,fogalmam sincs mit "illik" ilyenkor adni,végülis nem az ajándék kell(ene),hogy legyen a lényeg,szerintem.Nem tudom mivel lephetném meg a keresztelőre ill. az elsőáldozára.Nagy gond,ha nem ékszert veszek neki(úgysem hordaná,pláne suliban nem),hanem valami könyvet vagy vmit,amit hasznosan tudna használni.Esetseleg rózsafüzér vagy ilyesmi?

Válemények,ötletek? Köszi!

2013. márc. 3. 19:36
Esetleg karóra?!
2013. márc. 3. 16:42
Pl. egy komoly Világatlasz könyvet. Reprezentatív, hasznos, szép. Kihúzza vele símán a középiskolát, utána még hosszú évekig használható.
2013. márc. 3. 16:37
En ekszert kaptam, fiunak is vehettek azt:D.
2013. márc. 3. 16:33
En ekszert kaptam, fiunak is vehettek azt:D.
2013. márc. 3. 16:09

Sziasztok! Férjem bérmaszülő lesz, a fiúcska 14 (lassan 15) éves, és ötletünk sincs, mit vegyünk neki, azt tudjuk róla, hogy pénznek nem örül (keresztgyerek, tehát vettünk neki már épp elégszer ajándékot).

Szerencsétlenségünkre nekünk lányunk van, íg aztán ebben a fiúkorosztályban lövésünk sincs :)))

Józan ész határain belül várok ötleteket, kicsot, autót előbb a saját gyerekemnek vennék :)))

2013. márc. 3. 16:07
Fiúnak bérmálásra mit vennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook